去程: 西站 — 妙果寺 — 温州大厦 — 小南门 — 大南门 — 中山公园 — 党校 — 蒲鞋市 — 山后 — 河社桥 — 三板桥 — 法派路口 — 客运中心 — 劳务市场 — 东屿村 — 新南站 — 火车站广场 — 前网 — 梅宅 — 上田 — 吕家岸 — 黄屿 — 蒲江路 — 农业开发区 — 新安江路 — 东站 — 上庄 — 龙湾工业区 — 甬江路 — 状元 — 耐宝路 — 海军码头 — 金岙 — 龙湾村 — 龙东 — 上岙 — 后陈 — 山北 — 蓝田 — 永中二号街 — 仓头下 — 衙前 — 永兴一号街 — 永兴 — 沙园 — 八甲 — 七甲 — 落马桥 — 天柱寺 — 四甲 — 三甲 — 永庄 — 新川 — 建丰 — 司南 — 新河 — 蒲门 — 大禅寺 (58站)
回程: 大禅寺 — 蒲门 — 新河 — 司南 — 建丰 — 新川 — 永庄 — 三甲 — 四甲 — 天柱寺 — 落马桥 — 八甲 — 七甲 — 沙园 — 永兴一号街 — 永兴 — 衙前 — 仓头下 — 永中二号街 — 蓝田 — 山北 — 后陈 — 上岙 — 龙湾村 — 龙东 — 金岙 — 白楼下 — 海军码头 — 耐宝路 — 状元 — 钱江路 — 龙湾工业区 — 上庄 — 东站 — 新安江路 — 农业开发区 — 蒲江路 — 黄屿 — 吕家岸 — 上田 — 梅宅 — 前网 — 火车站广场 — 新南站 — 丽田 — 东屿村 — 劳务市场 — 客运中心 — 法派路口 — 三板桥 — 河社桥 — 山后 — 蒲鞋市 — 党校 — 中山公园 — 大南门 — 小南门 — 温州大厦 — 妙果寺 — 西站 (60站)
去程: 双屿客运中心 — 双屿温化生活区 — 双屿 — 营楼村 — 瓯浦垟 — 双乐住宅区 — 上桥 — 下桥 — 将军大酒店 — 雪山路 — 雪山公寓 — 清明桥 — 杏花路 — 马鞍池西路 — 银都花苑 — 飞霞南路 — 茶院寺 — 体育中心 — 华夏银行(下吕浦) — 温迪锦园 — 南浦八区 — 龙野花园 — 上吕浦 — 火车站 — 火车站广场 — 前网 — 梅宅 — 上田 — 吕家岸 — 黄屿 — 蒲江路 — 农业开发区 — 新安江路 — 东站 — 上庄 — 龙湾工业区 — 甬江路 — 状元 — 耐宝路 — 茅竹岭 — 白楼下 — 底岭下 — 河头龙 — 龙瑶景苑 — 龙水朱宅 — 龙水邮电 — 龙水医院 — 龙水信用社 — 何家桥 — 龙华始发站 (50站)
回程: 龙华始发站 — 何家桥 — 龙水信用社 — 龙水医院 — 龙水邮电 — 龙水朱宅 — 龙瑶景苑 — 河头龙 — 底岭下 — 白楼下 — 茅竹岭 — 耐宝路 — 状元 — 甬江路 — 龙湾工业区 — 上庄 — 东站 — 新安江路 — 农业开发区 — 蒲江路 — 黄屿 — 吕家岸 — 上田 — 梅宅 — 前网 — 火车站广场 — 火车站 — 上吕浦 — 龙野花园 — 南浦八区 — 温迪锦园 — 华夏银行(下吕浦) — 时代广场 — 体育中心 — 飞霞南路 — 银都花苑 — 市政大桥 — 水心竹组团 — 马鞍池西路 — 杏花路 — 清明桥 — 雪山公寓 — 雪山路 — 将军大酒店 — 下桥 — 上桥 — 瓯浦垟 — 营楼村 — 双屿 — 双屿温化生活区 — 双屿客运中心 (51站)
