佛山公交站点: A B C D E F G H J K L M N O P Q R S T W X Y Z 0
佛山公交线路: 禅城线路 南海线路 顺德线路 高明线路 三水线路 镇内线路(南海) 镇内线路(三水) 购物专线(顺德) 佛山城巴线路 广佛城巴线路 佛肇城巴线路 跨市线路 地铁线路
去程: 三水汽车站 — 大佛口 — 皇朝酒店 — 西南公园 — 妇幼保健院[三水] — 张边 — 百旺城 — 横涌 — 大田花厂 — 四村[西南] — 平岗村 — 鲁村 — 石潭村口 — 石湖洲村 — 三水农场 — 农场纸厂 — 康复所 — 大勒 — 佛山市职业技术学院[乐平] — 桃埔村 — 田西村 — 横江村[乐平] — 沙糖村口 — 三江圩 — 乐平工业园 — 乐平中队 — 华盛广场 — 乐平总站 (28站)
回程: 乐平总站 — 华盛广场 — 乐平中队 — 乐平工业园 — 三江圩 — 沙糖村口 — 横江村[乐平] — 田西村 — 桃埔村 — 佛山市职业技术学院[乐平] — 大勒 — 康复所 — 农场纸厂 — 三水农场 — 石湖洲村 — 石潭村口 — 鲁村 — 平岗村 — 四村[西南] — 大田花厂 — 横涌 — 百旺城 — 张边 — 妇幼保健院[三水] — 西南公园 — 皇朝酒店 — 大佛口 — 三水汽车站 (28站)
去程: 西南二中 — 半江花园 — 证券公司 — 沙头市场[西南] — 府前站[三水] — 文锋东路 — 西南市场 — 新广场 — 三水中医院 — 园林市场 — 西南行政服务中心 — 西南公园 — 西南四小 — 张边市场 — 百旺城 — 横涌 — 鲁村路口 — 质监局 — 邓岗[西南] — 西南开发区 — 石湖洲 — 三水农场 — 农场纸厂 — 康复所 — 大勒 — 佛山市职业技术学院[乐平] — 桃埔村 — 田西村 — 横江村[乐平] — 沙糖村口 — 三江圩 — 乐平工业园 — 乐平总站 — 乐平镇政府 (34站)
回程: 乐平镇政府 — 乐平总站 — 乐平工业园 — 三江圩 — 沙糖村口 — 横江村[乐平] — 田西村 — 桃埔村 — 佛山市职业技术学院[乐平] — 大勒 — 康复所 — 农场纸厂 — 三水农场 — 石湖洲 — 西南开发区 — 邓岗[西南] — 质监局 — 鲁村路口 — 横涌 — 百旺城 — 张边市场 — 西南四小 — 西南公园 — 西南行政服务中心 — 园林市场 — 三水中医院 — 新广场 — 西南市场 — 文锋东路 — 府前站[三水] — 沙头市场[西南] — 证券公司 — 半江花园 — 西南二中 (34站)
去程: 贤寮村 — 高岗村 — 海洲村 — 良岗头村 — 乐平工业园 — 乐平总站 — 新城大道北[乐平] — 新城大道南[乐平] — 百合商业街 — 三江市场 (10站)
回程: 三江市场 — 百合商业街 — 新城大道南[乐平] — 新城大道北[乐平] — 乐平总站 — 乐平工业园 — 良岗头村 — 海洲村 — 高岗村 — 贤寮村 (10站)
去程: 佛山汽车站 — 佛山大桥(乐安) — 机场路口 — 谢边 — 太平村 — 大沥汽车客运站 — 松岗公安分局 — 官窑车站 — 三江圩 — 乐平工业园 — 乐平汽车站 — 乐平镇政府 — 大旗头村 — 范湖市场 — 芦苞汽车站 — 大塘镇政府 — 大布沙 — 大塘汽车站 — 迳口客运站 (19站)
回程: 迳口客运站 — 大塘汽车站 — 大布沙 — 大塘镇政府 — 芦苞汽车站 — 范湖市场 — 大旗头村 — 乐平镇政府 — 乐平汽车站 — 乐平工业园 — 三江圩 — 官窑车站 — 松岗公安分局 — 大沥汽车客运站 — 太平村 — 谢边 — 机场路口 — 佛山大桥(乐安) — 佛山汽车站 (19站)