去程: 创业路 — 博厦桥东 — 文化广场 — 戴屋庄 — 草塘 — 岗贝市场 — 罗沙市场 — 步步高北 — 步步高东 — 温南路 — 高田坊路口 — 大塘头 — 东城一中 — 大井头 — 开泰厂 — 太湖 — 温塘供电所 — 温塘油站 — 温塘村口 — 温塘幼儿园 — 温塘万福园 (21站)
回程: 温塘万福园 — 温塘幼儿园 — 温塘村口 — 温塘油站 — 温塘供电所 — 太湖 — 开泰厂 — 大井头 — 东城一中 — 大塘头 — 高田坊路口 — 温南路 — 步步高东 — 步步高北 — 罗沙市场 — 岗贝市场 — 草塘 — 戴屋庄 — 国旅 — 创业路 (20站)
去程: 南城汽车站 — 白马 — 袁屋边 — 周溪 — 广彩城 — 宏远旧货市场 — 南城步行街 — 鸿福路口 — 南城医院 — 体育路口 — 东莞山庄 — 智通人才市场 — 国旅 — 戴屋庄 — 草塘 — 岗贝市场 — 东湖花园 — 罗沙装饰城 — 天宝工业区 — 主山市场 — 东城枢纽 — 主山村委 — 金源花园 — 华生商场 — 塘边头 — 上圣橡胶厂 — 常登鞋厂 — 塘东路 — 桑园路口 — 桑园工业区 — 圃园西路 — 桑园财经工业园 — 万士达厂 — 莞城科技园南 (34站)
回程: 莞城科技园南 — 万士达厂 — 桑园财经工业园 — 圃园西路 — 桑园工业区 — 桑园路口 — 塘东路 — 常登鞋厂 — 上圣橡胶厂 — 塘边头 — 华生商场 — 金源花园 — 主山村委 — 东城枢纽 — 主山市场 — 天宝工业区 — 罗沙装饰城 — 东湖花园 — 岗贝市场 — 草塘 — 戴屋庄 — 国旅 — 智通人才市场 — 东莞山庄 — 体育路口 — 南城医院 — 鸿福路口 — 南城步行街 — 宏远旧货市场 — 广彩城 — 周溪 — 袁屋边 — 白马 — 南城汽车站 (34站)
去程: 人民公园 — 向阳路 — 戴屋庄 — 草塘 — 岭南学校 — 元岭路 — 体育馆东 — 行政中心西 — 电信局 — 鸿福路口 — 南城步行街 — 宏远旧货市场 — 广彩城 — 周溪商业街 — 丽能厂 — 诺基亚 — 南城汽车站南 — 家居装饰城(华美乐) — 金域中央 — 兆鑫鞋厂 — 蛤地市场 — 蛤地 (22站)
回程: 蛤地 — 蛤地市场 — 兆鑫鞋厂 — 金域中央 — 家居装饰城(华美乐) — 南城汽车站南 — 诺基亚 — 丽能厂 — 周溪商业街 — 广彩城 — 宏远旧货市场 — 南城步行街 — 鸿福路口 — 电信局 — 行政中心西 — 体育馆东 — 元岭路 — 岭南学校 — 人民公园 (19站)
去程: 东鹏学校 — 西田村 — 谢屋村 — 滘联市场 — 新雅造纸厂 — 滘联路口 — 谷涌南 — 谷涌医院 — 严屋村 — 严屋路口 — 罗浮尾 — 万江二中 — 汾溪路口 — 拔蛟窝 — 莫屋 — 石美枢纽 — 石美路口 — 高埗路口 — 万江广场 — 万江桥 — 可园 — 文化广场 — 戴屋庄 — 草塘 — 岗贝市场 — 东湖花园 — 罗沙装饰城 — 天宝工业区 — 主山市场 — 东城枢纽 (30站)
回程: 东城枢纽 — 东城中心 — 美好集团 — 天宝工业区 — 罗沙装饰城 — 东湖花园 — 岗贝市场 — 草塘 — 戴屋庄 — 文化广场 — 邮政局 — 可园 — 万江公园 — 万福路 — 高埗路口 — 石美路口 — 石美枢纽 — 莫屋 — 拔蛟窝 — 汾溪路口 — 万江二中 — 罗浮尾 — 严屋路口 — 严屋村 — 谷涌南 — 谷涌医院 — 滘联路口 — 新雅造纸厂 — 滘联市场 — 谢屋村 — 西田村 — 东鹏学校 (32站)