去程: 双屿客运中心 — 双屿温化生活区 — 双屿 — 营楼村 — 瓯浦垟 — 双乐住宅区 — 上桥 — 下桥 — 将军大酒店 — 雪山路 — 雪山公寓 — 清明桥 — 杏花路 — 马鞍池西路 — 银都花苑 — 飞霞南路 — 茶院寺 — 体育中心 — 华夏银行(下吕浦) — 温迪锦园 — 南浦八区 — 龙野花园 — 上吕浦 — 火车站 — 火车站广场 — 前网 — 梅宅 — 上田 — 吕家岸 — 黄屿 — 蒲江路 — 农业开发区 — 新安江路 — 东站 — 上庄 — 龙湾工业区 — 甬江路 — 状元 — 耐宝路 — 茅竹岭 — 白楼下 — 底岭下 — 河头龙 — 龙瑶景苑 — 龙水朱宅 — 龙水邮电 — 龙水医院 — 龙水信用社 — 东林 — 横浃 — 下湾 — 龙湾区府 — 永上 — 北山下 — 石浦 — 兰浦路口 — 蓝田村 — 浦口 — 小陡村 — 经三西路 — 经三东路 — 兰田标准厂房 (62站)
回程: 兰田标准厂房 — 经三东路 — 经三西路 — 小陡村 — 浦口 — 蓝田村 — 兰浦路口 — 石浦 — 北山下 — 永上 — 龙湾区府 — 下湾 — 横浃 — 东林 — 龙水信用社 — 龙水医院 — 龙水邮电 — 龙水朱宅 — 龙瑶景苑 — 河头龙 — 底岭下 — 白楼下 — 茅竹岭 — 耐宝路 — 状元 — 甬江路 — 龙湾工业区 — 上庄 — 东站 — 新安江路 — 农业开发区 — 蒲江路 — 黄屿 — 吕家岸 — 上田 — 梅宅 — 前网 — 火车站广场 — 火车站 — 上吕浦 — 龙野花园 — 南浦八区 — 温迪锦园 — 华夏银行(下吕浦) — 时代广场 — 体育中心 — 飞霞南路 — 银都花苑 — 市政大桥 — 水心竹组团 — 马鞍池西路 — 杏花路 — 清明桥 — 雪山公寓 — 雪山路 — 将军大酒店 — 下桥 — 上桥 — 瓯浦垟 — 营楼村 — 双屿 — 双屿温化生活区 — 双屿客运中心 (63站)
去程: 甬江路 — 东方学院 — 石坦村 — 上庄村 — 文英路 — 兴平路 — 文化用品市场 — 农业开发区 — 蒲江路 — 黄屿 — 吕家岸 — 上田 — 梅宅 — 前网 — 火车站广场 — 新南站 — 丽田 — 东屿村 — 劳务市场 — 牛山北路 — 车管所 — 葡萄棚 — 水心汇昌 — 三维桥 — 将军大酒店 — 下桥 — 上桥 — 瓯浦垟 — 营楼村 — 双屿 — 双屿温化生活区 — 双屿客运中心 (32站)
回程: 双屿客运中心 — 双屿温化生活区 — 双屿 — 康华路口 — 营楼村 — 瓯浦垟 — 双乐住宅区 — 上桥 — 下桥 — 将军大酒店 — 三维桥 — 水心汇昌 — 葡萄棚 — 车管所 — 牛山北路 — 劳务市场 — 东屿村 — 新南站 — 火车站广场 — 前网 — 梅宅 — 上田 — 吕家岸 — 黄屿 — 蒲江路 — 农业开发区 — 文化用品市场 — 兴平路 — 文英路 — 上庄村 — 石坦村 — 东方学院 — 甬江路 (33站)
