去程: 安庆路 — 一汽三十八街区 — 东风大街 — 安顺路 — 飞跃路 — 奔驰路 — 锦程大街 — 公交车库 — 吉大四院 — 五站 — 一汽二号门 — 三站 — 欧亚车百 — 春城大街 — 宽平大桥 — 吉大三院分院 — 湖西路 — 华侨新村 — 开运街 — 大兴路 — 朝阳桥 — 南昌路 — 德惠路 — 西安桥 — 建设街 — 康平街 — 西安大路 — 人民广场 (28站)
回程: 人民广场 — 西安大路 — 康平街 — 建设街 — 西安桥 — 德惠路 — 南昌路 — 朝阳桥 — 大兴路 — 开运街 — 华侨新村 — 湖西路 — 吉大三院分院 — 宽平大桥 — 春城大街 — 欧亚车百 — 三站 — 一汽二号门 — 五站 — 吉大四院 — 公交车库 — 锦程大街 — 奔驰路 — 飞跃路 — 安顺路 — 东风大街 — 一汽三十八街区 — 安庆路 (28站)
去程: 一汽五十一街区 — 支农大街 — 安庆路 — 安顺路 — 飞跃路 — 奔驰路 — 一汽园林 — 创业大街 — 锦程大街 — 公交车库 — 吉大四院 — 五站 — 一汽二号门 — 三站 — 欧亚车百 — 春城大街 — 宽平大桥 — 吉大三院分院 — 湖西路 — 华侨新村 — 开运街 — 大兴路 — 朝阳桥 — 南昌路 — 德惠路 — 西安桥 — 建设街 — 康平街 — 西安大路 — 人民广场 (30站)
回程: 人民广场 — 西安大路 — 康平街 — 建设街 — 西安桥 — 德惠路 — 南昌路 — 朝阳桥 — 大兴路 — 开运街 — 华侨新村 — 湖西路 — 吉大三院分院 — 宽平大桥 — 春城大街 — 欧亚车百 — 三站 — 一汽二号门 — 五站 — 吉大四院 — 公交车库 — 锦程大街 — 创业大街 — 一汽园林 — 奔驰路 — 飞跃路 — 安顺路 — 安庆路 — 支农大街 — 一汽五十一街区 (30站)
去程: 三佳小区 — 红旗嘉园 — 怡众名城 — 飞跃路 — 咖啡小镇 — 欧亚卖场 — 众恒路 — 开运街 — 兴顺花园 — 长沈公路 — 兴顺路 — 汽研 — 东风南街 — 飞跃广场 — 东风大街 — 锦程大街 — 奔驰路 — 革新路 — 振兴路 — 振兴路 — 越野路 — 天茂城中央 — 一汽文化宫 — 欧亚车百 (24站)
回程: 欧亚车百 — 五号门 — 一汽文化宫 — 天茂城中央 — 越野路 — 振兴路 — 振兴路 — 革新路 — 奔驰路 — 锦程大街 — 东风大街 — 飞跃广场 — 东风南街 — 汽研 — 兴顺路 — 长沈公路 — 兴顺花园 — 开运街 — 众恒路 — 欧亚卖场 — 咖啡小镇 — 飞跃路 — 怡众名城 — 红旗嘉园 — 三佳小区 (25站)
去程: 人民广场 — 同志街 — 永安街 — 裕华园 — 南昌路 — 云鹤街 — 西朝阳路 — 朝阳桥 — 安阳街 — 皓月大路 — 丰盛园 — 市政协 — 交通指挥中心 — 绿园分局 — 市政务中心 — 正阳街 — 一站 — 春城大街 — 汽研 — 花园酒店 — 长青路 — 文光路 — 文明路 — 越野路 — 振兴路 — 革新路 — 奔驰路 — 创业大街 — 锦程大街 — 飞跃路 — 东风南街 (31站)
回程: 东风南街 — 飞跃路 — 锦程大街 — 创业大街 — 奔驰路 — 革新路 — 振兴路 — 越野路 — 文明路 — 文光路 — 长青路 — 花园酒店 — 汽研 — 春城大街 — 一站 — 正阳街 — 市政务中心 — 绿园分局 — 交通指挥中心 — 市政协 — 丰盛园 — 皓月大路 — 安阳街 — 朝阳桥 — 西朝阳路 — 云鹤街 — 南昌路 — 裕华园 — 永安街 — 同志街 — 人民广场 (31站)