去程: 第四检测站 — 黄粘洲 — 莫屋新桥街 — 莫屋村委 — 莫屋 — 石美枢纽 — 石美路口 — 高埗路口 — 万江广场 — 万江桥 — 可园 — 文化广场 — 戴屋庄 — 草塘 — 岗贝市场 — 东湖花园 — 白沙塘 — 金澳花园 — 元岭路 — 体育馆东 — 行政中心东 — 会展中心 — 新世纪豪园西 — 火炼树村 — 怡丰都市 — 东泰花园东 — 景湖花园 — 光大花园 — 立新光大路 — 立新公园 (30站)
回程: 立新公园 — 立新光大路 — 光大花园 — 景湖花园 — 东泰花园东 — 怡丰都市 — 火炼树村 — 新世纪豪园西 — 会展中心 — 行政中心东 — 体育馆东 — 元岭路 — 金澳花园 — 白沙塘 — 东湖花园 — 岗贝市场 — 草塘 — 戴屋庄 — 文化广场 — 邮政局 — 可园 — 万江桥 — 万江广场 — 高埗路口 — 石美路口 — 石美枢纽 — 莫屋 — 莫屋村委 — 莫屋新桥街 — 黄粘洲 — 第四检测站 (31站)
去程: 榴花汽车站 — 榴花公园 — 石碣路口 — 柏洲边 — 上桥 — 水果批发市场 — 下桥 — 技校 — 教师二村 — 疾病预防中心 — 城市学院莞城校区 — 步步高北 — 东门广场 — 东莞中学 — 东莞宾馆 — 人民公园 — 草塘 — 戴屋庄 — 国旅 — 智通人才市场 — 东莞山庄 — 体育馆 — 行政中心西 — 玉兰大剧院 — 东莞科技馆 — 石竹新花园 — 福地 — 诺基亚 — 南城汽车站 (29站)
回程: 南城汽车站 — 诺基亚 — 福地 — 石竹新花园 — 东莞科技馆 — 玉兰大剧院 — 行政中心西 — 体育馆 — 东莞山庄 — 智通人才市场 — 国旅 — 戴屋庄 — 草塘 — 人民公园 — 东莞宾馆 — 东莞中学 — 东门广场 — 步步高北 — 城市学院莞城校区 — 疾病预防中心 — 教师二村 — 技校 — 下桥 — 水果批发市场 — 上桥 — 柏洲边 — 石碣路口 — 榴花公园 — 榴花汽车站 (29站)
去程: 市汽车总站 — 华南摩尔 — 江滨花园 — 万江桥 — 可园 — 文化广场 — 戴屋庄 — 草塘 — 岗贝市场 — 罗沙市场 — 步步高北 — 城市学院莞城校区 — 疾病预防中心 — 教师二村 — 技校 — 下桥 — 水果批发市场 — 上桥 — 柏洲边 — 榴花公园 — 峡口 — 石碣镇政府 — 袁崇焕公园 — 石龙火车站 — 商贸市场 — 中山公园 — 金沙湾公园 (27站)
回程: 金沙湾公园 — 中山公园 — 商贸市场 — 石龙火车站 — 袁崇焕公园 — 石碣镇政府 — 峡口 — 榴花公园 — 柏洲边 — 上桥 — 水果批发市场 — 下桥 — 技校 — 教师二村 — 疾病预防中心 — 城市学院莞城校区 — 步步高北 — 罗沙市场 — 岗贝市场 — 草塘 — 戴屋庄 — 文化广场 — 可园 — 万江桥 — 江滨花园 — 华南摩尔 — 市汽车总站 (27站)
