去程: 蔚山路 — 倚澜观邸 — 高新开发区 — 火炬路 — 吉大南校 — 修正路 — 卫星路 — 前进广场 — 靖宇路 — 信息学院 — 湖光路 — 南湖广场 — 延安大街 — 高科技宿舍 — 湖西路 — 同德路 — 新民广场(北口) — 吉大三院 — 吉大一院 — 省邮政公司 — 同志街 — 解放大路 — 人民广场 — 般若寺 (24站)
回程: 般若寺 — 人民广场 — 解放大路 — 同志街 — 吉大一院 — 吉大三院 — 新民广场(北口) — 同德路 — 湖西路 — 高科技宿舍 — 延安大街 — 南湖广场 — 湖光路 — 信息学院 — 靖宇路 — 前进广场 — 卫星路 — 修正路 — 火炬路 — 高新开发区 — 倚澜观邸 — 蔚山路 (22站)
去程: 红旗街 — 同德路 — 长影 — 湖西路 — 长久路 — 集安路 — 宽平大路 — 宽平大桥 — 迎春路 — 一站 — 欧亚车百 — 三站 — 一汽二号门 — 五站 — 吉大四院 — 公交车库 — 一汽七号门 — 奔驰路 — 汽车厂西门 — 欧亚卖场 (20站)
回程: 欧亚卖场 — 汽车厂西门 — 奔驰路 — 一汽七号门 — 公交车库 — 吉大四院 — 五站 — 一汽二号门 — 三站 — 欧亚车百 — 一站 — 迎春路 — 宽平大桥 — 宽平大路 — 集安路 — 长久路 — 湖西路 — 长影 — 同德路 — 红旗街 (20站)
去程: 融创上城 — 省电信客户服务中心 — 电台街 — 繁荣路 — 桦甸街 — 地矿宿舍 — 肿瘤医院 — 五五研究所 — 东光商贸城 — 七九三厂(晨光南门) — 湖光路 — 南湖广场 — 延安大街 — 高科技宿舍 — 湖西路 — 同德路 — 新民广场(北口) — 吉大三院 — 吉大一院 — 省邮政公司 — 同志街 — 东朝阳路 — 锦水路 — 市公安局 — 般若寺 (25站)
回程: 般若寺 — 市公安局 — 锦水路 — 东朝阳路 — 同志街 — 吉大一院 — 吉大三院 — 新民广场(北口) — 同德路 — 湖西路 — 高科技宿舍 — 延安大街 — 南湖广场 — 湖光路 — 七九三厂(晨光南门) — 东光商贸城 — 五五研究所 — 肿瘤医院 — 地矿宿舍 — 桦甸街 — 繁荣路 — 电台街 — 省电信客户服务中心 — 融创上城 (24站)
去程: 富苑华城 — 湖光路 — 南湖广场 — 延安大街 — 高科技宿舍 — 湖西路 — 同德路 — 中医学院 — 百脑汇 — 红旗街 — 长影 — 湖西路 — 进化街 — 开运街 — 泰来街 — 市政务中心 — 汽贸城 — 锦阳路 — 景阳广场(南口) — 景阳广场(西口) — 万福街 — 春城大街 — 皓月大路 — 静安路 — 锦西路 — 春城综合市场 — 正阳小学 — 延寿街 — 西安大路 — 二0八医院 — 西安广场(北口) — 林园 — 新竹路 — 新竹花园西门 — 青林路 — 万嘉公园 — 粮油市场 — 青浦小区 — 杨家 (39站)
回程: 杨家 — 青浦小区 — 粮油市场 — 万嘉公园 — 青林路 — 新竹花园西门 — 新竹路 — 林园 — 西安广场(北口) — 二0八医院 — 西安大路 — 延寿街 — 正阳小学 — 春城综合市场 — 锦西路 — 静安路 — 皓月大路 — 春城大街 — 万福街 — 景阳广场(西口) — 景阳广场(南口) — 锦阳路 — 汽贸城 — 市政务中心 — 泰来街 — 开运街 — 进化街 — 湖西路 — 长影 — 红旗街 — 百脑汇 — 中医学院 — 同德路 — 湖西路 — 高科技宿舍 — 延安大街 — 南湖广场 — 湖光路 — 富苑华城 (39站)
