去程: 公交一汽 — 灰桥 — 黎明西路 — 党校 — 蒲鞋市 — 山后 — 河社桥 — 三板桥 — 法派路口 — 客运中心 — 公交巴士 — 十里亭 — 德政工业区 — 牛山 — 南堡 — 南堡村 — 慈湖路口 — 大鹏路口(一家超市) — 育英实验中学 — 东庄 — 金竹村 — 竹岙 — 金安村 — 南白象 — 陀头寺 — 下川 — 王宅 — 丽塘 — 泊岙 — 白门 — 曹建 — 姜宅 — 茶堂 — 下呈 — 河头 — 五社 — 林山 — 梓田 — 花台 — 竹溪 — 凤池 — 霞林工业区 — 霞林 (43站)
回程: 霞林 — 霞林工业区 — 凤池 — 竹溪 — 花台 — 梓田 — 林山 — 五社 — 下呈 — 河头 — 茶堂 — 曹建 — 姜宅 — 白门 — 泊岙 — 丽塘 — 王宅 — 下川 — 陀头寺 — 南白象 — 金安村 — 竹岙 — 金竹村 — 东庄 — 育英实验中学 — 大鹏路口(一家超市) — 慈湖路口 — 南堡村 — 南堡 — 牛山 — 德政工业区 — 十里亭 — 公交巴士 — 客运中心 — 法派路口 — 三板桥 — 河社桥 — 山后 — 蒲鞋市 — 党校 — 黎明西路 — 灰桥 — 公交一汽 (43站)
去程: 西站 — 妙果寺 — 温州大厦 — 小南门 — 大南门 — 中山公园 — 党校 — 蒲鞋市 — 山后 — 河社桥 — 三板桥 — 法派路口 — 客运中心 — 劳务市场 — 东屿村 — 新南站 — 火车站广场 — 前网 — 梅宅 — 上田 — 吕家岸 — 黄屿 — 蒲江路 — 农业开发区 — 新安江路 — 东站 — 上庄 — 龙湾工业区 — 甬江路 — 状元 — 耐宝路 — 海军码头 — 金岙 — 龙湾村 — 龙东 — 上岙 — 后陈 — 山北 — 蓝田 — 永中二号街 — 仓头下 — 衙前 — 永兴一号街 — 永兴 — 沙园 — 八甲 — 七甲 — 落马桥 — 天柱寺 — 四甲 — 三甲 — 永庄 — 新川 — 建丰 — 司南 — 新河 — 蒲门 — 大禅寺 (58站)
回程: 大禅寺 — 蒲门 — 新河 — 司南 — 建丰 — 新川 — 永庄 — 三甲 — 四甲 — 天柱寺 — 落马桥 — 八甲 — 七甲 — 沙园 — 永兴一号街 — 永兴 — 衙前 — 仓头下 — 永中二号街 — 蓝田 — 山北 — 后陈 — 上岙 — 龙湾村 — 龙东 — 金岙 — 白楼下 — 海军码头 — 耐宝路 — 状元 — 钱江路 — 龙湾工业区 — 上庄 — 东站 — 新安江路 — 农业开发区 — 蒲江路 — 黄屿 — 吕家岸 — 上田 — 梅宅 — 前网 — 火车站广场 — 新南站 — 丽田 — 东屿村 — 劳务市场 — 客运中心 — 法派路口 — 三板桥 — 河社桥 — 山后 — 蒲鞋市 — 党校 — 中山公园 — 大南门 — 小南门 — 温州大厦 — 妙果寺 — 西站 (60站)
去程: 火车站广场 — 新南站 — 丽田 — 东屿村 — 劳务市场 — 客运中心 — 法派路口 — 三板桥 — 河社桥 — 银都花苑 — 三角巷 — 垟头下 — 水心邮电 — 杏花路 — 清明桥 — 西站 — 半腰桥 — 广化桥 — 翠微新村 — 下寅 — 牌楼 — 郑桥 — 双屿 — 双屿客运中心 — 下岭 — 前陈 — 屿头 — 岩门 — 仰义 — 河岙 — 前京 — 后京 — 瓯江大桥 — 六岙 — 东山村 — 梅岙 — 梅岙医院 — 上村[梅岙] — 鸡笼屿 — 教玩具市场(坦头) — 露礁 — 垟湾 — 垟湾村 — 八里 — 泰山 — 永临中学 — 桥下 (47站)
