途径“永丰”的公交线路
3路 3路区间 8路 9路 17路 18路区间 19路 22路 27路 31路 32路 38路 66路A线 66路B线 本溪——大峪沟 本溪——赫地 本溪——金家 本溪——南芬 本溪——南芬露天矿 本溪——台沟 本溪——下马塘 本溪——徐家
去程: 彩北 — 彩北法庭 — 本钢耐火厂 — 盐库 — 鲍家 — 彩屯 — 彩屯南站 — 大河市场 — 一钢厂 — 永丰立交 — 站前 (11站)
回程: 站前 — 永丰立交 — 一钢厂 — 大河市场 — 彩屯南站 — 彩屯 — 二十二中 — 鲍家 — 盐库 — 本钢耐火厂 — 彩北法庭 — 彩北 (12站)
去程: 郑家屯 — 郑家化工厂 — 钢管车队 — 建材厂 — 钢模板厂 — 小西沟 — 鲍家 — 彩屯 — 彩屯南站 — 大河市场 — 一钢厂 — 永丰立交 — 银座商厦 (13站)
回程: 银座商厦 — 永丰 — 一钢厂 — 大河市场 — 彩屯南站 — 彩屯 — 22中 — 鲍家 — 小西沟 — 钢模板厂 — 建材厂 — 钢管车队 — 郑家化工厂 — 郑家屯 (14站)
去程: 新立屯南口 — 文化路206·1栋 — 东兴社区卫生站 — 20中学 — 新立屯 — 山水人家 — 职业病院 — 八一街 — 观山悦 — 群山调味品 — 技校 — 新兴佳园 — 前进 — 平山 — 花园 — 建工 — 永丰 — 站前 (18站)
回程: 站前 — 青少年宫 — 建工 — 花园 — 平山 — 前进 — 新兴佳园 — 技校 — 群山调味品 — 观山悦 — 八一街 — 职业病院 — 山水人家 — 新立屯 — 20中学 — 东兴社区卫生站 — 文化路206·1栋 — 新立屯南口 (18站)
去程: 技校 — 金色年华 — 丰华新城 — 市残联 — 传染病院 — 木材 — 向阳山 — 明山 — 16中 — 住房公积金 — 东芬 — 市妇幼保健所 — 行政服务中心 — 北地 — 北地广场 — 商业大厦 — 站前 — 永丰 (18站)
回程: 永丰 — 站前 — 山城大药房 — 北地广场 — 北地 — 行政服务中心 — 市妇幼保健所 — 东芬 — 住房公积金 — 16中 — 明山 — 向阳山 — 木材 — 传染病院 — 市残联 — 丰华新城 — 金色年华 — 技校 (18站)
去程: 竖井 — 井东 — 坑木厂 — 彩屯门诊 — 彩屯南站 — 大河市场 — 一钢厂 — 永丰立交 — 银座商厦 (9站)
回程: 银座商厦 — 永丰 — 一钢厂 — 大河市场 — 彩屯南站 — 彩屯门诊 — 坑木厂 — 井东 — 竖井 (9站)
去程: 紫金水厂 — 紫东 — 继电器厂 — 紫西 — 金山办事处 — 本钢二宿 — 立信 — 文化广场 — 中医院 — 银座商厦 — 青少年宫 — 永丰 (12站)
回程: 永丰 — 站前 — 立信 — 本钢二宿 — 金山办事处 — 紫西 — 继电器厂 — 紫东 — 紫金水厂 (9站)
去程: 三江游泳馆 — 实华家具城 — 二高中 — 胜建 — 商贸服务学校 — 西芬 — 本钢文化中心 — 税务稽查局 — 北地广场 — 一中 — 商业大厦 — 中医院 — 银座商厦 — 青少年宫 — 永丰 (15站)
回程: 永丰 — 站前 — 商业大厦 — 北地广场 — 本钢文化中心 — 西芬 — 商贸服务学校 — 胜建 — 二高中 — 实华家具城 — 三江游泳馆 (11站)
