去程: 溪湖 — 2中 — 顺山 — 河沿 — 河畔花园 — 一铁 — 二电 — 东芬 — 市妇幼保健所 — 行政服务中心 — 北地 — 北地广场 — 商业大厦 — 站前 — 市红十字医院 — 德太 — 南地 (17站)
回程: 南地 — 德太 — 市红十字医院 — 站前 — 商业大厦 — 北地广场 — 北地 — 市妇幼保健所 — 东芬 — 二电 — 一铁 — 河畔花园 — 河沿 — 顺山 — 2中 — 溪湖 (16站)
去程: 柳塘 — 铁路器材 — 后湖 — 天桥 — 河西 — 溪湖百货 — 骨科医院 — 2中 — 顺山 — 河沿 — 河畔花园 — 一铁 — 二电 — 东芬 — 市妇幼保健所 — 北地 — 北地广场 — 商业大厦 — 站前 — 市红十字医院 — 德太 — 南地 (22站)
回程: 南地 — 铁通 — 德太 — 市红十字医院 — 站前 — 商业大厦 — 北地广场 — 北地 — 行政服务中心 — 市妇幼保健所 — 东芬 — 二电 — 一铁 — 河畔花园 — 河沿 — 顺山 — 2中 — 骨科医院 — 溪湖百货 — 河西 — 天桥 — 后湖 — 铁路器材 — 柳塘 (24站)
去程: 技校 — 金色年华 — 丰华新城 — 市残联 — 传染病院 — 木材 — 向阳山 — 明山 — 16中 — 住房公积金 — 东芬 — 市妇幼保健所 — 行政服务中心 — 北地 — 北地广场 — 商业大厦 — 站前 — 永丰 (18站)
回程: 永丰 — 站前 — 山城大药房 — 北地广场 — 北地 — 行政服务中心 — 市妇幼保健所 — 东芬 — 住房公积金 — 16中 — 明山 — 向阳山 — 木材 — 传染病院 — 市残联 — 丰华新城 — 金色年华 — 技校 (18站)
去程: 樱桃小区 — 樱桃花园 — 烟草大厦 — 广电大厦 — 明山区政府 — 大峪 — 高峪 — 卫校 — 向阳山 — 木材 — 消防 — 公安明山分局 — 二高中 — 东芬 — 市妇幼保健所 — 行政服务中心 — 北地 — 北地广场 — 儿童乐园 — 文化广场 — 市人大 — 青少年宫 — 银座商厦 — 站前 (24站)
回程: 站前 — 站前三角地 — 儿童乐园 — 北地广场 — 北地 — 行政服务中心 — 市妇幼保健所 — 东芬 — 二高中 — 公安明山分局 — 消防 — 木材 — 向阳山 — 卫校 — 高峪 — 大峪 — 明山区政府 — 广电大厦 — 烟草大厦 — 樱桃小区 (20站)