去程: 双屿客运中心 — 双屿温化生活区 — 双屿 — 营楼村 — 瓯浦垟 — 上桥 — 下桥 — 将军大酒店 — 雪山路 — 雪山公寓 — 妙果寺 — 温州大厦 — 小南门 — 大南门 — 中山公园 — 黎明西路 — 灰桥 — 蒋家桥 — 文化广场 — 华夏银行(下吕浦) — 交行广场 — 火车站 — 火车站广场 — 前网 — 梅宅 — 上田 — 吕家新屯 — 吕家岸村 — 张家桥东 — 下湾 — 龙湾区府 — 永上 — 北山下 — 石浦 — 龙湾博物馆 — 永中二号街 — 仓头下 — 衙前 — 永兴一号街 — 永兴 — 沙园 — 八甲 — 七甲 — 落马桥 — 五甲 — 天柱寺 — 四甲 — 三甲 — 永庄 — 新川 — 建丰 — 司南 — 新河 — 蒲门 — 大禅寺 (55站)
回程: 大禅寺 — 蒲门 — 新河 — 司南 — 建丰 — 新川 — 永庄 — 三甲 — 四甲 — 天柱寺 — 五甲 — 落马桥 — 七甲 — 八甲 — 沙园 — 永兴 — 永兴一号街 — 衙前 — 仓头下 — 永中二号街 — 龙湾博物馆 — 石浦 — 龙湾区府 — 永上 — 北山下 — 下湾 — 张家桥东 — 吕家岸村 — 吕家新屯 — 上田 — 梅宅 — 前网 — 火车站广场 — 火车站 — 交行广场 — 华夏银行(下吕浦) — 文化广场 — 蒋家桥 — 灰桥 — 黎明西路 — 中山公园 — 大南门 — 小南门 — 温州大厦 — 妙果寺 — 雪山公寓 — 雪山路 — 将军大酒店 — 下桥 — 上桥 — 瓯浦垟 — 营楼村 — 双屿 — 双屿温化生活区 — 双屿客运中心 (55站)
去程: 新屿居民区 — 腾跃路 — 屿头村 — 屿头小学 — 前陈村 — 金灶村 — 鞋都路 — 下岭 — 双屿客运中心 — 双屿温化生活区 — 双屿 — 黄龙四区 — 温州第二高级中学 — 营楼村 — 瓯浦垟 — 双乐住宅区 — 上桥 — 下桥 — 将军大酒店 — 三维桥 — 水心汇昌 — 葡萄棚 — 车管所 — 牛山北路 — 劳务市场 — 东屿村 — 新南站 — 火车站广场 — 前网 — 梅宅 — 上田 — 吕家岸 — 黄屿 — 蒲江路 — 农业开发区 — 新安江路 — 东站 — 上庄 — 龙湾工业区 — 状元 (40站)
回程: 状元 — 龙湾工业区 — 上庄 — 东站 — 新安江路 — 农业开发区 — 蒲江路 — 黄屿 — 吕家岸 — 上田 — 梅宅 — 前网 — 火车站广场 — 新南站 — 东屿村 — 劳务市场 — 牛山北路 — 车管所 — 葡萄棚 — 水心汇昌 — 三维桥 — 将军大酒店 — 下桥 — 上桥 — 瓯浦垟 — 营楼村 — 温州第二高级中学 — 黄龙四区 — 双屿 — 双屿温化生活区 — 双屿客运中心 — 下岭 — 鞋都路 — 金灶村 — 前陈村 — 屿头小学 — 屿头村 — 腾跃路 — 新屿居民区 (39站)
去程: 黎明立交桥 — 蒋家桥 — 文化广场 — 华夏银行(下吕浦) — 交行广场 — 上吕浦 — 火车站 — 火车站广场 — 前网 — 梅宅 — 上田 — 吕家岸 — 黄屿 — 蒲江路 — 农业开发区 — 新安江路 — 东站 — 上庄 — 龙湾工业区 — 状元 — 耐宝路 — 海军码头 — 白楼下 — 金岙 — 龙东 — 上岙 — 后陈 — 山北 — 蓝田 — 永中二号街 — 仓头下 — 衙前 — 永兴 — 沙园 — 七甲 — 落马桥 — 五甲 — 天柱寺 — 四甲 — 三甲 — 永庄 — 新川 — 建丰 — 司南 — 新河 — 蒲门 — 大禅寺 — 海城东站 — 西一 — 梅头 (50站)
