去程: 公交一汽 — 黎明侨村 — 海上天大酒店 — 十八家支路 — 株柏 — 涨桥头 — 垟儿路口 — 党校 — 蒲鞋市 — 龟湖邮电 — 桥儿头 — 南浦桥 — 南浦农贸(友好医院) — 南浦八区 — 龙野花园 — 上吕浦 — 火车站 — 火车站广场 — 瓯江大厦 — 月乐垟 — 东垟(瓯海三医) — 河庄 — 前牌(汇头) — 大堡底 — 东方路口 — 慈湖路口 — 大鹏路口(一家超市) — 育英实验中学 — 东庄 — 金竹村 — 竹岙 — 金安村 — 南白象 — 陀头寺 — 下川 — 王宅 — 丽塘 — 泊岙 — 白门 — 曹建 — 姜宅 — 茶堂 — 下呈 — 河头 — 五社 — 林山 — 梓田 — 花台 — 竹溪 — 竹溪村 — 横坑村 — 沈岙[仙岩] (52站)
回程: 沈岙[仙岩] — 横坑村 — 竹溪村 — 竹溪 — 花台 — 梓田 — 林山 — 五社 — 河头 — 下呈 — 茶堂 — 姜宅 — 白门 — 曹建 — 泊岙 — 丽塘 — 王宅 — 下川 — 陀头寺 — 南白象 — 金安村 — 竹岙 — 金竹村 — 东庄 — 育英实验中学 — 大鹏路口(一家超市) — 慈湖路口 — 东方路口 — 大堡底 — 前牌(汇头) — 河庄 — 东垟(瓯海三医) — 月乐垟 — 瓯江大厦 — 火车站广场 — 火车站 — 上吕浦 — 龙野花园 — 南浦八区 — 南浦农贸(友好医院) — 南浦桥 — 桥儿头 — 龟湖邮电 — 蒲鞋市 — 党校 — 垟儿路口 — 涨桥头 — 株柏 — 十八家支路 — 海上天大酒店 — 黎明侨村 — 公交一汽 (52站)
去程: 汤家桥始发站 — 公交总站 — 汤家桥 — 广电中心 — 新城站 — 伯爵山庄 — 中西医院 — 横渎 — 华夏银行(下吕浦) — 温迪锦园 — 南浦农贸(友好医院) — 南浦六区 — 南塘大桥 — 法派路口 — 客运中心 — 公交巴士 — 十里亭 — 德政工业区 — 牛山 — 南堡 — 南堡村 — 慈湖路口 — 大鹏路口(一家超市) — 育英实验中学 — 东庄 — 金竹村 — 竹岙 — 金安村 — 南白象 — 鹅湖 — 城市学院 — 睦州垟 — 温州大学 — 高教园区 — 茶山 (35站)
回程: 茶山 — 高教园区 — 温州大学 — 睦州垟 — 城市学院 — 鹅湖 — 南白象 — 金安村 — 竹岙 — 金竹村 — 东庄 — 育英实验中学 — 大鹏路口(一家超市) — 慈湖路口 — 南堡村 — 南堡 — 牛山 — 德政工业区 — 十里亭 — 公交巴士 — 客运中心 — 法派路口 — 东屿路 — 南塘大桥 — 南浦六区 — 南浦农贸(友好医院) — 温迪锦园 — 华夏银行(下吕浦) — 时代广场 — 横渎 — 中西医院 — 伯爵山庄 — 新城站 — 广电中心 — 汤家桥 — 公交总站 — 上江 — 汤家桥始发站 (38站)
去程: 公交一汽 — 灰桥 — 黎明西路 — 党校 — 蒲鞋市 — 山后 — 河社桥 — 三板桥 — 法派路口 — 客运中心 — 公交巴士 — 十里亭 — 德政工业区 — 牛山 — 南堡 — 南堡村 — 慈湖路口 — 大鹏路口(一家超市) — 育英实验中学 — 东庄 — 金竹村 — 竹岙 — 金安村 — 南白象 — 陀头寺 — 下川 — 王宅 — 丽塘 — 泊岙 — 白门 — 曹建 — 姜宅 — 茶堂 — 下呈 — 河头 — 五社 — 林山 — 梓田 — 花台 — 竹溪 — 凤池 — 霞林工业区 — 霞林 (43站)
