去程: 双屿客运中心 — 双屿温化生活区 — 双屿 — 营楼村 — 瓯浦垟 — 双乐住宅区 — 上桥 — 下桥 — 将军大酒店 — 雪山路 — 雪山公寓 — 清明桥 — 杏花路 — 马鞍池西路 — 银都花苑 — 飞霞南路 — 茶院寺 — 体育中心 — 华夏银行(下吕浦) — 温迪锦园 — 南浦八区 — 龙野花园 — 上吕浦 — 火车站 — 火车站广场 — 前网 — 梅宅 — 上田 — 吕家岸 — 黄屿 — 蒲江路 — 农业开发区 — 新安江路 — 东站 — 上庄 — 龙湾工业区 — 甬江路 — 状元 — 耐宝路 — 茅竹岭 — 白楼下 — 底岭下 — 河头龙 — 龙瑶景苑 — 龙水朱宅 — 龙水邮电 — 龙水医院 — 龙水信用社 — 东林 — 横浃 — 下湾 — 龙湾区府 — 永上 — 北山下 — 石浦 — 兰浦路口 — 蓝田村 — 浦口 — 小陡村 — 经三西路 — 经三东路 — 兰田标准厂房 (62站)
回程: 兰田标准厂房 — 经三东路 — 经三西路 — 小陡村 — 浦口 — 蓝田村 — 兰浦路口 — 石浦 — 北山下 — 永上 — 龙湾区府 — 下湾 — 横浃 — 东林 — 龙水信用社 — 龙水医院 — 龙水邮电 — 龙水朱宅 — 龙瑶景苑 — 河头龙 — 底岭下 — 白楼下 — 茅竹岭 — 耐宝路 — 状元 — 甬江路 — 龙湾工业区 — 上庄 — 东站 — 新安江路 — 农业开发区 — 蒲江路 — 黄屿 — 吕家岸 — 上田 — 梅宅 — 前网 — 火车站广场 — 火车站 — 上吕浦 — 龙野花园 — 南浦八区 — 温迪锦园 — 华夏银行(下吕浦) — 时代广场 — 体育中心 — 飞霞南路 — 银都花苑 — 市政大桥 — 水心竹组团 — 马鞍池西路 — 杏花路 — 清明桥 — 雪山公寓 — 雪山路 — 将军大酒店 — 下桥 — 上桥 — 瓯浦垟 — 营楼村 — 双屿 — 双屿温化生活区 — 双屿客运中心 (63站)
去程: 双屿客运中心 — 双屿温化生活区 — 双屿 — 营楼村 — 瓯浦垟 — 上桥 — 下桥 — 将军大酒店 — 雪山路 — 雪山公寓 — 妙果寺 — 温州大厦 — 小南门 — 大南门 — 中山公园 — 黎明西路 — 灰桥 — 蒋家桥 — 文化广场 — 华夏银行(下吕浦) — 交行广场 — 火车站 — 火车站广场 — 前网 — 梅宅 — 上田 — 吕家新屯 — 吕家岸村 — 张家桥东 — 下湾 — 龙湾区府 — 永上 — 北山下 — 石浦 — 龙湾博物馆 — 永中二号街 — 仓头下 — 衙前 — 永兴一号街 — 永兴 — 沙园 — 八甲 — 七甲 — 落马桥 — 五甲 — 天柱寺 — 四甲 — 三甲 — 永庄 — 新川 — 建丰 — 司南 — 新河 — 蒲门 — 大禅寺 (55站)
回程: 大禅寺 — 蒲门 — 新河 — 司南 — 建丰 — 新川 — 永庄 — 三甲 — 四甲 — 天柱寺 — 五甲 — 落马桥 — 七甲 — 八甲 — 沙园 — 永兴 — 永兴一号街 — 衙前 — 仓头下 — 永中二号街 — 龙湾博物馆 — 石浦 — 龙湾区府 — 永上 — 北山下 — 下湾 — 张家桥东 — 吕家岸村 — 吕家新屯 — 上田 — 梅宅 — 前网 — 火车站广场 — 火车站 — 交行广场 — 华夏银行(下吕浦) — 文化广场 — 蒋家桥 — 灰桥 — 黎明西路 — 中山公园 — 大南门 — 小南门 — 温州大厦 — 妙果寺 — 雪山公寓 — 雪山路 — 将军大酒店 — 下桥 — 上桥 — 瓯浦垟 — 营楼村 — 双屿 — 双屿温化生活区 — 双屿客运中心 (55站)
