去程: 第四检测站 — 黄粘洲 — 莫屋新桥街 — 莫屋村委 — 莫屋 — 石美枢纽 — 石美路口 — 高埗路口 — 万江广场 — 万江桥 — 可园 — 文化广场 — 戴屋庄 — 草塘 — 岗贝市场 — 东湖花园 — 白沙塘 — 金澳花园 — 元岭路 — 体育馆东 — 行政中心东 — 会展中心 — 新世纪豪园西 — 火炼树村 — 怡丰都市 — 东泰花园东 — 景湖花园 — 光大花园 — 立新光大路 — 立新公园 (30站)
回程: 立新公园 — 立新光大路 — 光大花园 — 景湖花园 — 东泰花园东 — 怡丰都市 — 火炼树村 — 新世纪豪园西 — 会展中心 — 行政中心东 — 体育馆东 — 元岭路 — 金澳花园 — 白沙塘 — 东湖花园 — 岗贝市场 — 草塘 — 戴屋庄 — 文化广场 — 邮政局 — 可园 — 万江桥 — 万江广场 — 高埗路口 — 石美路口 — 石美枢纽 — 莫屋 — 莫屋村委 — 莫屋新桥街 — 黄粘洲 — 第四检测站 (31站)
去程: 市汽车北站 — 宝莲村口 — 冼沙 — 四二村 — 时兴实业 — 新洲村 — 宝元 — 高埗公安分局 — 企石村 — 新联综合市场 — 高埗邮政局 — 第二综合市场 — 嘉荣商场 — 文华酒店 — 高埗医院 — 高埗电信大楼 — 高埗交通分局 — 高埗商城 — 下江城 — 高埗桥 — 万江交通分局 — 石美路口 — 石美枢纽 — 莫屋 — 莫屋村委 — 莫屋新桥街 — 黄粘洲 (27站)
回程: 黄粘洲 — 莫屋新桥街 — 莫屋村委 — 莫屋 — 石美枢纽 — 石美路口 — 万江交通分局 — 高埗桥 — 下江城 — 高埗商城 — 高埗交通分局 — 高埗电信大楼 — 高埗医院 — 文华酒店 — 嘉荣商场 — 第二综合市场 — 高埗邮政局 — 新联综合市场 — 企石村 — 高埗公安分局 — 宝元 — 新洲村 — 时兴实业 — 四二村 — 冼沙 — 宝莲村口 — 市汽车北站 (27站)