香港公交站点: A B C D E F G H J K L M N P Q R S T W X Y Z 0
香港公交线路: 地铁线路 轻铁线路 港岛巴士线路 九龙及新界巴士线路 过海隧道巴士线路 机场及北大屿山对外巴士线路 大屿山岛内及南大屿山对外巴士线路 港岛专线小巴线路 九龙专线小巴线路
去程: 朗屏邨总站 — 水边围邨山水楼 — 朗边 — 屏山 — 新起村 — 灰沙围 — 大道村 — 洪水桥铁路站 — 钟屋村铁路站 — 亦园村 — 泥围 — 福亨村 — 妙法寺 — 蓝地铁路站 — 虎地 — 红桥 — 屯门屯仁街 — 华都花园[屯发路] — 荃景围天桥 — 愉景新城[青山公路] — 荃湾铁路站[青山公路] — 荃湾众安街 — 大窝口铁路站[青山公路] — 葵涌公立学校 — 葵俊苑 — 新葵兴花园[葵涌道] — 新都会广场[兴芳路] — 灏景湾 — 青衣铁路站总站 (29站)
回程: 青衣铁路站总站 — 长安邨安湄楼 — 葵涌运动场 — 葵芳邨 — 葵兴铁路站[葵兴路] — 葵兴路葵兴邨 — 光辉围 — 葵涌健全街 — 大窝口铁路站[青山公路] — 荃湾众安街 — 福来邨永乐楼 — 荃景围天桥 — 屯门大会堂 — 新墟街市 — 红桥 — 虎地 — 蓝地铁路站 — 青砖围 — 泥围铁路站 — 亦园村 — 钟屋村铁路站 — 洪水桥铁路站 — 大道村 — 灰沙围 — 塘坊村铁路站 — 屏山 — 凤池村[宏达路] — 朗屏邨总站 (28站)
去程: 华明总站 — 欣盛苑 — 蓬瀛仙馆 — 基新中学 — 粉岭置福围 — 嘉盛苑 — 华慧园 — 吴屋村 — 上水铁路站[彩园路] — 彩蒲苑彩碧阁 — 彩蒲苑彩颜阁 — 粉锦公路[青山公路] — 松柏朗 — 金钱 — 坑头 — 古洞[古洞路] — 古洞街市 — 白石凹[古洞路] — 白石凹交汇处[古洞路] — 麒麟村 — 新田军营 — 新田 — 落马洲总站 — 新田 — 石湖围 — 米埔陇 — 米埔 — 碧豪花园 — 牛潭尾[新潭路] — 攸潭尾村 — 竹园[新潭路] — 新围村 — 朗厦 — 壆围[新潭路] — 模范乡[新潭路] — 逢吉乡[新潭路] — 沙埔村[新潭路] — 红毛桥 — 东成里 — 杨屋村[青山公路] — 博爱医院 — 新时代广场[青山公路] — 元朗又新街 — 元朗大棠路 — 元朗警署 — 水边村[青山公路] — 元朗公园[青山公路] — 凤池村[宏达路] — 朗屏邨总站 (49站)
回程: 朗屏邨总站 — 水边围邨山水楼 — 朗庭园 — 元朗喜利径 — 元朗同乐街 — 元朗谷亭街 — 新元朗中心 — 新时代广场[青山公路] — 博爱医院 — 东成里 — 红毛桥 — 沙埔村[青山公路] — 逢吉乡[青山公路] — 模范乡[青山公路] — 壆围[青山公路] — 大生围 — 锦绣花园 — 竹园村 — 牛潭尾[青山公路] — 加州花园 — 米埔 — 米埔陇 — 石湖围 — 新田 — 落马洲[青山公路] — 洲头 — 白石凹交汇处[青山公路] — 白石凹[青山公路] — 河上乡 — 古洞[青山公路] — 河东桥 — 金钱 — 粉岭别墅 — 松柏朗 — 粉锦公路[青山公路] — 大头岭 — 彩蒲苑彩碧阁 — 上水铁路站[彩园路] — 上水官立中学 — 欣翠花园 — 嘉盛苑 — 基新中学 — 粉岭铁路站[百和路] — 百福田心球场 — 牵晴间 — 和兴村 — 华明总站 (47站)