去程: 高新怡众名城 — 佳园路 — 磐谷路 — 荷园路 — 怡众名城北门 — 咖啡小镇 — 飞跃路 — 宝来雅居 — 富康花园小区 — 省交通学院 — 电台街 — 长春南站 — 市六十九中学 — 浑江街 — 辉南街 — 松辉路 — 市四十五中学 — 宽平大路 — 宽平大桥 — 集安路 — 朝阳实验中学 — 进化街 — 湖西路 — 长影 — 同德路 — 红旗街 — 百脑汇 — 富锦路 — 市九十中学 — 牡丹街 — 同光路 — 明德路 — 同志街 — 百汇街 — 人民大街 — 岳阳街 — 平泉路 — 曙光路 — 解放大路 — 儿童公园 — 四道街 — 西四小区 — 吉大二院 — 般若寺 (44站)
回程: 般若寺 — 吉大二院 — 西四小区 — 四道街 — 儿童公园 — 解放大路 — 曙光路 — 平泉路 — 岳阳街 — 人民大街 — 百汇街 — 同志街 — 明德路 — 同光路 — 牡丹街 — 新民大街 — 富锦路 — 中医学院 — 百脑汇 — 红旗街 — 同德路 — 长影 — 湖西路 — 进化街 — 朝阳实验中学 — 集安路 — 宽平大桥 — 宽平大路 — 市四十五中学 — 松辉路 — 辉南街 — 浑江街 — 市六十九中学 — 长春南站 — 电台街 — 省交通学院 — 富康花园小区 — 宝来雅居 — 飞跃路 — 咖啡小镇 — 怡众名城北门 — 荷园路 — 磐谷路 — 佳园路 — 高新怡众名城 (45站)
去程: 富豪花园 — 辉南街 — 宽平大路 — 外语学校 — 一宿舍 — 长久路 — 建昌街 — 工业大学侧门 — 高科技宿舍 — 湖西路 — 富苑花园 — 同德路 — 新疆街 — 牡丹街 — 桂林路 — 同光路 — 清华路 — 外文书店 — 百汇街 — 人民大街 — 岳阳街 — 树勋街 — 平阳中医院 — 珲春街 — 解放大路 — 吉顺街 — 二道街 — 二三小区 — 大马路 — 东三道街 (30站)
回程: 东三道街 — 大马路 — 二三小区 — 二道街 — 吉顺街 — 吉顺街 — 解放大路 — 珲春街 — 平阳中医院 — 树勋街 — 岳阳街 — 人民大街 — 百汇街 — 外文书店 — 清华路 — 同光路 — 同德路 — 富苑花园 — 湖西路 — 高科技宿舍 — 工业大学侧门 — 建昌街 — 长久路 — 一宿舍 — 外语学校 — 宽平大路 — 辉南街 — 富豪花园 (28站)
去程: 般若寺(自强街)吉大二院 — 西四小区 — 四道街 — 儿童公园 — 解放大路 — 曙光路 — 平泉路 — 岳阳街 — 人民大街 — 百汇街 — 同志街 — 明德路 — 同光路 — 牡丹街 — 新民大街 — 富锦路 — 中医学院 — 百脑汇 — 红旗街 — 同德路 — 长影 — 湖西路 — 进化街 — 朝阳实验中学 — 集安路 — 宽平大桥 — 宽平大路 — 市四十五中学 — 松辉路 — 辉南街 — 浑江街 — 市六十九中学 — 长春南站 — 电台街 — 省交通学院 — 富康花园小区 — 宝来雅居 — 飞跃路 — 欧亚卖场 (39站)
回程: 欧亚卖场 — 飞跃路 — 宝来雅居 — 富康花园小区 — 省交通学院 — 电台街 — 长春南站 — 市六十九中学 — 浑江街 — 辉南街 — 松辉路 — 市四十五中学 — 宽平大路 — 宽平大桥 — 集安路 — 朝阳实验中学 — 进化街 — 湖西路 — 长影 — 同德路 — 红旗街 — 百脑汇 — 富锦路 — 市九十中学 — 牡丹街 — 同光路 — 明德路 — 同志街 — 百汇街 — 人民大街 — 岳阳街 — 平泉路 — 曙光路 — 解放大路 — 儿童公园 — 四道街 — 西四小区 — 吉大二院 — 般若寺(自强街) (39站)
