环形车: 12中 — 将军门诊 — 柳河街 — 矿灯厂 — 新城街(天丰大厦) — 新华大街 — 劳动公园 — 友谊宾馆 — 南站 — 西一路 — 三道街 — 六道街 — 十道街 — 十二道街 — 雷锋体育场 — 石油医院 — 四十一中 — 亦工街 — 将军街 (19站)
环形车: 将军街 — 亦工街 — 石油医院 — 雷锋体育场 — 十二道街 — 十道街 — 六道街 — 三道街 — 浙商商贸城(原元雪大厦) — 西一路 — 南站 — 友谊宾馆 — 劳动公园 — 新华大街 — 新城街(天丰大厦) — 矿灯厂 — 柳河街 — 将军门诊 — 12中 (19站)
去程: 后葛 — 中葛 — 前葛 — 十二道街 — 十道街 — 六道街 — 三道街 — 西一路 — 南站 — 友谊宾馆 — 劳动公园 — 公园一校 — 高中 — 市征稽局(东行) — 榆林 (15站)
回程: 榆林 — 市征稽局(东行) — 高中 — 公园一校 — 劳动公园 — 友谊宾馆 — 南站 — 西一路 — 三道街 — 六道街 — 十道街 — 十二道街 — 前葛 — 中葛 — 后葛 (15站)
去程: 天城街 — 第二中学 — 市政府北 — 隆城街 — 长春街 — 珲春街 — 中心医院 — 站东街 — 县医院 — 顺城路 — 抚顺北站 — 新城路 — 新华大街 — 劳动公园 — 东一路 — 西一路 — 三道街 — 六道街 — 十道街 — 十三道街 — 永济路 — 海城街 — 盖县街 — 光明街 — 雷锋储蓄所 — 雷锋纪念馆 — 望花大街 — 北镇街 — 西丰街 — 耐火厂 (30站)
回程: 耐火厂 — 西丰街 — 北镇街 — 望花大街 — 望花邮政局 — 雷锋纪念馆 — 雷锋储蓄所 — 光明街 — 盖县街 — 海城二街 — 海城街 — 永济路 — 十三道街 — 十道街 — 六道街 — 三道街 — 一道街 — 西一路 — 东一路 — 劳动公园 — 新华大街 — 新城路 — 抚顺北站 — 县医院 — 站东街 — 中心医院 — 珲春街 — 长春街 — 隆城街 — 市政府北 — 第二中学 — 安城街 (32站)
去程: 葛布北沟 — 葛布北街 — 新村商店(101地质队) — 葛布新村 — 前葛北站 — 十二道街 — 十道街 — 六道街 — 三道街 — 西一路(东行) — 商业城(东行) — 西三街(西行) (12站)
回程: 西三街(西行) — 商业城(东行) — 西一路(东行) — 三道街 — 六道街 — 十道街 — 十二道街 — 前葛北站 — 葛布新村 — 新村商店(101地质队) — 葛布北街 — 葛布北沟 (12站)
去程: 西五街南 — 一百商店 — 西三街 — 三道街 — 六道街 — 十道街 — 十二道街 — 海城街 — 海城二街 — 盖县街 — 光明街 — 雷锋储蓄所 — 雷锋纪念馆 — 望花大街 — 北镇街 — 望花区政府 — 北厚 — 新钢 — 三宝屯 — 彰武路 — 田屯 — 李石 — 东台 — 大瓦 (24站)
回程: 大瓦 — 东台 — 李石 — 田屯 — 彰武路 — 三宝屯 — 新钢 — 北厚 — 望花区政府 — 北镇街 — 望花大街 — 雷锋纪念馆 — 雷锋储蓄所 — 光明街 — 盖县街 — 海城二街 — 海城街 — 十二道街 — 十道街 — 六道街 — 三道街 — 西三街 — 一百商店 — 西五街南 (24站)
去程: 新地号 — 葛布东街北 — 葛布东街中 — 葛布东街南 — 雷锋体育场 — 前葛(北行) — 十二道街 — 十道街 — 六道街 — 三道街 — 西一路(东行) — 中央大街(南行) — 西七路(西行) — 西三街(北行) (14站)
回程: 西三街(北行) — 西七路(西行) — 中央大街(南行) — 西一路(东行) — 三道街 — 六道街 — 十道街 — 十二道街 — 前葛(北行) — 雷锋体育场 — 葛布东街南 — 葛布东街中 — 葛布东街北 — 新地号 (14站)