回程: 霞林 — 霞林工业区 — 凤池 — 竹溪 — 花台 — 梓田 — 林山 — 五社 — 下呈 — 河头 — 茶堂 — 曹建 — 姜宅 — 白门 — 泊岙 — 丽塘 — 王宅 — 下川 — 陀头寺 — 南白象 — 金安村 — 竹岙 — 金竹村 — 东庄 — 育英实验中学 — 大鹏路口(一家超市) — 慈湖路口 — 南堡村 — 南堡 — 牛山 — 德政工业区 — 十里亭 — 公交巴士 — 客运中心 — 法派路口 — 三板桥 — 河社桥 — 山后 — 蒲鞋市 — 党校 — 黎明西路 — 灰桥 — 公交一汽 (43站)
去程: 西站 — 清明桥 — 杏花路 — 水心竹组团 — 葡萄棚 — 车管所 — 牛山北路 — 公交巴士 — 十里亭 — 德政工业区 — 牛山 — 南堡 — 慈湖路口 — 育英实验中学 — 东庄 — 竹岙 — 南白象 — 陀头寺 — 下川 — 丽塘 — 泊岙 — 白门 — 姜宅 — 茶堂 — 河头 — 五社 — 林山 — 梓田 — 花台 — 竹溪 — 官山垟 — 沈岙[仙岩] — 凤胜 — 树桥 — 赵平垟 — 三都 — 岑头 — 塘下[瑞安] — 岑岐 — 后里 — 汀田 — 华表 — 上山根 — 仙甲 — 仙桥 — 杨家桥 — 周湖 — 东门 — 隆山路 — 十八家 (50站)
回程: 十八家 — 隆山路 — 东门 — 周湖 — 杨家桥 — 仙桥 — 仙甲 — 上山根 — 华表 — 汀田 — 后里 — 岑岐 — 塘下[瑞安] — 岑头 — 三都 — 赵平垟 — 树桥 — 凤胜 — 官山垟 — 沈岙[仙岩] — 竹溪 — 花台 — 梓田 — 林山 — 五社 — 河头 — 茶堂 — 姜宅 — 白门 — 泊岙 — 下川 — 丽塘 — 陀头寺 — 南白象 — 竹岙 — 东庄 — 育英实验中学 — 慈湖路口 — 南堡 — 牛山 — 德政工业区 — 十里亭 — 公交巴士 — 牛山北路 — 车管所 — 葡萄棚 — 水心竹组团 — 杏花路 — 清明桥 — 西站 (50站)
去程: 火车南站 — 古岸头 — 农副产品批发市场 — 吕家降 — 娄桥路口 — 半塘路口 — 东风村 — 高翔 — 底沙门 — 沙门 — 南堡村 — 慈湖路口 — 大鹏路口(一家超市) — 育英实验中学 — 东庄 — 金竹村 — 竹岙 — 金安村 — 南白象 — 鹅湖 — 鹅颈头 — 城市学院 — 睦州垟 — 温州大学 — 高教园区 — 温州大学东大门 — 职业技术学院 — 温州大学北校区 — 温州大学C区(医学院) — 高教园区始发站 (30站)
回程: 高教园区始发站 — 温州大学C区(医学院) — 温州大学北校区 — 职业技术学院 — 高教园区 — 温州大学 — 睦州垟 — 城市学院 — 鹅颈头 — 鹅湖 — 南白象 — 金安村 — 竹岙 — 金竹村 — 东庄 — 育英实验中学 — 大鹏路口(一家超市) — 慈湖路口 — 南堡村 — 沙门 — 底沙门 — 高翔 — 东风村 — 半塘路口 — 娄桥路口 — 吕家降 — 农副产品批发市场 — 古岸头 — 火车南站 (29站)
