去程: 瑶溪山庄 — 瑶溪 — 雄心 — 河头龙 — 底岭下 — 白门台 — 白楼下 — 茅竹岭 — 耐宝路 — 状元 — 造船厂 — 屿田 — 富春江路 — 上江 — 公交总站 — 汤家桥 — 广电中心 — 新城站 — 物华天宝 — 山下 — 府东家园 — 上陡门 — 航标路口 — 洪殿 — 黎明立交桥 — 灰桥 — 黎明西路 — 垟儿路口 — 涨桥头 — 康乐坊 — 朔门 — 水门头 — 安澜亭 — 陡门头 (34站)
回程: 陡门头 — 公园路口 — 垟儿路口 — 黎明西路 — 灰桥 — 黎明立交桥 — 洪殿 — 航标路口 — 上陡门 — 府东家园 — 山下 — 物华天宝 — 新城站 — 广电中心 — 汤家桥 — 公交总站 — 上江 — 富春江路 — 屿田 — 造船厂 — 状元 — 耐宝路 — 茅竹岭 — 白楼下 — 白门台 — 底岭下 — 河头龙 — 雄心 — 瑶溪 — 瑶溪山庄 (30站)
去程: 飞霞桥 — 党校 — 附二医 — 双井头 — 文化广场 — 时代广场 — 横渎 — 中西医院 — 伯爵山庄 — 新城站 — 广电中心 — 汤家桥 — 公交总站 — 上江 — 富春江路 — 屿田 — 造船厂 — 天鹅湖社区 — 状元 — 耐宝路 — 海军码头 — 白楼下 — 白门台 — 底岭下 — 河头龙 — 雄心 — 永胜 — 瑶溪 — 璋浃桥 — 上陈 — 青山 — 朱垟 — 上璜 — 永中老站 — 中河路 — 永中始发站 (36站)
回程: 永中始发站 — 中河路 — 永中老站 — 上璜 — 朱垟 — 青山 — 上陈 — 璋浃桥 — 瑶溪 — 永胜 — 雄心 — 河头龙 — 底岭下 — 白门台 — 白楼下 — 海军码头 — 耐宝路 — 状元 — 造船厂 — 屿田 — 富春江路 — 上江 — 公交总站 — 汤家桥 — 广电中心 — 旺增桥 — 伯爵山庄 — 中西医院 — 横渎 — 文化公园 — 文化广场 — 双井头 — 附二医 — 党校 — 飞霞桥 (35站)
去程: 飞霞桥 — 大南门 — 温州大厦 — 妙果寺 — 西站 — 半腰桥 — 广化桥 — 翠微新村 — 下寅 — 牌楼 — 郑桥 — 双屿 — 双屿客运中心 — 下岭 — 前陈 — 屿头 — 岩门 — 仰义 — 河岙 — 前京 — 后京 — 瓯江大桥 — 渔渡小学 — 渔渡 — 下岸 — 戴宅 — 周徐 — 岭下 — 坎上 — 上戍中心小学 — 支岙 — 东村[上戍] — 方龙 — 山岸 — 新村路口 — 泰新街 — 藤桥 (37站)
回程: 藤桥 — 泰新街 — 新村路口 — 山岸 — 方龙 — 东村[上戍] — 支岙 — 上戍中心小学 — 坎上 — 岭下 — 周徐 — 戴宅 — 下岸 — 渔渡 — 渔渡小学 — 瓯江大桥 — 后京 — 前京 — 河岙 — 仰义 — 岩门 — 屿头 — 前陈 — 下岭 — 双屿客运中心 — 双屿 — 郑桥 — 牌楼 — 下寅 — 黄龙商贸城 — 翠微新村 — 广化桥 — 半腰桥 — 西站 — 妙果寺 — 温州大厦 — 大南门 — 飞霞桥 (38站)
去程: 西站 — 鹿城后巷 — 花坦头 — 将军大酒店 — 上桥 — 下桥 — 瓯浦垟 — 营楼村 — 双屿 — 双屿客运中心 — 下岭 — 前陈 — 屿头 — 潘岙 — 岩门 — 仰义 — 河岙 — 前京 — 后京 — 戴宅 — 岭下 — 坎上 — 上戍中心小学 — 支岙 — 东村[上戍] — 方龙 — 山岸 — 竹丝湾 — 新村路口 — 泰新街 — 藤桥 — 藤桥南街 — 后垟 — 樟村南 — 樟村北 — 江池 — 大厂 — 呈岸[岙底] — 玉林桥 — 岙底乡政府 — 丁埠头 — 江心田 (42站)