回程: 桥下 — 永临中学 — 泰山 — 八里 — 垟湾村 — 垟湾 — 露礁 — 教玩具市场(坦头) — 鸡笼屿 — 上村[梅岙] — 梅岙医院 — 梅岙 — 东山村 — 六岙 — 瓯江大桥 — 后京 — 前京 — 河岙 — 仰义 — 岩门 — 屿头 — 前陈 — 下岭 — 双屿客运中心 — 双屿 — 郑桥 — 牌楼 — 下寅 — 黄龙商贸城 — 翠微新村 — 广化桥 — 半腰桥 — 西站 — 清明桥 — 杏花路 — 水心邮电 — 垟头下 — 三角巷 — 银都花苑 — 河社桥 — 三板桥 — 法派路口 — 客运中心 — 劳务市场 — 东屿村 — 新南站 — 火车站广场 (47站)
去程: 会展中心 — 岠江东路 — 蒲州路口 — 鲍州 — 宏源路 — 旺增桥 — 物华天宝 — 府东 — 世纪广场 — 交行广场 — 龙野花园 — 南浦二区 — 南浦六区 — 南塘大桥 — 三板桥 — 河社桥 — 飞霞南路 — 银都花苑 — 三角巷 — 双莲桥 — 坦前 — 小高桥 — 府前街 — 广场路 — 沧河巷 — 信河街 — 星河广场 — 江心码头 — 郭公山 — 帆影公园 — 三桥下(中央涂) (31站)
回程: 三桥下(中央涂) — 帆影公园 — 郭公山 — 江心码头 — 星河广场 — 信河街 — 沧河巷 — 广场路 — 府前街 — 小高桥 — 坦前 — 双莲桥 — 三角巷 — 银都花苑 — 河社桥 — 三板桥 — 东屿路 — 南塘大桥 — 南浦六区 — 南浦二区 — 龙野花园 — 交行广场 — 市府大桥 — 世纪广场 — 府东 — 新城站 — 旺增桥 — 宏源路 — 鲍州 — 蒲州路口 — 岠江东路 — 会展中心 (32站)
去程: 瓯北镇府 — 创业路 — 龙桥 — 瓯北五中 — 瓯北陡门头 — 新桥[瓯北] — 蔡桥 — 渡江路 — 罗浮中学 — 报喜鸟工业园 — 双乐住宅区 — 上桥 — 下桥 — 将军大酒店 — 将军桥 — 西山桥 — 城南立交桥 — 银都花苑 — 河社桥 — 三板桥 — 法派路口 — 客运中心 — 公交巴士 — 十里亭 — 德政工业区 — 炬光园 — 炬新路 — 牛桥底村 — 炬光园管委会 (29站)
回程: 炬光园管委会 — 牛桥底村 — 炬新路 — 炬光园 — 德政工业区 — 十里亭 — 公交巴士 — 客运中心 — 法派路口 — 三板桥 — 河社桥 — 飞霞南路 — 银都花苑 — 市政大桥 — 水心竹组团 — 西山桥 — 将军桥 — 将军大酒店 — 将军农贸 — 下桥 — 上桥 — 报喜鸟工业园 — 罗浮中学 — 渡江路 — 蔡桥 — 新桥[瓯北] — 瓯北陡门头 — 瓯北五中 — 龙桥 — 创业路 — 瓯北镇府 (31站)
环形车: 霞坊村始发站 — 木角桥村 — 霞坊粮库 — 门前浃 — 前林路口 — 霞坊路口 — 上蔡村北 — 三垟路口 — 温州中学 — 老殿后 — 河庄 — 东垟(瓯海三医) — 月乐垟 — 瓯江大厦 — 南浦九区 — 南浦三区 — 南浦二区 — 南浦六区 — 南塘大桥 — 三板桥 — 河社桥 — 山后 — 马鞍池公园 — 莲花路 — 虞师里路口 — 白马殿 — 卖麻桥 — 山后 — 河社桥 — 三板桥 — 东屿路 — 南塘大桥 — 南浦六区 — 南浦二区 — 南浦三区 — 南浦九区 — 瓯江大厦 — 月乐垟 — 东垟(瓯海三医) — 河庄 — 老殿后 — 温州中学 — 横港头 — 三垟路口 — 霞坊路口 — 前林路口 — 霞坊北路 — 木角桥 — 霞坊村始发站 (49站)
