途径“度山”的公交线路
去程: 天马大街 — 四甲 — 天柱寺 — 郑宅 — 刘宅 — 度山 — 城南 — 新城 — 衙前街口 — 永中派出所 — 新街桥头 — 仓头下 — 永中二号街 — 龙湾博物馆 — 永中四号街 — 棋盘大楼 — 永上居委会 — 越秀学校 — 龙湾区府 — 横浃 — 双河 — 龙水医院 — 龙水邮电 — 龙水朱宅 — 河头龙 (25站)
回程: 河头龙 — 龙水朱宅 — 龙水邮电 — 龙水医院 — 双河 — 横浃 — 龙湾区府 — 越秀学校 — 永上居委会 — 棋盘大楼 — 永中四号街 — 龙湾博物馆 — 永中二号街 — 仓头下 — 新街桥头 — 永中派出所 — 衙前街口 — 新城 — 城南 — 度山 — 刘宅 — 郑宅 — 天柱寺 — 四甲 — 天马大街 (25站)