去程: 沙城 — 中心街 — 七甲 — 沙园 — 水潭 — 永兴 — 衙前 — 仓头下 — 永中二号街 — 蓝田 — 山北 — 后陈 — 上岙 — 龙东 — 金岙 — 白楼下 — 海军码头 — 耐宝路 — 状元 — 龙湾工业区 — 上庄 — 东站 — 新安江路 — 农业开发区 — 蒲江路 — 黄屿 — 吕家岸 — 上田 — 梅宅 — 前网 — 火车站 — 新南站 — 瓯江大厦 — 月乐垟 — 东垟(瓯海三医) — 河庄 — 前牌(汇头) — 大堡底 — 蟠凤 — 东方路口 — 装饰材料市场 (41站)
回程: 装饰材料市场 — 东方路口 — 蟠凤 — 大堡底 — 前牌(汇头) — 河庄 — 东垟(瓯海三医) — 月乐垟 — 瓯江大厦 — 新南站 — 火车站 — 前网 — 梅宅 — 上田 — 吕家岸 — 黄屿 — 蒲江路 — 农业开发区 — 新安江路 — 东站 — 上庄 — 龙湾工业区 — 状元 — 耐宝路 — 海军码头 — 白楼下 — 金岙 — 龙东 — 上岙 — 后陈 — 山北 — 蓝田 — 永中二号街 — 仓头下 — 衙前 — 永兴 — 水潭 — 沙园 — 七甲 — 中心街 — 沙城 (41站)