去程: 中东市场 — 吉林日报社 — 苏州北街 — 中日联谊医院 — 北方市场 — 临河街 — 东岭街 — 体育场 — 动植物公园东门 — 吉顺桥 — 曙光路 — 珲春街 — 曙光路(市中医院) — 平阳街 — 园东路 — 民康路 — 四道街 — 西四小区 — 吉大二院住院部 — 近埠街 — 民安路 — 重庆路 — 市医院 — 文化街 — 儿童医院 — 建设街 — 白菊路 — 西五条 — 西三条 — 太阳城 (30站)
回程: 太阳城 — 西三条 — 西五条 — 白菊路 — 建设街 — 儿童医院 — 文化街 — 市医院 — 北安路 — 重庆路 — 民安路 — 近埠街 — 吉大二院住院部 — 西四小区 — 四道街 — 民康路 — 园东路 — 平阳街 — 曙光路(市中医院) — 珲春街 — 曙光路 — 吉顺桥 — 动植物公园东门 — 体育场 — 南关区政府 — 东岭街 — 临河街 — 北方市场 — 深圳街 — 中日联谊医院 — 苏州北街 — 吉林日报社 — 中东市场 (33站)
去程: 富豪花园 — 辉南街 — 宽平大路 — 外语学校 — 一宿舍 — 长久路 — 建昌街 — 工业大学侧门 — 高科技宿舍 — 湖西路 — 富苑花园 — 同德路 — 新疆街 — 牡丹街 — 桂林路 — 同光路 — 清华路 — 外文书店 — 百汇街 — 人民大街 — 岳阳街 — 树勋街 — 平阳中医院 — 珲春街 — 解放大路 — 吉顺街 — 二道街 — 二三小区 — 大马路 — 东三道街 (30站)
回程: 东三道街 — 大马路 — 二三小区 — 二道街 — 吉顺街 — 吉顺街 — 解放大路 — 珲春街 — 平阳中医院 — 树勋街 — 岳阳街 — 人民大街 — 百汇街 — 外文书店 — 清华路 — 同光路 — 同德路 — 富苑花园 — 湖西路 — 高科技宿舍 — 工业大学侧门 — 建昌街 — 长久路 — 一宿舍 — 外语学校 — 宽平大路 — 辉南街 — 富豪花园 (28站)
去程: 金源市场 — 中东市场 — 乐群街 — 福安街 — 新华宿舍 — 烧伤医院 — 民丰街 — 万通市场 — 东盛大街 — 烟厂宿舍 — 生产资料 — 市六中学 — 五十二中 — 二木器 — 双阳马路 — 烟厂 — 吉林街 — 新华路口 — 亚泰大街 — 永安桥 — 制中昌厂 — 青怡坊 — 吉顺街 — 珲春街 — 平阳市场 — 岳阳街 — 曙光路 — 平泉路 — 动植物公园 — 人民大街 — 丰顺街 — 清华宾馆 — 同志街 — 长庆街 — 牡丹街 — 新疆街 — 吉大三院 — 吉大二院 — 红旗街 — 富锦路 — 建设广场 — 开运街 — 华侨新村 — 湖西路 — 泰来街 — 普阳街 — 创业广场 — 汽贸城 — 长纺 — 春城大街 — 汽研 — 和平大街 — 欧亚车百 (53站)
回程: 欧亚车百 — 锦程大街 — 和平大街 — 汽研 — 春城大街 — 长纺 — 汽贸城 — 创业广场 — 普阳街 — 泰来街 — 湖西路 — 华侨新村 — 开运街 — 建设广场 — 红旗街 — 吉大二院 — 吉大三院 — 新疆街 — 牡丹街 — 长庆街 — 同志街 — 清华宾馆 — 丰顺街 — 人民大街 — 动植物公园 — 平泉路 — 曙光路 — 岳阳街 — 平阳市场 — 珲春街 — 吉顺街 — 青怡坊 — 制中昌厂 — 永安桥 — 亚泰大街 — 新华路口 — 吉林街 — 烟厂 — 双阳马路 — 二木器 — 五十二中 — 市六中学 — 生产资料 — 烟厂宿舍 — 东盛大街 — 万通市场 — 民丰街 — 烧伤医院 — 新华宿舍 — 福安街 — 乐群街 — 中东市场 — 金源市场 (53站)