去程: 永中始发站 — 仓头下 — 永强中学 — 永中老站 — 工业街 — 寺西 — 棋盘大楼 — 永上居委会 — 越秀中学 — 龙湾区府 — 下湾 — 横浃 — 双河 — 东林 — 河滨 — 雄心工业区 — 浃底 — 山西岙 — 西台岙 — 上京 — 上庄(三郎桥) — 高新园区 — 上垟 — 牡丹 — 张家桥东 — 吕家岸村 — 吕家新屯 — 旺增河 — 华瓯家园 — 市质检局 — 广电中心 — 新城站 — 伯爵山庄 — 中西医院 — 横渎 — 时代广场 — 文化广场 — 双井头 — 附二医 — 党校 — 飞霞桥 (41站)
回程: 飞霞桥 — 党校 — 附二医 — 双井头 — 温师院 — 文化公园 — 横渎 — 中西医院 — 伯爵山庄 — 旺增桥 — 广电中心 — 市质检局 — 华瓯家园 — 旺增河 — 吕家新屯 — 吕家岸村 — 张家桥东 — 牡丹 — 上垟 — 高新园区 — 上庄(三郎桥) — 上京 — 西台岙 — 山西岙 — 浃底 — 雄心工业区 — 河滨 — 东林 — 双河 — 横浃 — 下湾 — 龙湾区府 — 越秀中学 — 永上居委会 — 棋盘大楼 — 寺西 — 工业街 — 永中老站 — 永强中学 — 仓头下 — 永中始发站 (41站)
去程: 三桥下(中央涂) — 帆影公园 — 郭公山 — 江心码头 — 麻行码头 — 水门头 — 安澜亭 — 陡门头 — 东门大厦 — 株柏 — 十八家支路 — 海上天大酒店 — 黎明侨村 — 黎明立交桥 — 温师院 — 桃源居 — 坝接桥 — 上陡门住宅区 — 杨府山 — 山下 — 新城站 — 广电中心 — 市质检局 — 华瓯家园 — 旺增河 — 吕家新屯 — 吕家岸村 — 张家桥东 — 牡丹 — 上垟 — 高新园区 — 上庄(三郎桥) — 上京 — 西台岙 — 山西岙 — 浃底 — 雄心工业区 — 河滨 — 双河 — 东林 — 横浃 — 下湾 — 龙湾区府 — 永上 — 北山下 — 石浦 — 龙湾博物馆 — 渔池 — 沙北 — 机场路口 — 沙南 — 小塘 — 七村 — 六村 — 康一村 — 沙城小学 — 七三村 — 滨海园区管委会 — 滨海电信 — 滨海商业街 — 滨海始发站 (61站)
回程: 滨海始发站 — 滨海商业街 — 滨海电信 — 滨海园区管委会 — 七三村 — 沙城小学 — 康一村 — 六村 — 七村 — 小塘 — 沙南 — 机场路口 — 沙北 — 渔池 — 龙湾博物馆 — 石浦 — 北山下 — 永上 — 龙湾区府 — 下湾 — 横浃 — 东林 — 双河 — 河滨 — 雄心工业区 — 浃底 — 山西岙 — 西台岙 — 上京 — 上庄(三郎桥) — 高新园区 — 上垟 — 牡丹 — 张家桥东 — 永丰桥 — 吕家新屯 — 旺增河 — 华瓯家园 — 市质检局 — 广电中心 — 旺增桥 — 山下 — 杨府山 — 上陡门住宅区 — 坝接桥 — 桃源居 — 蒋家桥 — 黎明立交桥 — 黎明侨村 — 海上天大酒店 — 十八家支路 — 株柏 — 陡门头 — 安澜亭 — 水门头 — 朔门 — 麻行码头 — 江心码头 — 郭公山 — 帆影公园 — 三桥下(中央涂) (61站)
