去程: 会展中心 — 岠江东路 — 蒲州路口 — 鲍州 — 宏源路 — 旺增桥 — 物华天宝 — 府东 — 世纪广场 — 交行广场 — 龙野花园 — 南浦二区 — 南浦六区 — 南塘大桥 — 三板桥 — 河社桥 — 飞霞南路 — 银都花苑 — 三角巷 — 双莲桥 — 坦前 — 小高桥 — 府前街 — 广场路 — 沧河巷 — 信河街 — 星河广场 — 江心码头 — 郭公山 — 帆影公园 — 三桥下(中央涂) (31站)
回程: 三桥下(中央涂) — 帆影公园 — 郭公山 — 江心码头 — 星河广场 — 信河街 — 沧河巷 — 广场路 — 府前街 — 小高桥 — 坦前 — 双莲桥 — 三角巷 — 银都花苑 — 河社桥 — 三板桥 — 东屿路 — 南塘大桥 — 南浦六区 — 南浦二区 — 龙野花园 — 交行广场 — 市府大桥 — 世纪广场 — 府东 — 新城站 — 旺增桥 — 宏源路 — 鲍州 — 蒲州路口 — 岠江东路 — 会展中心 (32站)
去程: 五分公司 — 聚英 — 岠江东路 — 会展中心 — 岠江中路 — 杨府山码头 — 思芳路 — 杨府殿 — 十六中 — 府东家园 — 上陡门 — 航标路口 — 洪殿 — 黎明立交桥 — 蒋家桥 — 文化广场 — 文化公园 — 华夏银行(下吕浦) — 温迪锦园 — 南浦八区 — 龙野花园 — 上吕浦 — 火车站 — 新南站 — 丽田 — 东屿村 — 劳务市场 — 客运中心 — 法派路口 — 葡工路 — 葡萄棚 — 水心汇昌 — 将军大酒店 — 下桥 — 上桥 — 瓯浦垟 — 营楼村 — 康华路口 — 双屿 — 双屿温化生活区 — 双屿客运中心 — 下岭 — 嵇师村 — 经一路 — 戴宅(皇家鞋业) — 温化总厂 (46站)
回程: 温化总厂 — 戴宅(皇家鞋业) — 经一路 — 嵇师村 — 下岭 — 双屿客运中心 — 双屿温化生活区 — 双屿 — 康华路口 — 营楼村 — 瓯浦垟 — 双乐住宅区 — 上桥 — 下桥 — 将军大酒店 — 水心汇昌 — 葡萄棚 — 葡工路 — 法派路口 — 客运中心 — 劳务市场 — 东屿村 — 丽田 — 新南站 — 火车站 — 上吕浦 — 龙野花园 — 南浦八区 — 温迪锦园 — 华夏银行(下吕浦) — 文化公园 — 文化广场 — 蒋家桥 — 黎明立交桥 — 洪殿 — 航标路口 — 上陡门 — 府东家园 — 十六中 — 杨府殿 — 思芳路 — 杨府山码头 — 岠江中路 — 会展中心 — 岠江东路 — 聚英 — 五分公司 (47站)
去程: 鹿城公交 — 七百桥 — 聚英 — 岠江东路 — 会展中心 — 岠江中路 — 杨府山码头 — 罗湾锦苑 — 滨港花园 — 筲箕涂 — 黎明侨村 — 海上天大酒店 — 十八家支路 — 株柏 — 涨桥头 — 公园路口 — 垟儿路口 — 党校 — 蒲鞋市 — 马鞍池公园 — 马鞍池大厦 — 三角巷 — 国税大楼(吴桥) — 法派路口 — 客运中心 — 公交巴士 — 十里亭 — 静心寺 — 岙垟村 — 岙垟小学 — 岙垟 (31站)
回程: 岙垟 — 岙垟小学 — 岙垟村 — 静心寺 — 十里亭 — 公交巴士 — 客运中心 — 法派路口 — 国税大楼(吴桥) — 三角巷 — 马鞍池大厦 — 马鞍池公园 — 蒲鞋市 — 党校 — 垟儿路口 — 涨桥头 — 株柏 — 十八家支路 — 海上天大酒店 — 黎明侨村 — 筲箕涂 — 滨港花园 — 罗湾锦苑 — 杨府山码头 — 岠江中路 — 会展中心 — 岠江东路 — 聚英 — 七百桥 — 鹿城公交 (30站)
去程: 鹿城公交 — 聚英 — 岠江东路 — 会展中心 — 岠江中路 — 杨府山码头 — 思芳路 — 杨府殿 — 十六中 — 府东家园 — 上陡门 — 航标路口 — 洪殿 — 黎明立交桥 — 蒋家桥 — 文化广场 — 文化公园 — 华夏银行(下吕浦) — 温迪锦园 — 南浦八区 — 龙野花园 — 上吕浦 — 火车站 — 新南站 — 丽田 — 东屿村 — 劳务市场 — 牛山北路 — 车管所 — 葡萄棚 — 水心汇昌 — 将军大酒店 — 下桥 — 上桥 — 瓯浦垟 — 营楼村 — 康华路口 — 双屿 — 双屿温化生活区 — 双屿客运中心 — 下岭 — 嵇师村 — 经一路 — 戴宅(皇家鞋业) — 温化总厂 (45站)
回程: 温化总厂 — 戴宅(皇家鞋业) — 经一路 — 嵇师村 — 下岭 — 双屿客运中心 — 双屿温化生活区 — 双屿 — 康华路口 — 营楼村 — 瓯浦垟 — 双乐住宅区 — 上桥 — 下桥 — 将军大酒店 — 水心汇昌 — 葡萄棚 — 车管所 — 牛山北路 — 劳务市场 — 东屿村 — 丽田 — 新南站 — 火车站 — 上吕浦 — 龙野花园 — 南浦八区 — 温迪锦园 — 华夏银行(下吕浦) — 文化公园 — 文化广场 — 蒋家桥 — 黎明立交桥 — 洪殿 — 航标路口 — 上陡门 — 府东家园 — 十六中 — 杨府殿 — 思芳路 — 杨府山码头 — 岠江中路 — 会展中心 — 岠江东路 — 聚英 — 鹿城公交 (46站)