去程: 樱桃小区 — 樱桃花园 — 烟草大厦 — 广电大厦 — 明山区政府 — 大峪 — 高峪 — 卫校 — 向阳山 — 明山 — 16中 — 住房公积金 — 东芬 — 市妇幼保健所 — 行政服务中心 — 北地 — 北地广场 — 商业大厦 — 站前 — 青少年宫 — 永丰 (21站)
回程: 永丰 — 站前 — 商业大厦 — 北地广场 — 北地 — 行政服务中心 — 市妇幼保健所 — 东芬 — 住房公积金 — 16中 — 明山 — 向阳山 — 卫校 — 高峪 — 大峪 — 明山区政府 — 广电大厦 — 烟草大厦 — 樱桃小区 (19站)
去程: 站前 — 青少年宫 — 民生 — 崔东 — 东来顺 — 四高中 — 义乌小商品城 — 育明 — 育东 — 转山社区 — 煤气输配厂 — 森林公园 — 酒歌城 (13站)
回程: 酒歌城 — 森林公园 — 煤气输配厂 — 转山社区 — 育东 — 育明 — 义乌小商品城 — 四高中 — 东来顺 — 崔东 — 民生 — 永丰 — 站前 (13站)
去程: 永丰 — 站前 — 崔东 — 计控 — 广裕 — 长山 — 西泊子 — 山城子 — 革新 — 胸科医院 — 千金 — 千金检查站 — 千金岭 — 垃圾填埋场 — 千金岭西 — 石湖沟门 — 汞洞堡子 — 关家街 — 二道河子岔口 — 二道河子 — 三道河子 — 三道河子岔口 — 西崴子 — 思山岭乡政府 — 思山岭村 — 思山岭大桥 — 杨木沟村 — 杨木沟村委 — 房家堡子 — 北沟门 — 三台子岔口 — 三台子村 — 南头子 — 上二道河子 — 甬子峪 (35站)
回程: 甬子峪 — 上二道河子 — 南头子 — 三台子村 — 三台子岔口 — 北沟门 — 房家堡子 — 杨木沟村委 — 杨木沟村 — 思山岭大桥 — 思山岭村 — 思山岭乡政府 — 西崴子 — 三道河子岔口 — 三道河子 — 二道河子 — 二道河子岔口 — 关家街 — 汞洞堡子 — 石湖沟门 — 千金岭西 — 垃圾填埋场 — 千金岭 — 千金检查站 — 千金 — 胸科医院 — 革新 — 山城子 — 西泊子 — 长山 — 南地 — 德太 — 市红十字医院 — 永丰 (34站)
去程: 永丰 — 站前 — 崔东 — 计控 — 广裕 — 长山 — 西泊子 — 山城子 — 革新 — 胸科医院 — 千金 — 千金检查站 — 千金岭 — 垃圾填埋场 — 千金岭西 — 石湖沟门 — 汞洞堡子 — 关家街 — 二道河子岔口 — 二道河子 — 三道河子 — 三道河子岔口 — 西崴子 — 思山岭乡政府 — 思山岭村 — 思山岭大桥 — 杨木沟村 — 杨木沟村委 — 房家堡子 — 北沟门 — 三台子岔口 — 杨家堡子 — 财神庙 (33站)
回程: 财神庙 — 杨家堡子 — 三台子岔口 — 北沟门 — 房家堡子 — 杨木沟村委 — 杨木沟村 — 思山岭大桥 — 思山岭村 — 思山岭乡政府 — 西崴子 — 三道河子岔口 — 三道河子 — 二道河子 — 二道河子岔口 — 关家街 — 汞洞堡子 — 石湖沟门 — 千金岭西 — 垃圾填埋场 — 千金岭 — 千金检查站 — 千金 — 胸科医院 — 革新 — 山城子 — 西泊子 — 长山 — 南地 — 德太 — 市红十字医院 — 永丰 (32站)
去程: 大峪沟三队 — 大峪沟二队 — 大峪沟村委 — 砬崴子育龙路 — 砬崴子 — 砬崴子高速桥下 — 电校 — 8中 — 大峪 — 高峪 — 卫校 — 向阳山 — 明山 — 16中 — 住房公积金 — 东芬 — 市妇幼保健所 — 北地 — 北地广场 — 商业大厦 — 站前 — 永丰 (22站)
