去程: 公交一汽 — 黎明侨村 — 海上天大酒店 — 十八家支路 — 株柏 — 涨桥头 — 垟儿路口 — 党校 — 蒲鞋市 — 龟湖邮电 — 桥儿头 — 南浦桥 — 南浦农贸(友好医院) — 南浦八区 — 龙野花园 — 上吕浦 — 火车站 — 火车站广场 — 瓯江大厦 — 月乐垟 — 东垟(瓯海三医) — 河庄 — 前牌(汇头) — 大堡底 — 东方路口 — 慈湖路口 — 大鹏路口(一家超市) — 育英实验中学 — 东庄 — 金竹村 — 竹岙 — 金安村 — 南白象 — 陀头寺 — 下川 — 王宅 — 丽塘 — 泊岙 — 白门 — 曹建 — 姜宅 — 茶堂 — 下呈 — 河头 — 五社 — 林山 — 梓田 — 花台 — 竹溪 — 竹溪村 — 横坑村 — 沈岙[仙岩] (52站)
回程: 沈岙[仙岩] — 横坑村 — 竹溪村 — 竹溪 — 花台 — 梓田 — 林山 — 五社 — 河头 — 下呈 — 茶堂 — 姜宅 — 白门 — 曹建 — 泊岙 — 丽塘 — 王宅 — 下川 — 陀头寺 — 南白象 — 金安村 — 竹岙 — 金竹村 — 东庄 — 育英实验中学 — 大鹏路口(一家超市) — 慈湖路口 — 东方路口 — 大堡底 — 前牌(汇头) — 河庄 — 东垟(瓯海三医) — 月乐垟 — 瓯江大厦 — 火车站广场 — 火车站 — 上吕浦 — 龙野花园 — 南浦八区 — 南浦农贸(友好医院) — 南浦桥 — 桥儿头 — 龟湖邮电 — 蒲鞋市 — 党校 — 垟儿路口 — 涨桥头 — 株柏 — 十八家支路 — 海上天大酒店 — 黎明侨村 — 公交一汽 (52站)
去程: 公交一汽 — 灰桥 — 黎明西路 — 党校 — 蒲鞋市 — 山后 — 河社桥 — 三板桥 — 法派路口 — 客运中心 — 公交巴士 — 十里亭 — 德政工业区 — 牛山 — 南堡 — 南堡村 — 慈湖路口 — 大鹏路口(一家超市) — 育英实验中学 — 东庄 — 金竹村 — 竹岙 — 金安村 — 南白象 — 陀头寺 — 下川 — 王宅 — 丽塘 — 泊岙 — 白门 — 曹建 — 姜宅 — 茶堂 — 下呈 — 河头 — 五社 — 林山 — 梓田 — 花台 — 竹溪 — 凤池 — 霞林工业区 — 霞林 (43站)
回程: 霞林 — 霞林工业区 — 凤池 — 竹溪 — 花台 — 梓田 — 林山 — 五社 — 下呈 — 河头 — 茶堂 — 曹建 — 姜宅 — 白门 — 泊岙 — 丽塘 — 王宅 — 下川 — 陀头寺 — 南白象 — 金安村 — 竹岙 — 金竹村 — 东庄 — 育英实验中学 — 大鹏路口(一家超市) — 慈湖路口 — 南堡村 — 南堡 — 牛山 — 德政工业区 — 十里亭 — 公交巴士 — 客运中心 — 法派路口 — 三板桥 — 河社桥 — 山后 — 蒲鞋市 — 党校 — 黎明西路 — 灰桥 — 公交一汽 (43站)
去程: 西站 — 清明桥 — 杏花路 — 水心竹组团 — 葡萄棚 — 车管所 — 牛山北路 — 公交巴士 — 十里亭 — 德政工业区 — 牛山 — 南堡 — 慈湖路口 — 育英实验中学 — 东庄 — 竹岙 — 南白象 — 陀头寺 — 下川 — 丽塘 — 泊岙 — 白门 — 姜宅 — 茶堂 — 河头 — 五社 — 林山 — 梓田 — 花台 — 竹溪 — 官山垟 — 沈岙[仙岩] — 凤胜 — 树桥 — 赵平垟 — 三都 — 岑头 — 塘下[瑞安] — 岑岐 — 后里 — 汀田 — 华表 — 上山根 — 仙甲 — 仙桥 — 杨家桥 — 周湖 — 东门 — 隆山路 — 十八家 (50站)
回程: 十八家 — 隆山路 — 东门 — 周湖 — 杨家桥 — 仙桥 — 仙甲 — 上山根 — 华表 — 汀田 — 后里 — 岑岐 — 塘下[瑞安] — 岑头 — 三都 — 赵平垟 — 树桥 — 凤胜 — 官山垟 — 沈岙[仙岩] — 竹溪 — 花台 — 梓田 — 林山 — 五社 — 河头 — 茶堂 — 姜宅 — 白门 — 泊岙 — 下川 — 丽塘 — 陀头寺 — 南白象 — 竹岙 — 东庄 — 育英实验中学 — 慈湖路口 — 南堡 — 牛山 — 德政工业区 — 十里亭 — 公交巴士 — 牛山北路 — 车管所 — 葡萄棚 — 水心竹组团 — 杏花路 — 清明桥 — 西站 (50站)
去程: 双屿客运中心 — 双屿温化生活区 — 双屿 — 康华路口 — 营楼村 — 瓯浦垟 — 双乐住宅区 — 上桥 — 下桥 — 将军大酒店 — 三维桥 — 水心汇昌 — 葡萄棚 — 车管所 — 牛山北路 — 劳务市场 — 东屿村 — 瓯江大厦 — 月乐垟 — 东垟(瓯海三医) — 河庄 — 老殿后 — 温州中学 — 横港头 — 三垟路口 — 上蔡村北 — 上蔡村南 — 白象后 — 白象村 — 白象镇 — 鹅湖村 — 陀头寺 — 帆游 — 下川 — 丽塘 — 泊岙 — 白门 — 姜宅 — 茶堂 — 下呈 — 河头 — 五社 — 林山 — 梓田 — 花台 — 竹溪 — 凤池 — 霞林工业区 — 霞林 — 仙岩街道 — 仙北村 — 繁荣南路 — 河滨南路 — 穗新街 — 若申大桥 — 刘基庙 — 穗丰 (57站)
回程: 穗丰 — 刘基庙 — 若申大桥 — 穗新街 — 河滨南路 — 繁荣南路 — 仙北村 — 仙岩街道 — 霞林 — 霞林工业区 — 凤池 — 竹溪 — 花台 — 梓田 — 林山 — 五社 — 河头 — 下呈 — 茶堂 — 姜宅 — 白门 — 泊岙 — 丽塘 — 下川 — 帆游 — 陀头寺 — 鹅湖村 — 白象镇 — 白象村 — 白象后 — 上蔡村南 — 上蔡村北 — 三垟路口 — 温州中学 — 老殿后 — 河庄 — 东垟(瓯海三医) — 月乐垟 — 丽田 — 东屿村 — 劳务市场 — 牛山北路 — 车管所 — 葡萄棚 — 水心汇昌 — 三维桥 — 将军大酒店 — 下桥 — 上桥 — 瓯浦垟 — 营楼村 — 双屿 — 双屿温化生活区 — 双屿客运中心 (54站)