去程: 蜈蚣峙码头 — 碶门墩 — 水产研究所 — 泗苏村 — 大桥东口 — 东港体育馆 — 锦江花苑 — 海警大队 — 外滩嘉园 — 半升洞 — 荷东 — 港都 — 荷外 — 龙眼 — 东方红 — 伏虎路 — 海力生 — 扬帆站 — 金洋花园 — 国际水产城 — 墩头客运站 — 茶湾墩头 — 中沙头 — 兴业公司 — 海洋生物园 — 平阳工业区 — 普陀三中 — 舟渔公司 (28站)
回程: 舟渔公司 — 普陀三中 — 海洋生物园 — 兴业公司 — 中沙头 — 茶湾墩头 — 墩头客运站 — 国际水产城 — 金洋花园 — 扬帆站 — 海力生 — 伏虎路 — 东方红 — 龙眼 — 荷外 — 港都 — 荷东 — 半升洞 — 外滩嘉园 — 海警大队 — 和润花园 — 东港贸易城 — 大桥东口 — 泗苏村 — 水产研究所 — 碶门墩 — 蜈蚣峙码头 (27站)
去程: 半升洞 — 荷东 — 港都 — 荷外 — 龙眼 — 东河 — 海中洲饭店 — 沈家门饭店 — 明珠花园 — 普陀汽车站 — 蒲湾一区 — 蒲湾二区 — 墩头市场(海珍苑) — 茶湾墩头 — 中沙头 — 兴业公司 — 海洋生物园区 — 平阳工业区 — 普陀三中 — 舟渔公司 (20站)
回程: 舟渔公司 — 普陀三中 — 平阳工业区 — 海洋生物园区 — 兴业公司 — 中沙头 — 茶湾墩头 — 墩头市场(海珍苑) — 蒲湾二区 — 蒲湾一区 — 普陀汽车站 — 明珠花园 — 沈家门饭店 — 海中洲饭店 — 东河 — 龙眼 — 荷外 — 港都 — 荷东 — 半升洞 (20站)
去程: 半升洞 — 机配市场 — 荷东 — 港都 — 荷外 — 龙眼 — 东河 — 海中洲饭店 — 沈家门饭店 — 交通局(明珠花园) — 普陀汽车站 — 蒲湾一区 — 蒲湾二区 — 海珍苑(墩头市场) — 天打岩(金外滩) — 茶湾墩头 — 中沙头 — 兴业公司 — 海洋生物园区 — 板桥头 — 平阳浦 — 浅水湾 — 勾山 — 勾山电厂 — 新花村 — 泉水岙 — 山头黄村 — 山头黄(上洞岭、下洞岭、大浦岙,康庄工程) (28站)
回程: 山头黄(上洞岭、下洞岭、大浦岙,康庄工程) — 山头黄村 — 泉水岙 — 新花村 — 勾山电厂 — 勾山 — 浅水湾 — 平阳浦 — 板桥头 — 海洋生物园区 — 兴业公司 — 中沙头 — 茶湾墩头 — 天打岩(金外滩) — 海珍苑(墩头市场) — 蒲湾二区 — 蒲湾一区 — 普陀汽车站 — 交通局(明珠花园) — 沈家门饭店 — 海中洲饭店 — 东河 — 龙眼 — 荷外 — 港都 — 荷东 — 机配市场 — 半升洞 (28站)
去程: 半升洞 — 机配市场 — 荷东 — 港都 — 永兴菜场 — 沈家门小学 — 莲欣公寓 — 龙门公寓 — 普陀中学 — 新城花园 — 东港医院 — 莲花公寓 — 永兴村 — 海中洲饭店 — 沈家门饭店 — 交通局(明珠花园) — 普陀汽车站 — 蒲湾一区 — 蒲湾二区 — 海珍苑(墩头市场) — 天打岩(金外滩) — 茶湾墩头 — 中沙头 — 兴业公司 — 海洋生物园区 — 平阳工业区 — 普陀三中 — 公交停车场 — 浦西陶瓷市场 — 炜驰集团 — 船用品市场 — 三渔 — 万塘 — 桂花城 — 新城时代 — 星岛路 — 市府北门 — 绿城大酒店 — 公安大楼 — 新城公交总站 (40站)
回程: 新城公交总站 — 公安大楼 — 绿城大酒店 — 市府北门 — 星岛路 — 新城时代 — 桂花城 — 万塘 — 三渔 — 船用品市场 — 炜驰集团 — 浦西陶瓷市场 — 公交停车场 — 普陀三中 — 平阳工业区 — 海洋生物园区 — 兴业公司 — 中沙头 — 茶湾墩头 — 天打岩(金外滩) — 海珍苑(墩头市场) — 蒲湾二区 — 蒲湾一区 — 普陀汽车站 — 交通局(明珠花园) — 沈家门饭店 — 海中洲饭店 — 永兴村 — 莲花公寓 — 东港医院 — 新城花园 — 普陀中学 — 龙门公寓 — 莲欣公寓 — 沈家门小学 — 永兴菜场 — 港都 — 荷东 — 机配市场 — 半升洞 (40站)