去程: 南站 — 西一路 — 三道街 — 六道街 — 十道街 — 十三道街 — 修配厂 — 预制厂 — 炼油厂 — 海城街 — 下洼子 — 新生桥 — 古城子 — 五老屯 (14站)
回程: 五老屯 — 古城子 — 新生桥 — 下洼子 — 海城街 — 炼油厂 — 预制厂 — 修配厂 — 十三道街 — 十道街 — 六道街 — 三道街 — 西一路 — 南站 (14站)
去程: 市政府 — 临江东路 — 长春桥 — 榆林 — 南站 — 西一路 — 三道街 — 六道街 — 十道街 — 十三道街 — 修配厂 — 预制厂 — 炼油厂 — 海城街 — 盖县街 — 光明街 — 雷锋储蓄所 — 雷锋纪念馆 — 望花大街 — 北镇街 — 望花区政府 — 新钢 — 星光路 — 滨河路 — 开发区政府 — 李石开发区 (26站)
回程: 李石开发区 — 开发区政府 — 滨河路 — 星光路 — 新钢 — 望花区政府 — 北镇街 — 望花大街 — 雷锋纪念馆 — 雷锋储蓄所 — 光明街 — 盖县街 — 海城街 — 炼油厂 — 预制厂 — 修配厂 — 十三道街 — 十道街 — 六道街 — 三道街 — 西一路 — 南站 — 榆林 — 长春桥 — 临江东路 — 市政府 (26站)
去程: 十一道街 — 八道街 — 三道街 — 一道街 — 浙商国际商贸城 — 西一路 — 南站 — 友谊宾馆 — 永安桥 — 宁远街 — 抚顺战犯管理所 — 高尔山公园 — 抚顺县公安局 — 抚顺殡仪馆 — 抚顺师专 — 抚顺卫校 — 施家沟 — 前大西路 — 起重机厂 — 二培 — 前甸镇政府 (21站)
回程: 前甸镇政府 — 二培 — 起重机厂 — 前大西路 — 施家沟 — 抚顺卫校 — 抚顺师专 — 抚顺殡仪馆 — 抚顺县公安局 — 高尔山公园 — 抚顺战犯管理所 — 宁远街 — 永安桥 — 友谊宾馆 — 南站 — 西一路 — 一道街 — 三道街 — 八道街 — 十一道街 (20站)
去程: 民主路 — 西一路 — 三道街 — 六道街 — 十道街 — 十三道街 — 水泥厂 — 电车站 — 机务段 — 新生桥 — 供应科 — 古城子 — 窑地 — 火药库 — 五老屯 — 南沟 — 塔峪 (17站)
回程: 塔峪 — 南沟 — 五老屯 — 火药库 — 窑地 — 古城子 — 供应科 — 新生桥 — 机务段 — 电车站 — 水泥厂 — 十三道街 — 十道街 — 六道街 — 三道街 — 西一路 — 民主路 (17站)
环形车: 耐火厂 — 西丰街 — 北镇街 — 望花大街 — 雷锋纪念馆 — 雷锋储蓄所 — 光明街 — 盖县街 — 海城二街 — 海城街 — 永济路 — 十三道街 — 十道街 — 六道街 — 三道街 — 一道街 — 西一路 — 南站 — 东七路 — 西七路 — 西三街 — 三道街 — 六道街 — 十道街 — 十三道街 — 海城街 — 海城二街 — 盖县街 — 光明街 — 雷锋储蓄所 — 雷锋纪念馆 — 望花大街 — 北镇街 — 西丰街 — 耐火厂 (35站)
去程: 南站(百货大楼) — 西七路 — 三道街 — 六道街 — 十道街 — 十三道街 — 修配厂 — 预制厂 — 炼油厂 — 海城 — 三角牌(俗称) — 油研 — 光明街 — 辽中街 — 昌图街 — 二院 — 石油学院 — 望花区政府 — 30中 — 北后屯 — 汽车学校 — 罕王集团 — 新钢 (23站)
回程: 新钢 — 汽车学校 — 北后屯 — 30中 — 望花区政府 — 石油学院 — 二院 — 昌图街 — 辽中街 — 光明街 — 油研 — 三角牌(俗称) — 海城 — 炼油厂 — 预制厂 — 修配厂 — 十三道街 — 十道街 — 六道街 — 三道街 — 浙商商贸城(原元雪大厦) — 西一路 — 南站(百货大楼) (23站)