回程: 江心田 — 丁埠头 — 岙底乡政府 — 玉林桥 — 呈岸[岙底] — 大厂 — 江池 — 樟村北 — 樟村南 — 后垟 — 藤桥南街 — 藤桥 — 泰新街 — 新村路口 — 竹丝湾 — 山岸 — 方龙 — 东村[上戍] — 支岙 — 上戍中心小学 — 坎上 — 岭下 — 戴宅 — 后京 — 前京 — 河岙 — 仰义 — 岩门 — 潘岙 — 屿头 — 前陈 — 下岭 — 双屿客运中心 — 双屿 — 营楼村 — 瓯浦垟 — 下桥 — 上桥 — 将军大酒店 — 花坦头 — 鹿城后巷 — 西站 (42站)
去程: 双屿客运中心 — 双屿温化生活区 — 双屿 — 营楼村 — 瓯浦垟 — 双乐住宅区 — 上桥 — 下桥 — 将军大酒店 — 雪山路 — 雪山公寓 — 清明桥 — 杏花路 — 马鞍池西路 — 银都花苑 — 飞霞南路 — 茶院寺 — 体育中心 — 华夏银行(下吕浦) — 温迪锦园 — 南浦八区 — 龙野花园 — 上吕浦 — 火车站 — 火车站广场 — 前网 — 梅宅 — 上田 — 吕家岸 — 黄屿 — 蒲江路 — 农业开发区 — 新安江路 — 东站 — 上庄 — 龙湾工业区 — 甬江路 — 状元 — 耐宝路 — 茅竹岭 — 白楼下 — 底岭下 — 河头龙 — 龙瑶景苑 — 龙水朱宅 — 龙水邮电 — 龙水医院 — 龙水信用社 — 何家桥 — 龙华始发站 (50站)
回程: 龙华始发站 — 何家桥 — 龙水信用社 — 龙水医院 — 龙水邮电 — 龙水朱宅 — 龙瑶景苑 — 河头龙 — 底岭下 — 白楼下 — 茅竹岭 — 耐宝路 — 状元 — 甬江路 — 龙湾工业区 — 上庄 — 东站 — 新安江路 — 农业开发区 — 蒲江路 — 黄屿 — 吕家岸 — 上田 — 梅宅 — 前网 — 火车站广场 — 火车站 — 上吕浦 — 龙野花园 — 南浦八区 — 温迪锦园 — 华夏银行(下吕浦) — 时代广场 — 体育中心 — 飞霞南路 — 银都花苑 — 市政大桥 — 水心竹组团 — 马鞍池西路 — 杏花路 — 清明桥 — 雪山公寓 — 雪山路 — 将军大酒店 — 下桥 — 上桥 — 瓯浦垟 — 营楼村 — 双屿 — 双屿温化生活区 — 双屿客运中心 (51站)
去程: 双屿客运中心 — 双屿温化生活区 — 双屿 — 营楼村 — 瓯浦垟 — 双乐住宅区 — 上桥 — 下桥 — 将军大酒店 — 雪山路 — 雪山公寓 — 清明桥 — 杏花路 — 马鞍池西路 — 银都花苑 — 飞霞南路 — 茶院寺 — 体育中心 — 华夏银行(下吕浦) — 温迪锦园 — 南浦八区 — 龙野花园 — 上吕浦 — 火车站 — 火车站广场 — 前网 — 梅宅 — 上田 — 吕家岸 — 黄屿 — 蒲江路 — 农业开发区 — 新安江路 — 东站 — 上庄 — 龙湾工业区 — 甬江路 — 状元 — 耐宝路 — 茅竹岭 — 白楼下 — 底岭下 — 河头龙 — 龙瑶景苑 — 龙水朱宅 — 龙水邮电 — 龙水医院 — 龙水信用社 — 东林 — 横浃 — 下湾 — 龙湾区府 — 永上 — 北山下 — 石浦 — 兰浦路口 — 蓝田村 — 浦口 — 小陡村 — 经三西路 — 经三东路 — 兰田标准厂房 (62站)