去程: 富泰邨总站 — 聚康山庄 — 蓝地铁路站 — 青砖围 — 泥围铁路站 — 亦园村 — 钟屋村铁路站 — 洪水桥铁路站 — 大道村 — 灰沙围 — 塘坊村铁路站 — 屏山 — 凤池村[宏达路] — 朗屏邨悦屏楼 — 东头工业区 — 大榄隧道 — 荃景围天桥 — 愉景新城[青山公路] — 荃湾铁路站[西楼角路] — 荃湾大河道 — 杨屋道街市 — 荃湾横窝仔街 — 青衣铁路站总站 (23站)
回程: 青衣铁路站总站 — 荃湾横龙街 — 杨屋道街市 — 福来邨永乐楼 — 荃景围天桥 — 大榄隧道 — 元朗大桥村 — 元朗屏昌径 — 水边围邨山水楼 — 朗边 — 屏山 — 新起村 — 灰沙围 — 大道村 — 洪水桥铁路站 — 钟屋村铁路站 — 亦园村 — 泥围 — 福亨村 — 妙法寺 — 蓝地铁路站 — 富泰邨 — 聚康山庄 — 富泰邨总站 (24站)
去程: 天恩邨总站 — 天恩邨 — 天泽邨 — 香港湿地公园 — 香港青年协会李兆基书院 — 美湖居 — 翠湖居 — 天瑞邨 — 天水围公园 — 天耀邨耀盛楼 — 天耀邨耀民楼 — 天佑苑 — 凤池村[宏达路] — 水边围邨山水楼 — 水边围邨 — 元朗警署 — 元朗谷亭街 — 新元朗中心 — 新时代广场[青山公路] — 博爱医院 — 东成里 — 凹头 — 下高埔村 — 高埔村 — 大榄隧道 — 青华苑 — 长亨邨 — 灏景湾 — 青衣铁路站总站 (29站)
回程: 青衣铁路站总站 — 长安邨安湄楼 — 长亨邨 — 青华苑 — 大榄隧道 — 高埔村 — 下高埔村 — 凹头 — 东成里 — 杨屋村[青山公路] — 博爱医院 — 新时代广场[青山公路] — 元朗又新街 — 元朗大棠路 — 元朗康乐路 — 元朗警署 — 水边村[青山公路] — 元朗公园[青山公路] — 聚星楼 — 天水围警署 — 赏湖居 — 天水围公园 — 天瑞邨 — 翠湖居 — 景湖居 — 丽湖居 — 天晴邨晴云楼 — 慧景轩 — 香港湿地公园 — 天逸邨逸潭楼 — 天富苑欣富阁 — 天恩邨总站 (32站)
去程: 朗屏铁路站总站 — 朗屏邨珠屏楼 — 朗屏邨总站 — 水边围邨山水楼 — 水边围邨 — 元朗喜利径 — 元朗同乐街 — 新元朗中心 — 新时代广场[青山公路] — 大榄隧道 — 汇翔道 — 柯士甸道[广东道] — 新港中心 — 新世界中心 — 加连威老道 — 金德大厦 — 观音街 — 德民街 — 红磡码头 (19站)
回程: 红磡码头 — 红磡南道 — 红磡铁路站总站 — 永安广场 — 新世界中心 — 尖沙咀中间道 — 九龙公园 — 栢丽购物大道 — 柯士甸道[弥敦道] — 九龙中央邮政局 — 佐敦炮台街 — 大榄隧道 — 新时代广场[青山公路] — 元朗又新街 — 元朗大棠路 — 元朗警署 — 水边村[青山公路] — 元朗公园[青山公路] — 凤池村[宏达路] — 朗屏邨悦屏楼 — 朗屏铁路站总站 (21站)