去程: 半升洞 — 机配市场 — 荷东 — 港都 — 荷外 — 龙眼 — 东方红旅社 — 伏虎路站 — 汽车站 — 蒲湾一区 — 蒲湾二区 — 海珍苑(墩头市场) — 天打岩(金外滩) — 茶湾墩头 — 中沙头 — 兴业公司 — 海洋生物园区 — 板桥头 — 平阳浦 — 花坛 — 水岸丽都 — 小弯岭 — 芦花 — 赵家岙 — 塔岭 — 干施岙 — 电信大楼 — 柴家桥头 — 大展(田公岙) — 大使岙 — 螺门 (31站)
回程: 螺门 — 大使岙 — 大展(田公岙) — 柴家桥头 — 电信大楼 — 干施岙 — 塔岭 — 赵家岙 — 芦花 — 小弯岭 — 水岸丽都 — 花坛 — 平阳浦 — 板桥头 — 海洋生物园区 — 兴业公司 — 中沙头 — 茶湾墩头 — 天打岩(金外滩) — 海珍苑(墩头市场) — 蒲湾二区 — 蒲湾一区 — 汽车站 — 伏虎路站 — 东方红旅社 — 龙眼 — 荷外 — 港都 — 荷东 — 机配市场 — 半升洞 (31站)
去程: 半升洞 — 机配市场 — 荷东 — 港都 — 荷外 — 龙眼 — 东河 — 海中洲饭店 — 沈家门饭店 — 交通局 — (明珠花园) — 汽车站 — 蒲湾一区 — 蒲湾二区 — 海珍苑(墩头市场) — 天打岩(金外滩) — 茶湾墩头 — 中沙头 — 兴业公司 — 海洋生物园区 — 板桥头 — 平阳浦 — 花坛 — 水岸丽都 — 小弯岭 — 芦花 — 赵家岙 — 塔岭 — 干施岙 — 电信大楼 — 柴家桥头 — 大展 — 上潘孙 — 上潘孙陈家 — 路下徐 — 松山村 — 茅洋 — 小展 — 北蝉 (39站)
回程: 北蝉 — 小展 — 茅洋 — 松山村 — 路下徐 — 上潘孙陈家 — 上潘孙 — 大展 — 柴家桥头 — 电信大楼 — 干施岙 — 塔岭 — 赵家岙 — 芦花 — 小弯岭 — 水岸丽都 — 花坛 — 平阳浦 — 板桥头 — 海洋生物园区 — 兴业公司 — 中沙头 — 茶湾墩头 — 天打岩(金外滩) — 海珍苑(墩头市场) — 蒲湾二区 — 蒲湾一区 — 汽车站 — (明珠花园) — 交通局 — 沈家门饭店 — 海中洲饭店 — 东河 — 龙眼 — 荷外 — 港都 — 荷东 — 机配市场 — 半升洞 (39站)
去程: 鸭蛋山 — 鸭蛋山大转盘 — 盐仓中心小学 — 海富村 — 金鹰公寓 — 兴舟村 — 海龙村 — 娄家 — 竹山门 — 西园菜场 — 西园饭店 — 西关新村 — 将军桥 — 舟山中学 — 祖印寺 — 定海一中 — 东门口 — 东门车站 — 梅园新村 — 骨伤医院 — 港城公寓 — 檀东颐景园 — 定海公交东站 — 党校 — 三联小学 — 三官堂 — 黄土岭 — 大青岙(河金鱼山) — 惠民桥 — 韩家塘 — 碶头山 — 庄家庙 — 气象局 — 翁洲小区 — 老碶 — 烟草大厦 — 新城医院 — 绿岛新村 — 东荡田 — 建材城 — 二眼碶 — 九眼碶 — 勾山变电站 — 勾山 — 浅水湾 — 平阳浦 — 板桥头 — 海洋生物园 — 兴业公司 — 中沙头 — 茶湾墩头 — 海珍苑(墩头市场) — 蒲湾二区 — 蒲湾一区 — 普陀汽车站 — 食品厂路 — 伏虎路 — 东方红 — 龙眼 — 荷外 — 港都 — 荷东 — 半升洞 (63站)
回程: 半升洞 — 荷东 — 港都 — 荷外 — 龙眼 — 东方红 — 伏虎路 — 普陀汽车站 — 蒲湾一区 — 蒲湾二区 — 海珍苑(墩头市场) — 茶湾墩头 — 中沙头 — 兴业公司 — 海洋生物园 — 板桥头 — 平阳浦 — 浅水湾 — 勾山 — 勾山变电站 — 九眼碶 — 二眼碶 — 建材城 — 东荡田 — 绿岛新村 — 新城医院 — 烟草大厦 — 老碶 — 翁洲小区 — 气象局 — 庄家庙 — 碶头山 — 韩家塘 — 惠民桥 — 大青岙(河金鱼山) — 黄土岭 — 三官堂 — 三联小学 — 党校 — 定海公交东站 — 檀东颐景园 — 港城公寓 — 骨伤医院 — 梅园新村 — 东门车站 — 东门口 — 定海一中 — 祖印寺 — 舟山中学 — 将军桥 — 西关新村 — 西园饭店 — 西园菜场 — 竹山门 — 娄家 — 海龙村 — 兴舟村 — 金鹰公寓 — 海富村 — 盐仓中心小学 — 鸭蛋山大转盘 — 鸭蛋山 (62站)