回程: 兰田标准厂房 — 经三东路 — 经三西路 — 小陡村 — 浦口 — 蓝田村 — 兰浦路口 — 石浦 — 北山下 — 永上 — 龙湾区府 — 下湾 — 横浃 — 东林 — 龙水信用社 — 龙水医院 — 龙水邮电 — 龙水朱宅 — 龙瑶景苑 — 河头龙 — 底岭下 — 白楼下 — 茅竹岭 — 耐宝路 — 状元 — 甬江路 — 龙湾工业区 — 上庄 — 东站 — 新安江路 — 农业开发区 — 蒲江路 — 黄屿 — 吕家岸 — 上田 — 梅宅 — 前网 — 火车站广场 — 火车站 — 上吕浦 — 龙野花园 — 南浦八区 — 温迪锦园 — 华夏银行(下吕浦) — 时代广场 — 体育中心 — 飞霞南路 — 银都花苑 — 市政大桥 — 水心竹组团 — 马鞍池西路 — 杏花路 — 清明桥 — 雪山公寓 — 雪山路 — 将军大酒店 — 下桥 — 上桥 — 瓯浦垟 — 营楼村 — 双屿 — 双屿温化生活区 — 双屿客运中心 (63站)
去程: 飞霞桥 — 大南门 — 温州大厦 — 妙果寺 — 西站 — 半腰桥 — 广化桥 — 翠微新村 — 下寅 — 牌楼 — 郑桥 — 双屿 — 双屿客运中心 — 下岭 — 前陈 — 屿头 — 岩门 — 仰义 — 河岙 — 前京 — 后京 — 瓯江大桥 — 渔渡小学 — 渔渡 — 下岸 — 戴宅 — 岭下 — 坎上 — 上戍中心小学 — 支岙 — 东村[上戍] — 方龙 — 山岸 — 竹丝湾 — 新村路口 — 泰新街 — 藤桥 — 南市西路 — 上埠头 — 雅漾 — 戈恬 — 泽雅中学 — 源口 — 李家泽 — 雷峰 — 麻芝川 — 山下[泽雅] — 林岙 — 岙外 (49站)
回程: 岙外 — 林岙 — 山下[泽雅] — 麻芝川 — 雷峰 — 李家泽 — 源口 — 泽雅中学 — 戈恬 — 雅漾 — 上埠头 — 南市西路 — 藤桥 — 泰新街 — 新村路口 — 竹丝湾 — 山岸 — 方龙 — 东村[上戍] — 支岙 — 上戍中心小学 — 坎上 — 岭下 — 戴宅 — 下岸 — 渔渡 — 渔渡小学 — 瓯江大桥 — 后京 — 前京 — 河岙 — 仰义 — 岩门 — 屿头 — 前陈 — 下岭 — 双屿客运中心 — 双屿 — 郑桥 — 牌楼 — 下寅 — 黄龙商贸城 — 翠微新村 — 广化桥 — 半腰桥 — 西站 — 妙果寺 — 温州大厦 — 大南门 — 飞霞桥 (50站)
去程: 状元 — 耐宝路 — 茅竹岭 — 海军码头 — 白楼下 — 底岭下 — 方山头 — 河头龙 — 龙水朱宅 — 龙水邮电 — 龙水医院 — 双河 — 横浃 — 龙湾区府 — 越秀学校 — 永上居委会 — 棋盘大楼 — 永中四号街 — 龙湾博物馆 — 永中二号街 — 仓头下 — 新街桥头 — 永中派出所 — 衙前街口 — 城北 — 城南 (26站)
回程: 城南 — 城北 — 衙前街口 — 永中派出所 — 新街桥头 — 仓头下 — 永中二号街 — 龙湾博物馆 — 永中四号街 — 棋盘大楼 — 永上居委会 — 越秀学校 — 龙湾区府 — 横浃 — 双河 — 龙水医院 — 龙水邮电 — 龙水朱宅 — 河头龙 — 方山头 — 底岭下 — 白楼下 — 海军码头 — 茅竹岭 — 耐宝路 — 状元 (26站)
去程: 黄龙车站 — 下寅 — 牌楼 — 郑桥 — 双屿 — 双屿客运中心 — 下岭 — 前陈 — 屿头 — 岩门 — 仰义 — 河岙 — 前京 — 官岭山庄 — 戴宅 — 上戍中心小学 — 坎上 — 岭下 — 支岙 — 方龙 — 东村[上戍] — 山岸 — 竹丝湾 — 新村路口 — 泰新街 — 藤桥 (26站)