回程: 梅头 — 西一 — 海城东站 — 大禅寺 — 蒲门 — 新河 — 司南 — 建丰 — 新川 — 永庄 — 三甲 — 四甲 — 天柱寺 — 五甲 — 落马桥 — 七甲 — 沙园 — 永兴 — 衙前 — 仓头下 — 永中二号街 — 蓝田 — 山北 — 后陈 — 上岙 — 龙东 — 金岙 — 白楼下 — 海军码头 — 耐宝路 — 状元 — 龙湾工业区 — 上庄 — 东站 — 新安江路 — 农业开发区 — 蒲江路 — 黄屿 — 吕家岸 — 上田 — 梅宅 — 前网 — 火车站广场 — 火车站 — 上吕浦 — 交行广场 — 华夏银行(下吕浦) — 文化广场 — 蒋家桥 — 黎明立交桥 (50站)
环形车: 新南站 — 瓯江大厦 — 南浦九区 — 南浦三区 — 龙野花园 — 华夏银行(下吕浦) — 文化公园 — 文化广场 — 蒋家桥 — 黎明立交桥 — 黎明侨村 — 筲箕涂 — 滨港花园 — 罗湾锦苑 — 杨府山码头 — 岠江中路 — 商诚路口 — 上蒲州 — 黎明街道 — 新田园二组团南大门 — 中蒲 — 蒲州河 — 江前 — 鳌江南路 — 雁湖社区 — 华瓯家园 — 上田菜场 — 黄宅 — 梅宅 — 前网 — 火车站 — 新南站 (32站)
去程: 浦东 — 西岙底 — 旸湖 — 西湖村 — 前花 — 三浃 — 金蟾大道 — 温科院(原温州农校) — 永庆街 — 货运市场 — 岙前 — 兴通桥 — 车管所 — 牛山北路 — 客运中心 — 法派路口 — 东屿路 — 南塘大桥 — 南浦六区 — 南浦农贸(友好医院) — 南浦八区 — 龙野花园 — 上吕浦 — 火车站 — 前网 — 梅宅 — 上田 — 吕家岸 — 黄屿 — 张家牌 — 经五始发站 (31站)
回程: 经五始发站 — 张家牌 — 黄屿 — 吕家岸 — 上田 — 梅宅 — 前网 — 火车站 — 上吕浦 — 龙野花园 — 南浦八区 — 南浦农贸(友好医院) — 南浦六区 — 南塘大桥 — 法派路口 — 客运中心 — 牛山北路 — 车管所 — 兴通桥 — 岙前 — 货运市场 — 永庆街 — 温科院(原温州农校) — 金蟾大道 — 三浃 — 前花 — 西湖村 — 旸湖 — 西岙底 — 浦东 (30站)
去程: 沙城 — 中心街 — 七甲 — 沙园 — 水潭 — 永兴 — 衙前 — 仓头下 — 永中二号街 — 蓝田 — 山北 — 后陈 — 上岙 — 龙东 — 金岙 — 白楼下 — 海军码头 — 耐宝路 — 状元 — 龙湾工业区 — 上庄 — 东站 — 新安江路 — 农业开发区 — 蒲江路 — 黄屿 — 吕家岸 — 上田 — 梅宅 — 前网 — 火车站 — 新南站 — 瓯江大厦 — 月乐垟 — 东垟(瓯海三医) — 河庄 — 前牌(汇头) — 大堡底 — 蟠凤 — 东方路口 — 装饰材料市场 (41站)
回程: 装饰材料市场 — 东方路口 — 蟠凤 — 大堡底 — 前牌(汇头) — 河庄 — 东垟(瓯海三医) — 月乐垟 — 瓯江大厦 — 新南站 — 火车站 — 前网 — 梅宅 — 上田 — 吕家岸 — 黄屿 — 蒲江路 — 农业开发区 — 新安江路 — 东站 — 上庄 — 龙湾工业区 — 状元 — 耐宝路 — 海军码头 — 白楼下 — 金岙 — 龙东 — 上岙 — 后陈 — 山北 — 蓝田 — 永中二号街 — 仓头下 — 衙前 — 永兴 — 水潭 — 沙园 — 七甲 — 中心街 — 沙城 (41站)
