去程: 金海花园 — 工人村 — 香炉礁 — 五一广场 — 大同街 — 新开路 — 英华街 — 大连火车站 — 中山广场 — 人民路 — 港湾桥 — 三八广场 — 二七广场 — 寺儿沟 (14站)
回程: 寺儿沟 — 二七广场 — 三八广场 — 港湾桥 — 人民路 — 中山广场 — 大连火车站 — 英华街 — 新开路 — 大同街 — 五一广场 — 香炉礁 — 工人村 — 金海花园 (14站)
去程: 五一广场 — 长春路 — 沈阳路 — 云山街 — 唐山街 — 劳动公园 — 昆明街 — 市政协 — 桂林街 — 安阳街 — 三八广场 — 二七广场 — 港湾桥 — 码头 (14站)
回程: 码头 — 港湾桥 — 二七广场 — 三八广场 — 桂林街 — 市政协 — 昆明街 — 劳动公园 — 唐山街 — 云山街 — 人民广场 — 长春路 — 长生街 — 五一广场 (14站)
去程: 国际网球中心 — 会展中心 — 和平广场 — 太原街 — 万岁街南 — 建筑设计院 — 二一○医院 — 沈阳路 — 纪念街 — 三元街 — 电视塔 — 老干部大学 — 南山 — 市政协 — 桂林街 — 南山宾馆 — 三八广场 — 二七广场 — 港湾桥 (19站)
回程: 港湾桥 — 二七广场 — 三八广场 — 桂林街 — 市政协 — 南山 — 老干部大学 — 电视塔 — 三元街 — 纪念街 — 沈阳路 — 二一○医院 — 建筑设计院 — 万岁街南 — 太原街 — 四十六中学 — 国际网球中心 (17站)
去程: 景山街 — 景山市场 — 景山小区 — 武警医院 — 老虎滩 — 中南路南 — 市残联 — 迎宾路 — 中翠街 — 兴隆屯 — 海港医院 — 植物园 — 朝阳街 — 三八广场 — 二七广场 — 港湾桥 — 人民路 — 中山广场 — 友好广场 — 大连火车站 (20站)
回程: 大连火车站 — 中山广场 — 人民路 — 港湾桥 — 二七广场 — 三八广场 — 南山宾馆 — 植物园 — 海港医院 — 兴隆屯 — 中翠街 — 迎宾路 — 市残联 — 中南路南 — 老虎滩 — 武警医院 — 景山小区 — 景山市场 — 景山街 (19站)
去程: 林茂街 — 南石道街小学 — 南石道街 — 北石道街 — 白云山 — 高尔基路 — 长春路 — 市政府 — 新开路 — 北岗桥 — 万全社区 — 双兴街 — 兴业街 — 菜市桥 — 北海街 — 胜利桥北 — 天津街 — 中山广场 — 勤俭街 (19站)
回程: 勤俭街 — 三八广场 — 中山广场 — 民生街 — 胜利桥北 — 北海街 — 菜市桥 — 兴业街 — 双兴街 — 万全社区 — 北岗桥 — 新开路 — 市政府 — 长春路 — 高尔基路 — 白云山 — 北石道街 — 南石道街 — 南石道街小学 — 林茂街 (20站)
去程: 华乐广场 — 春海街 — 寺儿沟 — 二七广场 — 三八广场 — 世纪街 — 民主广场 — 民生街 — 胜利桥 — 大连火车站 — 东关街 — 市场街 — 北京街 — 大同街 — 五一广场 — 振工街 — 兴工街 (17站)
回程: 兴工街 — 振工街 — 五一广场 — 大同街 — 北京街 — 市场街 — 东关街 — 大连火车站 — 胜利桥 — 民生街 — 民主广场 — 世纪街 — 三八广场 — 二七广场 — 寺儿沟 — 春海街 — 华乐广场 (17站)
去程: 森林动物园南门 — 银沙滩 — 市委党校 — 付家庄 — 三寰大酒店 — 二一四医院 — 仲夏客舍 — 桃源山庄 — 八一路 — 群英巷 — 桃源街 — 青云街 — 石葵路 — 仁平街 — 石葵隧道 — 植物园 — 望海街 — 南山宾馆 — 市委 — 三八广场 — 二七广场 — 贸易大世界 — 新柳街 (23站)