去程: 市汽车总站 — 华南摩尔 — 江滨花园 — 万江桥 — 可园 — 文化广场 — 戴屋庄 — 草塘 — 岗贝市场 — 东湖花园 — 罗沙装饰城 — 天宝工业区 — 主山市场 — 东城枢纽 — 东华医院 — 石井 — 宝城花园南 — 嘉湖花园 — 汽车东站路口 — 时富花园 — 三星工业区 — 下岭贝 — 良益市 — 良平 — 塘唇 — 华南工业城 — 富竹山 — 寮步广场 — 寮步医院 — 京都酒店 — 寮步天桥 — 滨河路 — 银都 — 凫山 — 东坑路口 — 高英 — 墩皇岭 — 竹山 — 大朗 — 苏坑 — 金美 — 袁山贝 — 乐购超市(还珠沥牌坊) — 置业广场 — 常平电信大厦 — 板石路口 — 常平汽车站 — 横岗厦 — 隐贤山庄 (49站)
回程: 隐贤山庄 — 横岗厦 — 常平汽车站 — 板石路口 — 常平电信大厦 — 置业广场 — 乐购超市(还珠沥牌坊) — 袁山贝 — 金美 — 苏坑 — 大朗 — 竹山 — 墩皇岭 — 高英 — 东坑路口 — 凫山 — 银都 — 滨河路 — 寮步天桥 — 京都酒店 — 寮步医院 — 寮步广场 — 富竹山 — 华南工业城 — 塘唇 — 良平 — 良益市 — 下岭贝 — 三星工业区 — 时富花园 — 汽车东站路口 — 嘉湖花园 — 宝城花园南 — 石井 — 东华医院 — 东城枢纽 — 主山市场 — 天宝工业区 — 罗沙装饰城 — 东湖花园 — 岗贝市场 — 草塘 — 戴屋庄 — 文化广场 — 可园 — 万江桥 — 江滨花园 — 华南摩尔 — 市汽车总站 (49站)
去程: 市人民医院 — 细村市场 — 新沙 — 细村 — 可园北 — 可园北路 — 文化广场 — 戴屋庄 — 香港街 — 消防支队 — 智通人才市场 — 苏氏宗祠 — 大榕树 — 蚝岗遗址 — 蚝四路口 — 电机厂 — 恬甲村 — 银城 — 南城医院 — 电信局 — 会展中心 — 新世纪豪园西 — 火炼树村 — 怡丰都市 — 景湖春天南 — 立新光大路 — 立新公园 — 立新 — 交通大厦 — 同沙路口 — 普济分院(石出水) — 光明中学 (32站)
回程: 光明中学 — 普济分院(石出水) — 东华中学 — 交通大厦 — 立新 — 立新公园 — 立新光大路 — 景湖春天南 — 怡丰都市 — 火炼树村 — 新世纪豪园西 — 会展中心 — 电信局 — 南城医院 — 银城 — 恬甲村 — 电机厂 — 建设路 — 蚝岗遗址 — 大榕树 — 苏氏宗祠 — 东莞山庄 — 智通人才市场 — 国旅 — 文化广场 — 可园北路 — 可园北 — 细村 — 细村市场 — 兴隆新村 — 市人民医院 (31站)
去程: 新河北路 — 市中医院分院 — 东门广场 — 罗沙市场 — 岗贝市场 — 草塘 — 戴屋庄 — 国旅 — 创业路 — 建设小学 — 博厦桥东 — 可园 — 万江桥 — 江滨花园 — 华南摩尔 — 市汽车总站 — 理想0769西 — 银龙路 — 水蛇涌 — 龙基鞋厂 — 共联 — 共联社区 — 新谷涌路口 — 万信市场 — 新谷涌 — 新村公园 — 新村 — 村尾村 — 新村首末站 (29站)
回程: 新村首末站 — 村尾村 — 新村 — 新村公园 — 新谷涌首末站 — 新谷涌路口 — 共联社区 — 共联 — 龙基鞋厂 — 水蛇涌 — 银龙路 — 理想0769西 — 市汽车总站 — 华南摩尔 — 江滨花园 — 万江桥 — 可园 — 博厦桥西 — 建设小学 — 创业路 — 国旅 — 戴屋庄 — 草塘 — 岗贝市场 — 罗沙市场 — 东门广场 — 市中医院分院 — 新河北路 (28站)