去程: 火车南站 — 古岸头 — 农副产品批发市场 — 吕家降 — 娄桥路口 — 半塘路口 — 东风村 — 高翔 — 底沙门 — 沙门 — 东方路 — 蛟凤北路 — 大堡底 — 前牌(汇头) — 站南小区 — 林村南头 — 张家桥 — 牡丹 — 上垟 — 高新园区 — 上庄(三郎桥) — 上京 — 西台岙 — 山西岙 — 浃底 — 雄心工业区 — 河滨 — 双河 — 东林 — 横浃 — 下湾 — 龙湾区府 — 永上 — 北山下 — 石浦 — 龙湾博物馆 — 渔池 — 沙北 — 温州机场 (39站)
回程: 温州机场 — 沙北 — 渔池 — 龙湾博物馆 — 石浦 — 北山下 — 永上 — 龙湾区府 — 下湾 — 横浃 — 东林 — 双河 — 河滨 — 雄心工业区 — 浃底 — 山西岙 — 西台岙 — 上京 — 上庄(三郎桥) — 高新园区 — 上垟 — 牡丹 — 张家桥 — 林村南头 — 站南小区 — 前牌(汇头) — 大堡底 — 蛟凤北路 — 东方路 — 沙门 — 底沙门 — 高翔 — 东风村 — 半塘路口 — 娄桥路口 — 吕家降 — 农副产品批发市场 — 古岸头 — 火车南站 (39站)
去程: 状元 — 耐宝路 — 茅竹岭 — 海军码头 — 白楼下 — 底岭下 — 方山头 — 河头龙 — 龙水朱宅 — 龙水邮电 — 龙水医院 — 双河 — 横浃 — 龙湾区府 — 越秀学校 — 永上居委会 — 棋盘大楼 — 永中四号街 — 龙湾博物馆 — 永中二号街 — 仓头下 — 新街桥头 — 永中派出所 — 衙前街口 — 城北 — 城南 (26站)
回程: 城南 — 城北 — 衙前街口 — 永中派出所 — 新街桥头 — 仓头下 — 永中二号街 — 龙湾博物馆 — 永中四号街 — 棋盘大楼 — 永上居委会 — 越秀学校 — 龙湾区府 — 横浃 — 双河 — 龙水医院 — 龙水邮电 — 龙水朱宅 — 河头龙 — 方山头 — 底岭下 — 白楼下 — 海军码头 — 茅竹岭 — 耐宝路 — 状元 (26站)
去程: 温州机场 — 教新村 — 宁村 — 龙湾交警三中队 — 桥北新街 — 永上居委会 — 越秀中学 — 龙湾区府 — 横浃 — 双河 — 龙水医院 — 龙水邮电 — 龙水朱宅 — 河头龙 — 方山头 — 底岭下 — 白楼下 — 海军码头 — 茅竹岭 — 耐宝路 — 状元 (21站)
回程: 状元 — 耐宝路 — 茅竹岭 — 海军码头 — 白楼下 — 底岭下 — 方山头 — 河头龙 — 龙水朱宅 — 龙水邮电 — 龙水医院 — 双河 — 横浃 — 龙湾区府 — 越秀中学 — 永上居委会 — 桥北新街 — 龙湾交警三中队 — 宁村 — 教新村 — 温州机场 (21站)
去程: 天马大街 — 四甲 — 天柱寺 — 郑宅 — 刘宅 — 度山 — 城南 — 新城 — 衙前街口 — 永中派出所 — 新街桥头 — 仓头下 — 永中二号街 — 龙湾博物馆 — 永中四号街 — 棋盘大楼 — 永上居委会 — 越秀学校 — 龙湾区府 — 横浃 — 双河 — 龙水医院 — 龙水邮电 — 龙水朱宅 — 河头龙 (25站)
回程: 河头龙 — 龙水朱宅 — 龙水邮电 — 龙水医院 — 双河 — 横浃 — 龙湾区府 — 越秀学校 — 永上居委会 — 棋盘大楼 — 永中四号街 — 龙湾博物馆 — 永中二号街 — 仓头下 — 新街桥头 — 永中派出所 — 衙前街口 — 新城 — 城南 — 度山 — 刘宅 — 郑宅 — 天柱寺 — 四甲 — 天马大街 (25站)