回程: 新柳街 — 贸易大世界 — 二七广场 — 三八广场 — 市委 — 南山宾馆 — 望海街 — 植物园 — 石葵隧道 — 仁平街 — 石葵路 — 青云街 — 桃源街 — 群英巷 — 八一路 — 桃源山庄 — 仲夏客舍 — 二一四医院 — 三寰大酒店 — 付家庄 — 市委党校 — 银沙滩 — 森林动物园南门 (23站)
去程: 海之韵公园 — 海之韵公园 — 金广东海岸 — 海昌欣城 — 华乐广场 — 华乐街 — 寺儿沟 — 二七广场 — 三八广场 — 桂林街 — 市政协 — 昆明街 — 劳动公园 — 儿童医院 — 唐山街 — 茂田巷 — 纪念街 — 二一○医院 — 白云新村 — 白云山洞 — 行政服务中心 — 森林动物园 (22站)
回程: 森林动物园 — 行政服务中心 — 白云山洞 — 白云新村 — 二一○医院 — 纪念街 — 三元街 — 唐山街 — 儿童医院 — 劳动公园 — 昆明街 — 市政协 — 桂林街 — 儿童公园 — 三八广场 — 二七广场 — 寺儿沟 — 华乐街 — 华乐广场 — 海昌欣城 — 金广东海岸 — 海之韵公园 — 海之韵公园 (23站)
去程: 盛新园 — 红旗镇小学 — 西山水库 — 红旗中路 — 湾家村 — 前程街 — 农贸市场 — 马栏广场 — 兰玉街 — 辽宁师范大学 — 大连交通大学 — 盖州街 — 西安路 — 联合路 — 长生街 — 人民广场 — 一二九街 — 希望广场 — 青泥洼桥 — 友好广场 — 中山广场 — 三八广场 — 二七广场 (23站)
回程: 二七广场 — 三八广场 — 中山广场 — 友好广场 — 青泥洼桥 — 一二九街 — 市政府 — 长生街 — 联合路 — 西安路 — 盖州街 — 大连交通大学 — 辽宁师范大学 — 兰玉街 — 马栏广场 — 农贸市场 — 前程街 — 湾家村 — 红旗中路 — 西山水库 — 红旗镇小学 — 盛新园 (22站)
去程: 山屏街 — 吕家屯 — 中南苑 — 迎宾路 — 中翠街 — 兴隆屯 — 海港医院 — 朝阳街 — 三八广场 — 港湾桥 — 人民路 — 中山广场 — 青泥洼桥 (13站)
回程: 青泥洼桥 — 中山广场 — 人民路 — 港湾桥 — 三八广场 — 南山宾馆 — 海港医院 — 兴隆屯 — 中翠街 — 迎宾路 — 中南苑 — 吕家屯 — 山屏街 (13站)
去程: 张家村 — 盛新园 — 红旗镇小学 — 西山水库 — 红旗中路 — 湾家村 — 前程街 — 农贸市场 — 马栏广场 — 兰玉街 — 辽宁师范大学 — 大连交通大学 — 盖州街 — 西安路 — 联合路 — 长生街 — 人民广场 — 一二九街 — 青泥洼桥 — 友好广场 — 中山广场 — 市政协 — 桂林街 — 南山宾馆 — 三八广场 — 码头 (26站)
回程: 码头 — 三八广场 — 桂林街 — 市政协 — 中山广场 — 友好广场 — 青泥洼桥 — 一二九街 — 人民广场 — 长生街 — 联合路 — 西安路 — 盖州街 — 大连交通大学 — 辽宁师范大学 — 兰玉街 — 马栏广场 — 农贸市场 — 前程街 — 湾家村 — 红旗中路 — 西山水库 — 红旗镇小学 — 盛新园 — 张家村 (25站)
去程: 兰花小区 — 华林集团 — 鑫境界家园 — 机场 — 迎客路 — 迎客广场 — 周水前 — 刘家桥 — 春柳 — 车家村 — 香一街 — 香炉礁街 — 五一广场 — 人民广场 — 希望广场 — 青泥洼桥 — 友好广场 — 中山广场 — 人民路 — 港湾桥 — 三八广场 — 二七广场 — 捷胜街 (23站)
回程: 捷胜街 — 二七广场 — 三八广场 — 港湾桥 — 人民路 — 中山广场 — 友好广场 — 青泥洼桥 — 一二九街 — 人民广场 — 五一广场 — 香炉礁街 — 香一街 — 车家村 — 春柳 — 刘家桥 — 周水前 — 迎客广场 — 迎客路 — 机场 — 鑫境界家园 — 华林集团 — 兰花小区 (23站)