去程: 金源市场 — 中东市场 — 乐群街 — 福安街 — 新华宿舍 — 烧伤医院 — 民丰街 — 万通市场 — 东盛大街 — 烟厂宿舍 — 生产资料 — 市六中学 — 五十二中 — 二木器 — 双阳马路 — 烟厂 — 吉林街 — 新华路口 — 亚泰大街 — 永安桥 — 制中昌厂 — 青怡坊 — 吉顺街 — 珲春街 — 平阳市场 — 岳阳街 — 曙光路 — 平泉路 — 动植物公园 — 人民大街 — 丰顺街 — 清华宾馆 — 同志街 — 长庆街 — 牡丹街 — 新疆街 — 吉大三院 — 吉大二院 — 红旗街 — 富锦路 — 建设广场 — 开运街 — 华侨新村 — 湖西路 — 泰来街 — 普阳街 — 创业广场 — 汽贸城 — 长纺 — 春城大街 — 汽研 — 和平大街 — 欧亚车百 (53站)
回程: 欧亚车百 — 锦程大街 — 和平大街 — 汽研 — 春城大街 — 长纺 — 汽贸城 — 创业广场 — 普阳街 — 泰来街 — 湖西路 — 华侨新村 — 开运街 — 建设广场 — 红旗街 — 吉大二院 — 吉大三院 — 新疆街 — 牡丹街 — 长庆街 — 同志街 — 清华宾馆 — 丰顺街 — 人民大街 — 动植物公园 — 平泉路 — 曙光路 — 岳阳街 — 平阳市场 — 珲春街 — 吉顺街 — 青怡坊 — 制中昌厂 — 永安桥 — 亚泰大街 — 新华路口 — 吉林街 — 烟厂 — 双阳马路 — 二木器 — 五十二中 — 市六中学 — 生产资料 — 烟厂宿舍 — 东盛大街 — 万通市场 — 民丰街 — 烧伤医院 — 新华宿舍 — 福安街 — 乐群街 — 中东市场 — 金源市场 (53站)
去程: 李家屯 — 大刘家屯 — 前兴隆堡 — 大隋家窝棚 — 长春西站 — 解放花园 — 自立西街 — 同心路 — 支农大街 — 飞跃路 — 杨柳大街 — 创业大街 — 锦程大街 — 东风大街 — 东风南街 — 长沈公路 — 孟家桥 — 欧亚卖场 — 孟家四路 — 光谷大街 — 富祥小区 — 电台街 — 交通学院 — 繁荣路 — 保利花园 — 硅谷大街 — 致远街 — 吉大南校 (28站)
回程: 吉大南校 — 致远街 — 硅谷大街 — 保利花园 — 繁荣路 — 交通学院 — 电台街 — 富祥小区 — 光谷大街 — 孟家四路 — 欧亚卖场 — 孟家桥 — 长沈公路 — 东风南街 — 东风大街 — 锦程大街 — 创业大街 — 杨柳大街 — 飞跃路 — 支农大街 — 同心路 — 自立西街 — 解放花园 — 长春西站 — 大隋家窝棚 — 前兴隆堡 — 大刘家屯 — 李家屯 (28站)
去程: 一汽五十一街区 — 支农大街 — 安庆路 — 安顺路 — 飞跃路 — 奔驰路 — 一汽园林 — 创业大街 — 锦程大街 — 公交车库 — 吉大四院 — 五站 — 一汽二号门 — 三站 — 欧亚车百 — 春城大街 — 宽平大桥 — 吉大三院分院 — 湖西路 — 华侨新村 — 开运街 — 大兴路 — 朝阳桥 — 南昌路 — 德惠路 — 西安桥 — 建设街 — 康平街 — 西安大路 — 人民广场 (30站)
回程: 人民广场 — 西安大路 — 康平街 — 建设街 — 西安桥 — 德惠路 — 南昌路 — 朝阳桥 — 大兴路 — 开运街 — 华侨新村 — 湖西路 — 吉大三院分院 — 宽平大桥 — 春城大街 — 欧亚车百 — 三站 — 一汽二号门 — 五站 — 吉大四院 — 公交车库 — 锦程大街 — 创业大街 — 一汽园林 — 奔驰路 — 飞跃路 — 安顺路 — 安庆路 — 支农大街 — 一汽五十一街区 (30站)