去程: 新南站 — 火车站 — 前网 — 梅宅 — 上田 — 吕家岸 — 黄屿 — 蒲江路 — 农业开发区 — 新安江路 — 东站 — 上庄 — 龙湾工业区 — 经七路 — 第二十中学 — 状元新街 — 状元镇府 — 龙湾交通中心 — 呤州 — 七都中学 — 七都 (21站)
回程: 七都 — 七都中学 — 呤州 — 龙湾交通中心 — 状元镇府 — 状元新街 — 第二十中学 — 经七路 — 龙湾工业区 — 上庄 — 东站 — 新安江路 — 农业开发区 — 蒲江路 — 黄屿 — 吕家岸 — 上田 — 梅宅 — 前网 — 火车站 — 新南站 (21站)
去程: 家具市场 — 梧慈路口 — 东方路口 — 蟠凤 — 大堡底 — 前牌(汇头) — 河庄 — 东垟(瓯海三医) — 月乐垟 — 瓯江大厦 — 新南站 — 火车站 — 前网 — 梅宅 — 上田 — 吕家岸 — 黄屿 — 蒲江路 — 农业开发区 — 新安江路 — 东站 — 上庄 — 龙湾工业区 — 经七路 — 第二十中学 — 状元新街 — 状元镇府 — 耐宝路 — 海军码头 — 白楼下 — 龙湾镇政府 — 金岙 — 龙湾村 — 龙东 — 上岙 — 扶贫开发区 (36站)
回程: 扶贫开发区 — 上岙 — 龙东 — 龙湾村 — 金岙 — 龙湾镇政府 — 白楼下 — 海军码头 — 耐宝路 — 状元镇府 — 状元新街 — 第二十中学 — 经七路 — 龙湾工业区 — 上庄 — 东站 — 新安江路 — 农业开发区 — 蒲江路 — 黄屿 — 吕家岸 — 上田 — 梅宅 — 前网 — 火车站 — 新南站 — 瓯江大厦 — 月乐垟 — 东垟(瓯海三医) — 河庄 — 前牌(汇头) — 大堡底 — 蟠凤 — 东方路口 — 梧慈路口 — 家具市场 (36站)
去程: 龙湾交通中心 — 造船厂 — 屿田 — 富春江路 — 上江 — 江前 — 国际花园 — 十五中 — 双车路 — 吕家岸 — 上田 — 梅宅 — 前网 — 火车站 — 新南站 — 东屿村 — 劳务市场 — 牛山北路 — 车管所 — 葡萄棚 — 水心汇昌 — 三维桥 — 将军桥 — 西山桥 — 西山 — 新桥 — 新桥镇 — 金蟾大道 — 三浃 — 前花 — 西湖村 — 下山头 — 东村 — 娄桥路口 — 半塘路口 — 瓯海交警大队 — 娄桥镇府 — 东耕 — 焦湾 — 矿山 — 安下 — 娄桥汽校 (42站)
回程: 娄桥汽校 — 安下 — 矿山 — 焦湾 — 东耕 — 娄桥镇府 — 瓯海交警大队 — 半塘路口 — 娄桥路口 — 东村 — 下山头 — 西湖村 — 前花 — 三浃 — 金蟾大道 — 新桥镇 — 新桥 — 西山 — 西山桥 — 将军桥 — 三维桥 — 水心汇昌 — 葡萄棚 — 车管所 — 牛山北路 — 劳务市场 — 东屿村 — 新南站 — 火车站 — 前网 — 梅宅 — 上田 — 吕家岸 — 双车路 — 十五中 — 国际花园 — 江前 — 上江 — 富春江路 — 屿田 — 造船厂 — 龙湾交通中心 (42站)