南京公交站点: A B C D E F G H J K L M N P Q R S T W X Y Z 0
南京公交线路: 地铁线路 市区线路 市郊线路 江北线路 江宁线路 轮渡线路 机场线路 夜间线路 景区线路 溧水线路 高淳线路 城际公交
去程: 狮子岭 — 窑头 — 小窑庄 — 大窑庄 — 张大村 — 大林 — 洪楼 — 高旺 — 黄村[江浦] — 老虎桥 — 五里村 — 五里桥 — 巩固村 — 西门[江浦] — 雨山文化园 — 凤凰大街 — 江浦客运站 (17站)
回程: 江浦客运站 — 公园南路 — 文昌路 — 雨山文化园 — 西门[江浦] — 巩固村 — 五里桥 — 五里村 — 老虎桥 — 黄村[江浦] — 高旺 — 洪楼 — 大林 — 张大村 — 大窑庄 — 小窑庄 — 窑头 — 狮子岭 (18站)
去程: 麒麟门 — 锦绣花园 — 西村把场 — 谢塘 — 青西 — 后汉 — 山口 — 泉水社区 — 泉水新区 — 泉水大门 — 西林耀 — 先达路桥 — 徐家山 — 龙口 — 吴天路桥 — 窦村 — 汇丰公司 — 垃圾站 — 赵家山 — 桃园[江宁] — 窑头[江宁] — 上坊西站 — 泥塘 — 东山总站 — 运输公司(金箔路) — 金宝市场 (26站)
回程: 金宝市场 — 运输公司(金箔路) — 东山总站 — 泥塘 — 上坊西站 — 窑头[江宁] — 桃园[江宁] — 赵家山 — 垃圾站 — 汇丰公司 — 窦村 — 吴天路桥 — 龙口 — 徐家山 — 先达路桥 — 西林耀 — 泉水大门 — 泉水新区 — 泉水社区 — 山口 — 后汉 — 青西 — 谢塘 — 西村把场 — 锦绣花园 — 麒麟门 (26站)