去程: 展茅 — 柴家桥头 — 电信大楼 — 干施岙 — 塔岭 — 南岙 — 舵岙 — 普陀图书馆 — 东港体育馆 — 颐景园东门 — 颐景园南门 — 永兴村 — 海中洲饭店 — 沈家门饭店 — 交通局(明珠花园) — 汽车站 — 蒲湾一区 — 蒲湾二区 — 海珍苑(墩头市场) — 天打岩(金外滩) — 茶湾墩头 — 中沙头 — 兴业公司 — 海洋生物园区 — 板桥头 — 平阳浦 — 花坛 — 水岸丽都 — 小弯岭 — 芦花 — 赵家岙 — 塔岭 — 干施岙 — 电信大楼 — 柴家桥头 — 展茅 (36站)
回程: 展茅 — 柴家桥头 — 电信大楼 — 干施岙 — 塔岭 — 赵家岙 — 芦花 — 小弯岭 — 水岸丽都 — 花坛 — 平阳浦 — 板桥头 — 海洋生物园区 — 兴业公司 — 中沙头 — 茶湾墩头 — 天打岩(金外滩) — 海珍苑(墩头市场) — 蒲湾二区 — 蒲湾一区 — 汽车站 — 交通局(明珠花园) — 沈家门饭店 — 海中洲饭店 — 永兴村 — 颐景园南门 — 颐景园东门 — 东港体育馆 — 普陀图书馆 — 舵岙 — 南岙 — 塔岭 — 干施岙 — 电信大楼 — 柴家桥头 — 展茅 (36站)
去程: 展茅 — 柴家桥头 — 电信大楼 — 干施岙 — 塔岭 — 赵家岙 — 芦花 — 小弯岭 — 水岸丽都 — 花坛 — 平阳浦 — 板桥头 — 海洋生物园区 — 兴业公司 — 中沙头 — 茶湾墩头 — 天打岩(金外滩) — 海珍苑(墩头市场) — 蒲湾二区 — 蒲湾一区 — 汽车站 — 交通局 — 沈家门饭店 — 普陀二中 — 永兴村 — 华锦苑 — 龙门公寓 — 华荣公寓 — 东港贸易城 — 普陀图书馆 — 舵岙 — 南岙 — 塔岭 — 干施岙 — 电信大楼 — 柴家桥头 — 展茅 (37站)
回程: 展茅 — 柴家桥头 — 电信大楼 — 干施岙 — 塔岭 — 南岙 — 舵岙 — 普陀图书馆 — 东港贸易城 — 华荣公寓 — 龙门公寓 — 华锦苑 — 永兴村 — 普陀二中 — 沈家门饭店 — 交通局 — 汽车站 — 蒲湾一区 — 蒲湾二区 — 海珍苑(墩头市场) — 天打岩(金外滩) — 茶湾墩头 — 中沙头 — 兴业公司 — 海洋生物园区 — 板桥头 — 平阳浦 — 花坛 — 水岸丽都 — 小弯岭 — 芦花 — 赵家岙 — 塔岭 — 干施岙 — 电信大楼 — 柴家桥头 — 展茅 (37站)
去程: 半升洞 — 机配市场 — 荷东 — 港都 — 荷外 — 龙眼 — 东方红旅社 — 伏虎路站 — 汽车站 — 蒲湾一区 — 蒲湾二区 — 海珍苑(墩头市场) — 天打岩(金外滩) — 茶湾墩头 — 中沙头 — 兴业公司 — 海洋生物园区 — 板桥头 — 平阳浦 — 花坛 — 水岸丽都 — 小弯岭 — 芦花 — 赵家岙 — 塔岭 — 干施岙 — 电信大楼 — 柴家桥头 — 大展(田公岙) — 大使岙 — 螺门 (31站)
回程: 螺门 — 大使岙 — 大展(田公岙) — 柴家桥头 — 电信大楼 — 干施岙 — 塔岭 — 赵家岙 — 芦花 — 小弯岭 — 水岸丽都 — 花坛 — 平阳浦 — 板桥头 — 海洋生物园区 — 兴业公司 — 中沙头 — 茶湾墩头 — 天打岩(金外滩) — 海珍苑(墩头市场) — 蒲湾二区 — 蒲湾一区 — 汽车站 — 伏虎路站 — 东方红旅社 — 龙眼 — 荷外 — 港都 — 荷东 — 机配市场 — 半升洞 (31站)
去程: 半升洞 — 机配市场 — 荷东 — 港都 — 荷外 — 龙眼 — 东河 — 海中洲饭店 — 沈家门饭店 — 交通局 — (明珠花园) — 汽车站 — 蒲湾一区 — 蒲湾二区 — 海珍苑(墩头市场) — 天打岩(金外滩) — 茶湾墩头 — 中沙头 — 兴业公司 — 海洋生物园区 — 板桥头 — 平阳浦 — 花坛 — 水岸丽都 — 小弯岭 — 芦花 — 赵家岙 — 塔岭 — 干施岙 — 电信大楼 — 柴家桥头 — 大展 — 上潘孙 — 上潘孙陈家 — 路下徐 — 松山村 — 茅洋 — 小展 — 北蝉 (39站)
回程: 北蝉 — 小展 — 茅洋 — 松山村 — 路下徐 — 上潘孙陈家 — 上潘孙 — 大展 — 柴家桥头 — 电信大楼 — 干施岙 — 塔岭 — 赵家岙 — 芦花 — 小弯岭 — 水岸丽都 — 花坛 — 平阳浦 — 板桥头 — 海洋生物园区 — 兴业公司 — 中沙头 — 茶湾墩头 — 天打岩(金外滩) — 海珍苑(墩头市场) — 蒲湾二区 — 蒲湾一区 — 汽车站 — (明珠花园) — 交通局 — 沈家门饭店 — 海中洲饭店 — 东河 — 龙眼 — 荷外 — 港都 — 荷东 — 机配市场 — 半升洞 (39站)