去程: 朗屏铁路站总站 — 朗屏邨珠屏楼 — 朗屏邨总站 — 水边围邨山水楼 — 朗庭园 — 元朗喜利径 — 元朗谷亭街 — 新元朗中心 — 新时代广场[青山公路] — 大榄隧道 — 毕架山花园 — 丰力楼 — 天马苑[龙翔道] — 龙翔官立中学[龙翔道] — 黄大仙铁路站 — 沙田坳道 — 新蒲岗四美街 — 彩虹邨碧海楼 — 启业邨 — 九龙湾铁路站 — 牛头角下邨[观塘道] — 观塘道休憩处 — 观塘定富街 — 牛头角铁路站[观塘道] — 观塘市中心 — 观塘开源道 — 观塘码头 (27站)
回程: 观塘码头 — 敬业街 — 成业街休憩公园 — 观塘骏业里 — 创纪之城 — 观塘定富街 — 牛头角下邨[观塘道] — 九龙湾铁路站 — 启泰苑 — 彩虹邨丹凤楼 — 新蒲岗四美街 — 钻石山铁路站[龙翔道] — 黄大仙中心[龙翔道] — 摩士公园泳池 — 永光书院 — 丰力楼 — 毕架山花园 — 大榄隧道 — 新时代广场[青山公路] — 元朗又新街 — 元朗大棠路 — 元朗警署 — 水边村[青山公路] — 元朗公园[青山公路] — 凤池村[宏达路] — 朗屏邨悦屏楼 — 朗屏铁路站总站 (27站)
去程: 天水围铁路站总站[桥发街] — 上章围 — 天水围警署 — 赏湖居 — 天水围运动场 — 天慈邨 — 凤池村[宏达路] — 水边围邨山水楼 — 朗庭园 — 元朗广场 — 元朗同乐街 — 元朗谷亭街 — 元朗铁路站 — 新时代广场[青山公路] — 洲头村 — 下湾渔民新村 — 落马洲铁路站总站(福田口岸) (17站)
回程: 落马洲铁路站总站(福田口岸) — 下湾渔民新村 — 洲头村 — 落马洲[青山公路] — 新时代广场[青山公路] — 元朗又新街 — 元朗大棠路 — 元朗警署 — 水边村[青山公路] — 元朗公园[青山公路] — 天耀邨耀丰楼 — 天耀邨耀盛楼 — 天耀邨耀民楼 — 上章围 — 天水围铁路站总站[桥发街] (15站)
去程: 天水围市中心 — 景湖居 — 丽湖居 — 天颂苑颂琪阁 — 天颂苑[天瑞路] — 天瑞邨 — 天水围公园 — 天耀邨耀盛楼 — 天耀邨耀民楼 — 天佑苑 — 凤池村[宏达路] — 水边围邨山水楼 — 水边围邨 — 元朗警署 — 元朗同乐街 — 元朗谷亭街 — 新元朗中心 — 新时代广场[青山公路] — 大榄隧道 — 青屿干线收费广场 — 东涌消防局 — 东堤湾畔 — 机管局办事处 — 机场空运中心 — 香港空运货站 — 空邮中心 — 国泰城[观景路] — 二号检查闸 — 一号客运大楼[畅航路] — 机场地面运输中心 (30站)
回程: 机场地面运输中心 — 国泰城[骏明路] — 机场警署 — 香港空运货站 — 机场空运中心 — 亚洲空运中心 — 机管局办事处 — 东涌缆车站 — 富东商场 — 富东邨 — 青屿干线收费广场 — 大榄隧道 — 新时代广场[青山公路] — 元朗又新街 — 元朗大棠路 — 元朗警署 — 水边村[青山公路] — 元朗公园[青山公路] — 聚星楼 — 天水围警署 — 赏湖居 — 天水围公园 — 天瑞邨 — 天华邨 — 天悦邨 — 天晴邨晴彩楼 — 美湖居 — 景湖居 — 天水围市中心 (29站)