温州公交 602路
去程: 温州机场 — 教新村 — 宁村 — 龙湾交警三中队 — 桥北新街 — 永上居委会 — 越秀中学 — 龙湾区府 — 横浃 — 双河 — 龙水医院 — 龙水邮电 — 龙水朱宅 — 河头龙 — 方山头 — 底岭下 — 白楼下 — 海军码头 — 茅竹岭 — 耐宝路 — 状元 (21站)
回程: 状元 — 耐宝路 — 茅竹岭 — 海军码头 — 白楼下 — 底岭下 — 方山头 — 河头龙 — 龙水朱宅 — 龙水邮电 — 龙水医院 — 双河 — 横浃 — 龙湾区府 — 越秀中学 — 永上居委会 — 桥北新街 — 龙湾交警三中队 — 宁村 — 教新村 — 温州机场 (21站)
备注信息:
欢迎添加补充线路信息!