去程: 经济信息学院 — 樱花街 — 市实验中学 — 净月管委会 — 工大人文信息学院 — 紫荆街 — 玉潭镇政府 — 枫叶路 — 紫衫路 — 毛家桥 — 净月潭公园 — 聚业大街 — 采石场 — 农博园 — 华桥外院 — 东北师范大学 — 中医药大学 — 公安专科 — 任家桥 — 新城大街口 — 世纪广场 — 营口路 — 中东市场 — 吉林日报社 — 苏州北街 — 中日联谊医院 — 北方市场 — 海口路 — 经开一区 — 浦东路 — 东南湖大路 — 东岭南街 — 亚泰大街 — 工大南门(陆羽茶楼) — 工农广场 — 文昌路 — 自由大路 — 同志街 — 新民广场(东口) — 同德路 — 建昌街 — 建平街 — 湖西路 — 进化街 — 开运街 — 泰来街 — 市政务中心 — 正阳街 — 汽车文化园 — 一站 (50站)
回程: 一站 — 汽车文化园 — 正阳街 — 市政务中心 — 泰来街 — 开运街 — 进化街 — 湖西路 — 建平街 — 建昌街 — 同德路 — 新民广场(东口) — 同志街 — 自由大路 — 文昌路 — 工农广场 — 工大南门(陆羽茶楼) — 亚泰大街 — 东岭南街 — 东南湖大路 — 浦东路 — 经开一区 — 海口路 — 北方市场 — 中日联谊医院 — 苏州北街 — 吉林日报社 — 中东市场 — 营口路 — 世纪广场 — 新城大街口 — 任家桥 — 公安专科 — 中医药大学 — 东北师范大学 — 华桥外院 — 农博园 — 采石场 — 聚业大街 — 净月潭公园 — 毛家桥 — 紫衫路 — 枫叶路 — 玉潭镇政府 — 紫荆街 — 工大人文信息学院 — 净月管委会 — 市实验中学 — 樱花街 — 经济信息学院 (50站)
去程: 经济信息学院 — 樱花街 — 市实验中学 — 净月管委会 — 工大人文信息学院 — 紫荆街 — 玉潭镇政府 — 枫叶路 — 紫衫路 — 毛家桥 — 净月潭公园 — 聚业大街 — 采石场 — 农博园 — 华桥外院 — 东北师范大学 — 通用机械厂 — 世纪广场 — 营口路 — 中东市场 — 吉林日报社 — 苏州北街 — 中日联谊医院 — 北方市场 — 海口路 — 经开一区 — 浦东路 — 东南湖大路 — 东岭南街 — 亚泰大街 — 工大南门 — 工农广场 — 南湖游泳区 — 立信街 — 南湖公园 — 新民广场 — 同德路 — 建昌街 — 建平街 — 湖西路 — 进化街 — 开运街 — 泰来街 — 市政务中心 — 正阳街 — 汽车文化园 — 一站 (47站)
回程: 一站 — 汽车文化园 — 正阳街 — 市政务中心 — 泰来街 — 开运街 — 进化街 — 湖西路 — 建平街 — 建昌街 — 同德路 — 新民广场 — 南湖公园 — 立信街 — 南湖游泳区 — 工农广场 — 工大南门 — 亚泰大街 — 东岭南街 — 东南湖大路 — 浦东路 — 经开一区 — 海口路 — 北方市场 — 中日联谊医院 — 苏州北街 — 吉林日报社 — 中东市场 — 营口路 — 世纪广场 — 通用机械厂 — 东北师范大学 — 华桥外院 — 农博园 — 采石场 — 聚业大街 — 净月潭公园 — 毛家桥 — 紫衫路 — 枫叶路 — 玉潭镇政府 — 紫荆街 — 工大人文信息学院 — 净月管委会 — 市实验中学 — 樱花街 — 经济信息学院 (47站)
去程: 长影世纪村 — 建平街 — 湖西路 — 长影 — 同德路 — 红旗街 — 百脑汇 — 中医学院 — 新民广场 — 吉大三院 — 吉大一院 — 文化广场 — 西朝阳路 — 南昌路 — 裕华园 — 康平街 — 儿童医院 — 百货大楼 — 省委 — 清明街 — 市妇产科医院 — 永春批发 — 大马路 — 陕西路 — 城科所 — 伪皇宫 (26站)
回程: 伪皇宫 — 城科所 — 陕西路 — 四马路 — 永春批发 — 大经路 — 市妇产医院 — 清明街 — 省委 — 长百大楼 — 儿童医院 — 康平街 — 裕华园 — 南昌路 — 西朝阳路 — 文化广场 — 吉大一院 — 吉大三院 — 新民广场(北口) — 中医学院 — 百脑汇 — 红旗街 — 长影 — 湖西路 — 建平街 — 长影世纪村 (26站)