回程: 藤桥 — 泰新街 — 新村路口 — 竹丝湾 — 山岸 — 东村[上戍] — 方龙 — 支岙 — 岭下 — 坎上 — 上戍中心小学 — 戴宅 — 官岭山庄 — 前京 — 河岙 — 仰义 — 岩门 — 屿头 — 前陈 — 下岭 — 双屿客运中心 — 双屿 — 郑桥 — 牌楼 — 下寅 — 黄龙车站 (26站)
去程: 将军桥 — 水心汇昌 — 三维桥 — 将军大酒店 — 下桥 — 上桥 — 瓯浦垟 — 营楼村 — 双屿 — 双屿客运中心 — 下岭 — 前陈 — 屿头 — 岩门 — 仰义 — 河岙 — 前京 — 官岭山庄 — 戴宅 — 上戍中心小学 — 坎上 — 岭下 — 支岙 — 方龙 — 东村[上戍] — 山岸 — 竹丝湾 — 新村路口 — 泰新街 — 藤桥 — 南市西路 — 上埠头 — 雅漾 — 戈恬 — 泽雅中学 — 泽雅镇政府 — 源口 — 李家泽 — 雷峰 — 麻芝川 — 林岙 — 吴坑 — 垟坑 — 横垟 — 唐宅 — 下良 — 西岸 (47站)
回程: 西岸 — 下良 — 唐宅 — 横垟 — 垟坑 — 吴坑 — 林岙 — 麻芝川 — 雷峰 — 李家泽 — 源口 — 泽雅镇政府 — 泽雅中学 — 戈恬 — 雅漾 — 上埠头 — 南市西路 — 藤桥 — 泰新街 — 新村路口 — 竹丝湾 — 山岸 — 东村[上戍] — 方龙 — 支岙 — 岭下 — 坎上 — 上戍中心小学 — 戴宅 — 官岭山庄 — 前京 — 河岙 — 仰义 — 岩门 — 屿头 — 前陈 — 下岭 — 双屿客运中心 — 双屿 — 营楼村 — 瓯浦垟 — 上桥 — 下桥 — 将军大酒店 — 三维桥 — 水心汇昌 — 将军桥 (47站)
去程: 温州机场 — 教新村 — 宁村 — 龙湾交警三中队 — 桥北新街 — 永上居委会 — 越秀中学 — 龙湾区府 — 横浃 — 双河 — 龙水医院 — 龙水邮电 — 龙水朱宅 — 河头龙 — 方山头 — 底岭下 — 白楼下 — 海军码头 — 茅竹岭 — 耐宝路 — 状元 (21站)
回程: 状元 — 耐宝路 — 茅竹岭 — 海军码头 — 白楼下 — 底岭下 — 方山头 — 河头龙 — 龙水朱宅 — 龙水邮电 — 龙水医院 — 双河 — 横浃 — 龙湾区府 — 越秀中学 — 永上居委会 — 桥北新街 — 龙湾交警三中队 — 宁村 — 教新村 — 温州机场 (21站)
去程: 新城站 — 广电中心 — 汤家桥 — 公交总站 — 上江 — 富春江路 — 屿田 — 造船厂 — 天鹅湖社区 — 状元 — 耐宝路 — 茅竹岭 — 白楼下 — 白门台 — 底岭下 — 河头龙 — 雄心 — 永胜 — 瑶溪 — 璋浃桥 — 上陈 — 青山 — 朱垟 — 上璜 — 中河路 — 永中一号街 — 沙南 (27站)
回程: 沙南 — 永中一号街 — 中河路 — 上璜 — 朱垟 — 青山 — 上陈 — 璋浃桥 — 瑶溪 — 永胜 — 雄心 — 河头龙 — 底岭下 — 白门台 — 白楼下 — 茅竹岭 — 耐宝路 — 状元 — 造船厂 — 屿田 — 富春江路 — 上江 — 公交总站 — 汤家桥 — 广电中心 — 新城站 (26站)
