香港公交站点: A B C D E F G H J K L M N P Q R S T W X Y Z 0
香港公交线路: 地铁线路 轻铁线路 港岛巴士线路 九龙及新界巴士线路 过海隧道巴士线路 机场及北大屿山对外巴士线路 大屿山岛内及南大屿山对外巴士线路 港岛专线小巴线路 九龙专线小巴线路
去程: 洪水桥洪元路总站 — 洪水桥铁路站 — 大道村 — 灰沙围 — 塘坊村铁路站 — 屏山 — 朗庭园 — 元朗喜利径 — 元朗同乐街 — 元朗谷亭街 — 新元朗中心 — 新时代广场[青山公路] — 大榄隧道 — 葵涌交汇处 — 美孚铁路站 — 大南西街[长沙湾道] — 长沙湾兴华街 — 元州邨 — 深水埗九江街 — 深水埗北河街[长沙湾道] — 深水埗枫树街[长沙湾道] — 太子铁路站[弥敦道] — 旺角铁路站[弥敦道] — 旺角登打士街 — 加士居道 — 佐敦吴松街 — 佐敦炮台街 — 佐敦道 — 渡华路总站 (29站)
回程: 渡华路总站 — 佐敦道 — 佐敦庙街 — 油麻地宁波街 — 九龙中央邮政局 — 油麻地碧街 — 旺角豉油街 — 旺角快富街 — 旺角塘尾道 — 大南街 — 深水埗黄竹街[长沙湾道] — 深水埗钦州街[长沙湾道] — 怡阁苑 — 长沙湾游乐场 — 长沙湾兴华街 — 荔枝角铁路站 — 美孚铁路站 — 葵涌交汇处 — 大榄隧道 — 新时代广场[青山公路] — 元朗又新街 — 元朗大棠路 — 元朗警署 — 水边村[青山公路] — 元朗公园[青山公路] — 朗边 — 屏山 — 新起村 — 灰沙围 — 大道村 — 洪水桥洪元路总站 (31站)
去程: 华明总站 — 欣盛苑 — 蓬瀛仙馆 — 基新中学 — 粉岭置福围 — 嘉盛苑 — 华慧园 — 吴屋村 — 上水铁路站[彩园路] — 彩蒲苑彩碧阁 — 彩蒲苑彩颜阁 — 粉锦公路[青山公路] — 松柏朗 — 金钱 — 坑头 — 古洞[古洞路] — 古洞街市 — 白石凹[古洞路] — 白石凹交汇处[古洞路] — 麒麟村 — 新田军营 — 新田 — 落马洲总站 — 新田 — 石湖围 — 米埔陇 — 米埔 — 碧豪花园 — 牛潭尾[新潭路] — 攸潭尾村 — 竹园[新潭路] — 新围村 — 朗厦 — 壆围[新潭路] — 模范乡[新潭路] — 逢吉乡[新潭路] — 沙埔村[新潭路] — 红毛桥 — 东成里 — 杨屋村[青山公路] — 博爱医院 — 新时代广场[青山公路] — 元朗又新街 — 元朗大棠路 — 元朗警署 — 水边村[青山公路] — 元朗公园[青山公路] — 凤池村[宏达路] — 朗屏邨总站 (49站)
回程: 朗屏邨总站 — 水边围邨山水楼 — 朗庭园 — 元朗喜利径 — 元朗同乐街 — 元朗谷亭街 — 新元朗中心 — 新时代广场[青山公路] — 博爱医院 — 东成里 — 红毛桥 — 沙埔村[青山公路] — 逢吉乡[青山公路] — 模范乡[青山公路] — 壆围[青山公路] — 大生围 — 锦绣花园 — 竹园村 — 牛潭尾[青山公路] — 加州花园 — 米埔 — 米埔陇 — 石湖围 — 新田 — 落马洲[青山公路] — 洲头 — 白石凹交汇处[青山公路] — 白石凹[青山公路] — 河上乡 — 古洞[青山公路] — 河东桥 — 金钱 — 粉岭别墅 — 松柏朗 — 粉锦公路[青山公路] — 大头岭 — 彩蒲苑彩碧阁 — 上水铁路站[彩园路] — 上水官立中学 — 欣翠花园 — 嘉盛苑 — 基新中学 — 粉岭铁路站[百和路] — 百福田心球场 — 牵晴间 — 和兴村 — 华明总站 (47站)
去程: 朗屏铁路站总站 — 朗屏邨珠屏楼 — 朗屏邨总站 — 水边围邨山水楼 — 朗庭园 — 元朗喜利径 — 元朗谷亭街 — 新元朗中心 — 新时代广场[青山公路] — 大榄隧道 — 毕架山花园 — 丰力楼 — 天马苑[龙翔道] — 龙翔官立中学[龙翔道] — 黄大仙铁路站 — 沙田坳道 — 新蒲岗四美街 — 彩虹邨碧海楼 — 启业邨 — 九龙湾铁路站 — 牛头角下邨[观塘道] — 观塘道休憩处 — 观塘定富街 — 牛头角铁路站[观塘道] — 观塘市中心 — 观塘开源道 — 观塘码头 (27站)
回程: 观塘码头 — 敬业街 — 成业街休憩公园 — 观塘骏业里 — 创纪之城 — 观塘定富街 — 牛头角下邨[观塘道] — 九龙湾铁路站 — 启泰苑 — 彩虹邨丹凤楼 — 新蒲岗四美街 — 钻石山铁路站[龙翔道] — 黄大仙中心[龙翔道] — 摩士公园泳池 — 永光书院 — 丰力楼 — 毕架山花园 — 大榄隧道 — 新时代广场[青山公路] — 元朗又新街 — 元朗大棠路 — 元朗警署 — 水边村[青山公路] — 元朗公园[青山公路] — 凤池村[宏达路] — 朗屏邨悦屏楼 — 朗屏铁路站总站 (27站)
去程: 天水围铁路站总站[桥发街] — 上章围 — 天水围警署 — 赏湖居 — 天水围运动场 — 天慈邨 — 凤池村[宏达路] — 水边围邨山水楼 — 朗庭园 — 元朗广场 — 元朗同乐街 — 元朗谷亭街 — 元朗铁路站 — 新时代广场[青山公路] — 洲头村 — 下湾渔民新村 — 落马洲铁路站总站(福田口岸) (17站)
回程: 落马洲铁路站总站(福田口岸) — 下湾渔民新村 — 洲头村 — 落马洲[青山公路] — 新时代广场[青山公路] — 元朗又新街 — 元朗大棠路 — 元朗警署 — 水边村[青山公路] — 元朗公园[青山公路] — 天耀邨耀丰楼 — 天耀邨耀盛楼 — 天耀邨耀民楼 — 上章围 — 天水围铁路站总站[桥发街] (15站)