去程: 新屿居民区 — 屿头村 — 屿头小学 — 前陈村 — 金灶村 — 鞋都文化广场 — 桥下中路 — 富士达路 — 卧其涂 — 三桥下(中央涂) — 帆影公园 — 月湖小区 — 郭公山 — 江心码头 — 麻行码头 — 朔门 — 康乐坊 — 公园路口 — 垟儿路口 — 党校 — 蒲鞋市 — 山后 — 河社桥 — 三板桥 — 法派路口 — 客运中心 — 公交巴士 — 十里亭 — 德政工业区 — 牛山 — 南堡 — 南堡村 — 梧慈路口 — 东方路口 — 蟠凤 — 大堡底 — 霞王村 (37站)
回程: 霞王村 — 大堡底 — 蟠凤 — 东方路口 — 梧慈路口 — 南堡村 — 南堡 — 牛山 — 德政工业区 — 十里亭 — 公交巴士 — 客运中心 — 法派路口 — 三板桥 — 河社桥 — 山后 — 蒲鞋市 — 党校 — 垟儿路口 — 涨桥头 — 康乐坊 — 朔门 — 麻行码头 — 江心码头 — 郭公山 — 月湖小区 — 帆影公园 — 三桥下(中央涂) — 卧其涂 — 富士达路 — 桥下中路 — 鞋都文化广场 — 金灶村 — 前陈村 — 屿头小学 — 屿头村 — 新屿居民区 (37站)
去程: 火车站广场 — 新南站 — 丽田 — 东屿村 — 劳务市场 — 客运中心 — 法派路口 — 三板桥 — 河社桥 — 山后 — 蒲鞋市 — 党校 — 垟儿路口 — 涨桥头 — 陡门头 — 安澜亭 — 水门头 — 朔门 — 百里坊 — 八字桥 — 皮坊巷 — 大桥头 — 粗糠桥 — 半腰桥 — 广化桥 — 翠微新村 — 下寅 — 牌楼 — 郑桥 — 黄龙三区 — 黄龙四区 — 黄龙六区 — 二十三中学 — 新泽路口 — 新泽 (35站)
回程: 新泽 — 新泽路口 — 二十三中学 — 黄龙六区 — 黄龙四区 — 黄龙三区 — 郑桥 — 牌楼 — 下寅 — 黄龙商贸城 — 翠微新村 — 广化桥 — 半腰桥 — 粗糠桥 — 大桥头 — 皮坊巷 — 八字桥 — 百里坊 — 水门头 — 安澜亭 — 陡门头 — 涨桥头 — 公园路口 — 垟儿路口 — 党校 — 蒲鞋市 — 山后 — 河社桥 — 三板桥 — 法派路口 — 客运中心 — 劳务市场 — 东屿村 — 新南站 — 火车站 — 火车站广场 (36站)
去程: 双桥鞋业 — 双桥小学 — 双乐农贸市场 — 双乐住宅区 — 上桥 — 下桥 — 新桥头 — 瓯海区府 — 花坦头 — 雪山路 — 雪山公寓 — 清明桥 — 杏花路 — 水心邮电 — 垟头下 — 马鞍池大厦 — 马鞍池公园 — 山后 — 河社桥 — 三板桥 — 法派路口 — 客运中心 — 公交巴士 — 十里亭 — 德政工业区 — 牛山 — 南堡 — 南堡村 — 慈湖路口 — 大鹏路口(一家超市) — 育英实验中学 — 东庄 — 瓯海交警二中队 — 竹岙 — 金安村 — 南白象 — 鹅湖 — 城市学院 — 睦州垟 — 温州大学 — 高教园区 — 茶山 (42站)
回程: 茶山 — 高教园区 — 温州大学 — 睦州垟 — 城市学院 — 鹅湖 — 南白象 — 金安村 — 竹岙 — 瓯海交警二中队 — 东庄 — 育英实验中学 — 大鹏路口(一家超市) — 慈湖路口 — 南堡村 — 南堡 — 牛山 — 德政工业区 — 十里亭 — 公交巴士 — 客运中心 — 法派路口 — 三板桥 — 河社桥 — 山后 — 马鞍池公园 — 马鞍池大厦 — 垟头下 — 水心邮电 — 杏花路 — 雪山公寓 — 雪山路 — 花坦头 — 瓯海区府 — 新桥头 — 下桥 — 上桥 — 双乐住宅区 — 双桥小学 — 双桥鞋业 (40站)