途径“彰武路”的公交线路
去程: 西五街南 — 一百商店 — 西三街 — 三道街 — 六道街 — 十道街 — 十二道街 — 海城街 — 海城二街 — 盖县街 — 光明街 — 雷锋储蓄所 — 雷锋纪念馆 — 望花大街 — 北镇街 — 望花区政府 — 北厚 — 新钢 — 三宝屯 — 彰武路 — 田屯 — 李石 — 东台 — 大瓦 (24站)
回程: 大瓦 — 东台 — 李石 — 田屯 — 彰武路 — 三宝屯 — 新钢 — 北厚 — 望花区政府 — 北镇街 — 望花大街 — 雷锋纪念馆 — 雷锋储蓄所 — 光明街 — 盖县街 — 海城二街 — 海城街 — 十二道街 — 十道街 — 六道街 — 三道街 — 西三街 — 一百商店 — 西五街南 (24站)