去程: 龙湾人力资源市场 — 龙湾中学 — 城北 — 永定路 — 永中西路 — 龙湾文化馆 — 龙湾区府 — 龙江路 — 下湾村 — 后陈 — 灵昆大桥北 — 双昆头站 — 九份头路 — 双昆老人乐园 — 太岁路 — 上岩头村 — 米筛段 — 海思站 — 海思老人亭 — 墩弄站 — 灵昆电信站 — 灵昆镇人民政府 — 十四亩站 — 叶先村委会 — 叶先老人亭 — 王相村委会 (26站)
回程: 王相村委会 — 叶先老人亭 — 叶先村委会 — 十四亩站 — 灵昆镇人民政府 — 灵昆电信站 — 墩弄站 — 海思老人亭 — 海思站 — 米筛段 — 上岩头村 — 太岁路 — 双昆老人乐园 — 九份头路 — 双昆头站 — 灵昆大桥北 — 后陈 — 下湾村 — 龙江路 — 龙湾区府 — 龙湾文化馆 — 永中西路 — 永定路 — 城北 — 龙湾中学 — 龙湾人力资源市场 (26站)
去程: 状元 — 耐宝路 — 茅竹岭 — 海军码头 — 白楼下 — 底岭下 — 方山头 — 河头龙 — 龙水朱宅 — 龙水邮电 — 龙水医院 — 双河 — 横浃 — 龙湾区府 — 越秀学校 — 永上居委会 — 棋盘大楼 — 永中四号街 — 龙湾博物馆 — 永中二号街 — 仓头下 — 新街桥头 — 永中派出所 — 衙前街口 — 城北 — 城南 (26站)
回程: 城南 — 城北 — 衙前街口 — 永中派出所 — 新街桥头 — 仓头下 — 永中二号街 — 龙湾博物馆 — 永中四号街 — 棋盘大楼 — 永上居委会 — 越秀学校 — 龙湾区府 — 横浃 — 双河 — 龙水医院 — 龙水邮电 — 龙水朱宅 — 河头龙 — 方山头 — 底岭下 — 白楼下 — 海军码头 — 茅竹岭 — 耐宝路 — 状元 (26站)
去程: 永中始发站 — 仓头下 — 新街桥头 — 城北 — 衙前 — 永兴 — 水潭 — 沙园 — 八甲 — 七甲 — 落马桥 — 五甲 — 天柱寺 — 四甲 — 三甲 — 永庄 — 新川 — 建丰 — 司南 — 新河 — 蒲门 — 大禅寺 — 海城东站 — 西一 — 梅头 (25站)
回程: 梅头 — 西一 — 海城东站 — 大禅寺 — 蒲门 — 新河 — 司南 — 建丰 — 新川 — 永庄 — 三甲 — 四甲 — 天柱寺 — 五甲 — 落马桥 — 七甲 — 八甲 — 沙园 — 水潭 — 永兴 — 衙前 — 城北 — 新街桥头 — 仓头下 — 永中始发站 (25站)
去程: 新城站 — 广电中心 — 汤家桥 — 公交总站 — 上江 — 富春江路 — 屿田 — 造船厂 — 天鹅湖社区 — 状元 — 耐宝路 — 茅竹岭 — 白楼下 — 金岙 — 龙湾村 — 龙东 — 上岙 — 后陈 — 山北 — 蓝田 — 龙湾博物馆 — 永中四号街 — 棋盘大楼 — 寺西 — 工业街 — 永中老站 — 城北 — 城南 — 坦头 (29站)
回程: 坦头 — 城南 — 城北 — 永中老站 — 工业街 — 寺西 — 棋盘大楼 — 永中四号街 — 龙湾博物馆 — 蓝田 — 山北 — 后陈 — 上岙 — 龙东 — 龙湾村 — 金岙 — 白楼下 — 茅竹岭 — 耐宝路 — 状元 — 造船厂 — 屿田 — 富春江路 — 上江 — 公交总站 — 汤家桥 — 广电中心 — 新城站 (28站)