去程: 火车站 — 新南站 — 丽田 — 东屿村 — 劳务市场 — 牛山北路 — 车管所 — 葡萄棚 — 水心汇昌 — 将军大酒店 — 下桥 — 上桥 — 瓯浦垟 — 营楼村 — 双屿 — 双屿客运中心 — 下岭 — 前陈 — 屿头 — 岩门 — 仰义 — 河岙 — 前京 — 官岭山庄 — 戴宅 — 上戍中心小学 — 坎上 — 岭下 — 支岙 — 方龙 — 东村[上戍] — 山岸 — 竹丝湾 — 新村路口 — 泰新街 — 藤桥 — 南市西路 — 上埠头 — 雅漾 — 戈恬 — 泽雅中学 — 泽雅镇政府 (42站)
回程: 泽雅镇政府 — 泽雅中学 — 戈恬 — 雅漾 — 上埠头 — 南市西路 — 藤桥 — 泰新街 — 新村路口 — 竹丝湾 — 山岸 — 东村[上戍] — 方龙 — 支岙 — 岭下 — 坎上 — 上戍中心小学 — 戴宅 — 官岭山庄 — 前京 — 河岙 — 仰义 — 岩门 — 屿头 — 前陈 — 下岭 — 双屿客运中心 — 双屿 — 营楼村 — 瓯浦垟 — 上桥 — 下桥 — 将军大酒店 — 水心汇昌 — 葡萄棚 — 车管所 — 牛山北路 — 劳务市场 — 东屿村 — 丽田 — 新南站 — 火车站 (42站)
去程: 火车站 — 新南站 — 瓯江大厦 — 月乐垟 — 塘西 — 龙霞南路 — 龙霞住宅区 — 瓯海中学 — 大堡底 — 蟠凤 — 梧慈路口 — 南堡 — 沙门 — 牛山 — 化工市场 — 公交巴士 — 牛山北路 — 车管所 — 葡萄棚 — 水心汇昌 — 将军大酒店 — 下桥 — 上桥 — 瓯浦垟 — 营楼村 — 双屿 — 双屿客运中心 — 下岭 — 前陈 — 屿头 — 岩门 — 仰义 — 河岙 — 前京 — 官岭山庄 — 戴宅 — 上戍中心小学 — 坎上 — 岭下 — 支岙 — 方龙 — 东村[上戍] — 山岸 — 竹丝湾 — 新村路口 — 泰新街 — 藤桥 (47站)
回程: 藤桥 — 泰新街 — 新村路口 — 竹丝湾 — 山岸 — 东村[上戍] — 方龙 — 支岙 — 岭下 — 坎上 — 上戍中心小学 — 戴宅 — 官岭山庄 — 前京 — 河岙 — 仰义 — 岩门 — 屿头 — 前陈 — 下岭 — 双屿客运中心 — 双屿 — 营楼村 — 瓯浦垟 — 上桥 — 下桥 — 将军大酒店 — 水心汇昌 — 葡萄棚 — 车管所 — 牛山北路 — 公交巴士 — 化工市场 — 牛山 — 沙门 — 南堡 — 梧慈路口 — 蟠凤 — 大堡底 — 瓯海中学 — 龙霞住宅区 — 龙霞南路 — 塘西 — 月乐垟 — 瓯江大厦 — 新南站 — 火车站 (47站)
去程: 蟠凤 — 梧慈路口 — 南堡 — 沙门 — 牛山 — 化工市场 — 公交巴士 — 牛山北路 — 车管所 — 葡萄棚 — 水心汇昌 — 将军大酒店 — 下桥 — 上桥 — 瓯浦垟 — 营楼村 — 双屿 — 双屿客运中心 — 下岭 — 前陈 — 屿头 — 岩门 — 仰义 — 河岙 — 前京 — 官岭山庄 — 戴宅 — 上戍中心小学 — 坎上 — 岭下 — 支岙 — 方龙 — 东村[上戍] — 山岸 — 竹丝湾 — 新村路口 — 泰新街 — 藤桥 (38站)
回程: 藤桥 — 泰新街 — 新村路口 — 竹丝湾 — 山岸 — 东村[上戍] — 方龙 — 支岙 — 岭下 — 坎上 — 上戍中心小学 — 戴宅 — 官岭山庄 — 前京 — 河岙 — 仰义 — 岩门 — 屿头 — 前陈 — 下岭 — 双屿客运中心 — 双屿 — 营楼村 — 瓯浦垟 — 上桥 — 下桥 — 将军大酒店 — 水心汇昌 — 葡萄棚 — 车管所 — 牛山北路 — 公交巴士 — 化工市场 — 牛山 — 沙门 — 南堡 — 梧慈路口 — 蟠凤 (38站)