回程: 永丰 — 站前 — 商业大厦 — 北地广场 — 北地 — 市妇幼保健所 — 东芬 — 住房公积金 — 16中 — 明山 — 向阳山 — 卫校 — 高峪 — 大峪 — 8中 — 电校 — 砬崴子高速桥下 — 砬崴子 — 砬崴子育龙路 — 大峪沟村委 — 大峪沟二队 — 大峪沟三队 (22站)
去程: 永丰 — 站前 — 东芬 — 向阳山 — 高峪 — 大峪 — 小堡体育馆 — 崔家哨 — 平安车业 — 威宁火车站 — 赫地 (11站)
回程: 赫地 — 威宁火车站 — 平安车业 — 崔家哨 — 小堡体育馆 — 大峪 — 高峪 — 向阳山 — 东芬 — 站前 — 永丰 (11站)
去程: 永丰 — 德太 — 南地 — 福金 — 九水 — 团山 — 兴安 — 兴山 — 公安缉毒支队 — 阿家沟 — 刘家 — 北台站 — 富家 — 北台大桥 — 榆树林 — 梨沟门 — 岭下西 — 岭下东 — 房申堡子 — 何家堡子 — 桥北工业园 — 金家 (22站)
回程: 金家 — 桥北工业园 — 何家堡子 — 房申堡子 — 岭下东 — 岭下西 — 梨沟门 — 榆树林 — 北台大桥 — 富家 — 北台站 — 刘家 — 阿家沟 — 公安缉毒支队 — 兴山 — 兴安 — 团山 — 九水 — 福金 — 南地 — 德太 — 永丰 (22站)
去程: 永丰 — 德太 — 南地 — 福金 — 九水 — 团山 — 兴安 — 兴山 — 公安缉毒支队 — 阿家沟 — 刘家 — 北台站 — 富家 — 北台大桥 — 榆树林 — 市拘留所 — 岭下 — 房申 — 金家 — 桥头村 — 孙家堡子 — 变电所路口 — 兴隆村 — 台沟村 — 台沟 (25站)
回程: 台沟 — 台沟村 — 兴隆村 — 变电所路口 — 孙家堡子 — 桥头村 — 金家 — 房申 — 岭下 — 市拘留所 — 榆树林 — 北台大桥 — 富家 — 北台站 — 刘家 — 阿家沟 — 公安缉毒支队 — 兴山 — 兴安 — 团山 — 九水 — 福金 — 南地 — 德太 — 永丰 (25站)
去程: 永丰 — 金明珠 — 东沟门 — 盘道 — 郭家办事处 — 柏峪 — 永安岔口 — 南天门 — 爱国 — 下马塘 (10站)
回程: 下马塘 — 爱国 — 南天门 — 永安岔口 — 柏峪 — 郭家办事处 — 盘道 — 东沟门 — 金明珠 — 永丰 (10站)
去程: 永丰 — 德太 — 南地 — 福金 — 九水 — 团山 — 兴安 — 兴山 — 公安缉毒支队 — 阿家沟 — 刘家 — 北台站 — 富家 — 北台大桥 — 榆树林 — 市拘留所 — 岭下 — 房申 — 金家 — 桥头村 — 孙家堡子 — 变电所路口 — 兴隆村 — 台沟村 — 小台沟 — 钓鱼台 — 长河沿 — 解放岔口 — 崴子 — 刘家山根 — 解放村 — 大徐家堡 — 那家堡子 — 徐家 (34站)
回程: 徐家 — 那家堡子 — 大徐家堡 — 解放村 — 刘家山根 — 崴子 — 解放岔口 — 长河沿 — 钓鱼台 — 小台沟 — 台沟村 — 兴隆村 — 变电所路口 — 孙家堡子 — 桥头村 — 金家 — 房申 — 岭下 — 市拘留所 — 榆树林 — 北台大桥 — 富家 — 北台站 — 刘家 — 阿家沟 — 公安缉毒支队 — 兴山 — 兴安 — 团山 — 九水 — 福金 — 南地 — 德太 — 永丰 (34站)