南京公交站点: A B C D E F G H J K L M N P Q R S T W X Y Z 0
南京公交线路: 地铁线路 市区线路 市郊线路 江北线路 江宁线路 轮渡线路 机场线路 夜间线路 景区线路 溧水线路 高淳线路 城际公交
去程: 六合南站(蒋湾)(中北六合公司) — 交通驾校 — 棠城广场 — 桥西村 — 宝润家具城 — 马营 — 峨嵋小区 — 科创中心 — 龙海小区 — 万汇广场 — 园林东路 — 方州广场 — 六合北站 — 汤营 — 五里[六合] — 付营 — 六合职校 — 七里 — 七里岗[六合] — 马鞍南站 — 马鞍 — 马鞍中学 — 马鞍北站 — 苏岗 — 米营 — 盛岗 — 三营 — 侯西 — 平山 — 板桥[六合] — 马洼 — 黄庄 — 黄岗 — 黄岗北 — 农科队[六合] — 糍粑墩 — 尖山南 — 尖山 — 尖山北 — 马集中学 — 马集中学北 — 马集 — 马集邮局 — 马集镇政府 — 小街 — 张湾 — 谈墩 — 玉庄 — 二徐 — 大圣村部 — 大圣粮管所 — 大圣 (52站)
回程: 大圣 — 大圣粮管所 — 大圣村部 — 二徐 — 玉庄 — 谈墩 — 张湾 — 小街 — 马集镇政府 — 马集邮局 — 马集 — 马集中学北 — 马集中学 — 尖山北 — 尖山 — 尖山南 — 糍粑墩 — 农科队[六合] — 黄岗北 — 黄岗 — 黄庄 — 马洼 — 板桥[六合] — 平山 — 侯西 — 三营 — 盛岗 — 米营 — 苏岗 — 马鞍北站 — 马鞍中学 — 马鞍 — 马鞍南站 — 七里岗[六合] — 七里 — 六合职校 — 付营 — 五里[六合] — 汤营 — 六合北站 — 方州广场 — 园林东路 — 万汇广场 — 龙海小区 — 科创中心 — 峨嵋小区 — 马营 — 宝润家具城 — 桥西村 — 棠城广场 — 交通驾校 — 六合南站(蒋湾)(中北六合公司) (52站)
去程: 青龙社区 — 西龙 — 西五队 — 下庄 — 横和桥 — 邓家庄 — 青龙山公墓 — 青龙山采石厂 — 青龙山水泥厂 — 杨一队 — 杨家庄 — 许盖 — 孙家边[淳化] — 七里岗 — 淳化 — 淳化南站 (16站)
回程: 淳化南站 — 淳化 — 七里岗 — 孙家边[淳化] — 许盖 — 杨家庄 — 杨一队 — 青龙山水泥厂 — 青龙山采石厂 — 青龙山公墓 — 邓家庄 — 横和桥 — 下庄 — 西五队 — 西龙 — 青龙社区 (16站)
去程: 东山总站 — 泥塘 — 上坊西站 — 上坊(104国道) — 上坊客运站(东山街道便民服务中心) — 宇安彩瓦厂(陵里) — 管头 — 高庙[淳化] — 西山头 — 迎湖花园 — 淳化 — 淳化东站 — 淳化中学 — 松材厂 — 松山村 — 园岗 — 七里岗 — 石子涧 — 天勋驾校 — 索墅西 — 索墅 — 索墅东 — 姊妹桥 — 茶岗(东) — 东管头 — 柏树村 — 土桥卫生院 — 桂花园 — 土桥西站 — 周廊桥 — 元桥 — 土桥东站 (32站)
回程: 土桥东站 — 元桥 — 周廊桥 — 土桥西站 — 桂花园 — 土桥卫生院 — 柏树村 — 东管头 — 茶岗(东) — 姊妹桥 — 索墅东 — 索墅 — 索墅西 — 天勋驾校 — 石子涧 — 七里岗 — 园岗 — 松山村 — 松材厂 — 淳化中学 — 淳化东站 — 淳化 — 迎湖花园 — 西山头 — 高庙[淳化] — 管头 — 宇安彩瓦厂(陵里) — 上坊西站 — 泥塘 — 东山总站 (30站)
去程: 汤山溶洞 — 汤山西站 — 汤山中学 — 汤山 — 汤山东站 — 汤山公馆 — 寺庄 — 戴家棚 — 上曹村 — 殷家边 — 下曹村 — 航海学校 — 高庄 — 上峰镇 — 宁峰路 — 山头村 — 曹府 — 新宁 — 湄塘 — 孟墓 — 郗家 — 郗坊 — 土桥林场 — 花塸 — 茶岗社区 — 茶岗 — 姊妹桥 — 索墅东 — 索墅 — 索墅西 — 天勋驾校 — 石子涧 — 七里岗 — 园岗 — 松山村 — 松材厂 — 淳化中学 — 淳化东站 — 淳化 — 迎湖花园 — 西山头 — 高庙[淳化] — 管头 — 宇安彩瓦厂(陵里) — 上坊西站 — 泥塘 — 东山总站 — 运输公司(金箔路) — 金宝市场 (49站)
回程: 金宝市场 — 运输公司(金箔路) — 东山总站 — 泥塘 — 上坊西站 — 上坊(104国道) — 上坊客运站(东山街道便民服务中心) — 宇安彩瓦厂(陵里) — 管头 — 高庙[淳化] — 西山头 — 迎湖花园 — 淳化 — 淳化东站 — 淳化中学 — 松材厂 — 松山村 — 园岗 — 七里岗 — 石子涧 — 天勋驾校 — 索墅西 — 索墅 — 索墅东 — 姊妹桥 — 茶岗 — 茶岗社区 — 花塸 — 土桥林场 — 郗坊 — 郗家 — 孟墓 — 湄塘 — 新宁 — 曹府 — 山头村 — 宁峰路 — 上峰镇 — 高庄 — 航海学校 — 下曹村 — 殷家边 — 上曹村 — 戴家棚 — 寺庄 — 汤山公馆 — 汤山东站 — 汤山 — 汤山中学 — 汤山西站 — 汤山溶洞 (51站)