去程: 金海花园 — 工人村 — 香炉礁 — 五一广场 — 大同街 — 新开路 — 英华街 — 大连火车站 — 中山广场 — 人民路 — 港湾桥 — 三八广场 — 二七广场 — 寺儿沟 (14站)
回程: 寺儿沟 — 二七广场 — 三八广场 — 港湾桥 — 人民路 — 中山广场 — 大连火车站 — 英华街 — 新开路 — 大同街 — 五一广场 — 香炉礁 — 工人村 — 金海花园 (14站)
去程: 星海公园 — 富华街 — 孙家沟 — 徐州街 — 莱州街 — 台山村 — 南沙街 — 汉阳街 — 解放广场 — 同泰街 — 奥林匹克广场 — 人民广场 — 希望广场 — 青泥洼桥 — 友好广场 — 中山广场 — 人民路 — 明泽街 (18站)
回程: 明泽街 — 人民路 — 中山广场 — 友好广场 — 青泥洼桥 — 一二九街 — 人民广场 — 奥林匹克广场 — 同泰街 — 解放广场 — 汉阳街 — 南沙街 — 台山村 — 莱州街 — 徐州街 — 孙家沟 — 富华街 — 星海公园 (18站)
去程: 大连海洋大学 — 黑石礁街 — 黑石礁 — 星海公园 — 医大二院 — 化物所 — 会展中心 — 和平广场 — 大连晚报社 — 联合路 — 奥林匹克广场 — 人民广场 — 青泥洼桥 — 友好广场 — 中山广场 — 人民路 — 港湾桥 — 长江东路 — 清华园 — 检验检疫局 — 春海街 (21站)
回程: 春海街 — 检验检疫局 — 清华园 — 长江东路 — 港湾桥 — 人民路 — 中山广场 — 友好广场 — 青泥洼桥 — 人民广场 — 奥林匹克广场 — 联合路 — 大连晚报社 — 新希望花园 — 和平广场 — 会展中心 — 化物所 — 医大二院 — 星海公园 — 黑石礁 — 黑石礁街 — 大连海洋大学 (22站)
去程: 景山街 — 景山市场 — 景山小区 — 武警医院 — 老虎滩 — 中南路南 — 市残联 — 迎宾路 — 中翠街 — 兴隆屯 — 海港医院 — 植物园 — 朝阳街 — 三八广场 — 二七广场 — 港湾桥 — 人民路 — 中山广场 — 友好广场 — 大连火车站 (20站)
回程: 大连火车站 — 中山广场 — 人民路 — 港湾桥 — 二七广场 — 三八广场 — 南山宾馆 — 植物园 — 海港医院 — 兴隆屯 — 中翠街 — 迎宾路 — 市残联 — 中南路南 — 老虎滩 — 武警医院 — 景山小区 — 景山市场 — 景山街 (19站)
去程: 山屏街 — 吕家屯 — 中南苑 — 迎宾路 — 中翠街 — 兴隆屯 — 海港医院 — 朝阳街 — 三八广场 — 港湾桥 — 人民路 — 中山广场 — 青泥洼桥 (13站)
回程: 青泥洼桥 — 中山广场 — 人民路 — 港湾桥 — 三八广场 — 南山宾馆 — 海港医院 — 兴隆屯 — 中翠街 — 迎宾路 — 中南苑 — 吕家屯 — 山屏街 (13站)
去程: 兰花小区 — 华林集团 — 鑫境界家园 — 机场 — 迎客路 — 迎客广场 — 周水前 — 刘家桥 — 春柳 — 车家村 — 香一街 — 香炉礁街 — 五一广场 — 人民广场 — 希望广场 — 青泥洼桥 — 友好广场 — 中山广场 — 人民路 — 港湾桥 — 三八广场 — 二七广场 — 捷胜街 (23站)
回程: 捷胜街 — 二七广场 — 三八广场 — 港湾桥 — 人民路 — 中山广场 — 友好广场 — 青泥洼桥 — 一二九街 — 人民广场 — 五一广场 — 香炉礁街 — 香一街 — 车家村 — 春柳 — 刘家桥 — 周水前 — 迎客广场 — 迎客路 — 机场 — 鑫境界家园 — 华林集团 — 兰花小区 (23站)