去程: 杨府山 — 上陡门住宅区 — 特警桥 — 航标路口 — 洪殿 — 东瓯游泳池 — 温州技校 — 东方灯具市场 — 矮凳桥 — 飞霞北路 — 陡门头 — 安澜亭 — 水门头 — 朔门 — 麻行码头 — 星河广场 — 信河街 — 沧河巷 — 广场路 — 府前街 — 小高桥 — 坦前 — 双莲桥 — 三角巷 — 国税大楼(吴桥) — 法派路口 — 客运中心 — 公交巴士 — 十里亭 — 德政工业区 — 牛山 — 南堡 — 南堡村 — 慈湖路口 — 大鹏路口(一家超市) — 育英实验中学 — 东庄 — 南村工业区 — 南村村委会 — 南村始发站 (40站)
回程: 南村始发站 — 南村村委会 — 南村工业区 — 东庄 — 育英实验中学 — 大鹏路口(一家超市) — 慈湖路口 — 南堡村 — 南堡 — 牛山 — 德政工业区 — 十里亭 — 公交巴士 — 客运中心 — 法派路口 — 国税大楼(吴桥) — 三角巷 — 双莲桥 — 坦前 — 小高桥 — 府前街 — 广场路 — 沧河巷 — 信河街 — 星河广场 — 麻行码头 — 水门头 — 安澜亭 — 陡门头 — 飞霞北路 — 矮凳桥 — 东方灯具市场 — 温州技校 — 东瓯游泳池 — 黎明立交桥 — 洪殿 — 航标路口 — 特警桥 — 上陡门住宅区 — 杨府山 (40站)
去程: 南村始发站 — 南村村委会 — 南村工业区 — 东庄 — 育英实验学校 — 大鹏路口(一家超市) — 梧慈路口 — 东方路口 — 蟠凤 — 大堡底 — 瓯海中学 — 龙霞住宅区 — 龙霞南路 — 塘西 — 月乐垟 — 新南站 — 火车站 — 上吕浦 — 交行广场 — 华夏银行(下吕浦) — 时代广场 — 横渎 — 中西医院 — 伯爵山庄 — 山下 — 杨府山 (26站)
回程: 杨府山 — 山下 — 伯爵山庄 — 中西医院 — 横渎 — 时代广场 — 华夏银行(下吕浦) — 交行广场 — 上吕浦 — 火车站 — 新南站 — 瓯江大厦 — 月乐垟 — 塘西 — 龙霞住宅区 — 瓯海中学 — 大堡底 — 蟠凤 — 东方路口 — 梧慈路口 — 大鹏路口(一家超市) — 育英实验学校 — 东庄 — 南村工业区 — 南村村委会 — 南村始发站 (26站)
去程: 双桥鞋业 — 双桥小学 — 双乐农贸市场 — 双乐住宅区 — 上桥 — 下桥 — 新桥头 — 瓯海区府 — 花坦头 — 雪山路 — 雪山公寓 — 清明桥 — 杏花路 — 水心邮电 — 垟头下 — 马鞍池大厦 — 马鞍池公园 — 山后 — 河社桥 — 三板桥 — 法派路口 — 客运中心 — 公交巴士 — 十里亭 — 德政工业区 — 牛山 — 南堡 — 南堡村 — 慈湖路口 — 大鹏路口(一家超市) — 育英实验中学 — 东庄 — 瓯海交警二中队 — 竹岙 — 金安村 — 南白象 — 鹅湖 — 城市学院 — 睦州垟 — 温州大学 — 高教园区 — 茶山 (42站)
回程: 茶山 — 高教园区 — 温州大学 — 睦州垟 — 城市学院 — 鹅湖 — 南白象 — 金安村 — 竹岙 — 瓯海交警二中队 — 东庄 — 育英实验中学 — 大鹏路口(一家超市) — 慈湖路口 — 南堡村 — 南堡 — 牛山 — 德政工业区 — 十里亭 — 公交巴士 — 客运中心 — 法派路口 — 三板桥 — 河社桥 — 山后 — 马鞍池公园 — 马鞍池大厦 — 垟头下 — 水心邮电 — 杏花路 — 雪山公寓 — 雪山路 — 花坦头 — 瓯海区府 — 新桥头 — 下桥 — 上桥 — 双乐住宅区 — 双桥小学 — 双桥鞋业 (40站)