佛山公交站点: A B C D E F G H J K L M N O P Q R S T W X Y Z 0
佛山公交线路: 禅城线路 南海线路 顺德线路 高明线路 三水线路 镇内线路(南海) 镇内线路(三水) 购物专线(顺德) 佛山城巴线路 广佛城巴线路 佛肇城巴线路 跨市线路 地铁线路
去程: 三水汽车站 — 大佛口 — 皇朝酒店 — 西南公园 — 妇幼保健院[三水] — 张边 — 百旺城 — 横涌 — 大田花厂 — 四村[西南] — 平岗村 — 鲁村 — 石潭村口 — 石湖洲村 — 三水农场 — 农场纸厂 — 康复所 — 大勒 — 佛山市职业技术学院[乐平] — 桃埔村 — 田西村 — 横江村[乐平] — 沙糖村口 — 三江圩 — 乐平工业园 — 乐平中队 — 华盛广场 — 乐平总站 (28站)
回程: 乐平总站 — 华盛广场 — 乐平中队 — 乐平工业园 — 三江圩 — 沙糖村口 — 横江村[乐平] — 田西村 — 桃埔村 — 佛山市职业技术学院[乐平] — 大勒 — 康复所 — 农场纸厂 — 三水农场 — 石湖洲村 — 石潭村口 — 鲁村 — 平岗村 — 四村[西南] — 大田花厂 — 横涌 — 百旺城 — 张边 — 妇幼保健院[三水] — 西南公园 — 皇朝酒店 — 大佛口 — 三水汽车站 (28站)
去程: 三水火车站 — 新广场 — 三水中医院 — 中旅社 — 金豪庭酒店 — 汇丰花园 — 三水广场 — 张边市场 — 百旺城 — 横涌 — 鲁村路口 — 荷花世界 — 邓岗[西南] — 盛路通信路口(南盛木业) — 石湖洲 — 三水农场 — 农场纸厂 — 康复所 — 大勒 — 佛山市职业技术学院[乐平] — 桃埔村 — 田西村 — 爱康 — 佳明电器 — 新升电业 — 金四季 — 创业中心 — 澳美铝业 — 雍翠新城 — 乐平总站 (30站)
回程: 乐平总站 — 雍翠新城 — 澳美铝业 — 创业中心 — 金四季 — 新升电业 — 佳明电器 — 爱康 — 田西村 — 桃埔村 — 佛山市职业技术学院[乐平] — 大勒 — 康复所 — 农场纸厂 — 三水农场 — 石湖洲 — 盛路通信路口(南盛木业) — 邓岗[西南] — 荷花世界 — 鲁村路口 — 横涌 — 百旺城 — 张边市场 — 三水广场 — 汇丰花园 — 金豪庭酒店 — 中旅社 — 三水中医院 — 新广场 — 三水火车站 (30站)
去程: 西南二中 — 半江花园 — 证券公司 — 沙头市场[西南] — 府前站[三水] — 文锋东路 — 西南市场 — 新广场 — 三水中医院 — 园林市场 — 西南行政服务中心 — 西南公园 — 西南四小 — 张边市场 — 百旺城 — 横涌 — 鲁村路口 — 质监局 — 邓岗[西南] — 西南开发区 — 石湖洲 — 三水农场 — 农场纸厂 — 康复所 — 大勒 — 佛山市职业技术学院[乐平] — 桃埔村 — 田西村 — 横江村[乐平] — 沙糖村口 — 三江圩 — 乐平工业园 — 乐平总站 — 乐平镇政府 (34站)
回程: 乐平镇政府 — 乐平总站 — 乐平工业园 — 三江圩 — 沙糖村口 — 横江村[乐平] — 田西村 — 桃埔村 — 佛山市职业技术学院[乐平] — 大勒 — 康复所 — 农场纸厂 — 三水农场 — 石湖洲 — 西南开发区 — 邓岗[西南] — 质监局 — 鲁村路口 — 横涌 — 百旺城 — 张边市场 — 西南四小 — 西南公园 — 西南行政服务中心 — 园林市场 — 三水中医院 — 新广场 — 西南市场 — 文锋东路 — 府前站[三水] — 沙头市场[西南] — 证券公司 — 半江花园 — 西南二中 (34站)