去程: 会展中心 — 岠江中路 — 杨府山码头 — 罗湾锦苑 — 滨港花园 — 筲箕涂 — 黎明侨村 — 海上天大酒店 — 十八家支路 — 株柏 — 康乐坊 — 墨池坊 — 谯楼 — 广场路 — 松台广场 — 妙果寺 — 清明桥 — 杏花路 — 马鞍池西路 — 水心竹组团 — 浙南农贸 — 西山 — 新桥 — 新桥镇 — 金蟾大道 — 三浃 — 前花 (27站)
回程: 前花 — 三浃 — 金蟾大道 — 新桥镇 — 新桥 — 西山 — 浙南农贸 — 城南立交桥 — 马鞍池西路 — 杏花路 — 清明桥 — 妙果寺 — 松台广场 — 广场路 — 谯楼 — 墨池坊 — 康乐坊 — 东门大厦 — 株柏 — 十八家支路 — 海上天大酒店 — 黎明侨村 — 筲箕涂 — 滨港花园 — 罗湾锦苑 — 杨府山码头 — 岠江中路 — 会展中心 (28站)
去程: 会展中心 — 岠江中路 — 杨府山码头 — 罗湾锦苑 — 滨港花园 — 筲箕涂 — 黎明侨村 — 海上天大酒店 — 十八家支路 — 株柏 — 涨桥头 — 公园路口 — 垟儿路口 — 中山公园 — 大南门 — 温州大厦 — 妙果寺 — 雪山公寓 — 雪山路 — 花坦头 — 鹿城后巷 — 半腰桥 — 广化桥 — 翠微新村 — 下寅 — 牌楼 — 郑桥 — 双屿 — 双屿温化生活区 — 双屿客运中心 — 下岭 — 鞋都路 — 金灶村 — 前陈村 — 屿头小学 — 屿头村 — 腾跃路 — 新屿居民区 (38站)
回程: 新屿居民区 — 腾跃路 — 屿头村 — 屿头小学 — 前陈村 — 金灶村 — 鞋都路 — 下岭 — 双屿客运中心 — 双屿温化生活区 — 双屿 — 郑桥 — 牌楼 — 下寅 — 黄龙商贸城 — 翠微新村 — 广化桥 — 半腰桥 — 鹿城后巷 — 花坦头 — 雪山路 — 雪山公寓 — 妙果寺 — 温州大厦 — 小南门 — 大南门 — 中山公园 — 垟儿路口 — 涨桥头 — 株柏 — 十八家支路 — 海上天大酒店 — 黎明侨村 — 筲箕涂 — 滨港花园 — 罗湾锦苑 — 杨府山码头 — 岠江中路 — 会展中心 (39站)
环形车: 新南站 — 瓯江大厦 — 南浦九区 — 南浦三区 — 龙野花园 — 华夏银行(下吕浦) — 文化公园 — 文化广场 — 蒋家桥 — 黎明立交桥 — 黎明侨村 — 筲箕涂 — 滨港花园 — 罗湾锦苑 — 杨府山码头 — 岠江中路 — 商诚路口 — 上蒲州 — 黎明街道 — 新田园二组团南大门 — 中蒲 — 蒲州河 — 江前 — 鳌江南路 — 雁湖社区 — 华瓯家园 — 上田菜场 — 黄宅 — 梅宅 — 前网 — 火车站 — 新南站 (32站)
去程: 杨府山公交始发站 — 杨府山码头 — 罗湾锦苑 — 滨港花园 — 筲箕涂 — 黎明侨村 — 海上天大酒店 — 十八家支路 — 株柏 — 涨桥头 — 公园路口 — 垟儿路口 — 党校 — 蒲鞋市 — 马鞍池公园 — 马鞍池大厦 — 垟头下 — 水心邮电 — 水心菜场 — 水心街道 — 水心汇昌 — 三维桥 — 将军桥 — 西山桥 — 西山 — 新桥 — 新桥镇 — 金蟾大道 — 三浃 — 三浃始发站 (30站)
回程: 三浃始发站 — 三浃 — 金蟾大道 — 新桥镇 — 新桥 — 西山 — 浙南农贸 — 水心街道 — 水心菜场 — 水心邮电 — 垟头下 — 马鞍池大厦 — 马鞍池公园 — 蒲鞋市 — 党校 — 垟儿路口 — 涨桥头 — 株柏 — 十八家支路 — 海上天大酒店 — 黎明侨村 — 筲箕涂 — 滨港花园 — 罗湾锦苑 — 杨府山码头 — 杨府山公交始发站 (26站)
去程: 鹿城公交 — 七百桥 — 聚英 — 岠江东路 — 会展中心 — 岠江中路 — 杨府山码头 — 罗湾锦苑 — 滨港花园 — 筲箕涂 — 黎明侨村 — 海上天大酒店 — 十八家支路 — 株柏 — 涨桥头 — 公园路口 — 垟儿路口 — 党校 — 蒲鞋市 — 马鞍池公园 — 马鞍池大厦 — 三角巷 — 国税大楼(吴桥) — 法派路口 — 客运中心 — 公交巴士 — 十里亭 — 静心寺 — 岙垟村 — 岙垟小学 — 岙垟 (31站)
回程: 岙垟 — 岙垟小学 — 岙垟村 — 静心寺 — 十里亭 — 公交巴士 — 客运中心 — 法派路口 — 国税大楼(吴桥) — 三角巷 — 马鞍池大厦 — 马鞍池公园 — 蒲鞋市 — 党校 — 垟儿路口 — 涨桥头 — 株柏 — 十八家支路 — 海上天大酒店 — 黎明侨村 — 筲箕涂 — 滨港花园 — 罗湾锦苑 — 杨府山码头 — 岠江中路 — 会展中心 — 岠江东路 — 聚英 — 七百桥 — 鹿城公交 (30站)