去程: 半升洞 — 机配市场 — 荷东 — 港都 — 荷外 — 龙眼 — 东河 — 海中洲饭店 — 沈家门饭店 — 交通局 — (明珠花园) — 汽车站 — 蒲湾一区 — 蒲湾二区 — 海珍苑(墩头市场) — 天打岩(金外滩) — 茶湾墩头 — 中沙头 — 兴业公司 — 海洋生物园区 — 板桥头 — 平阳浦 — 花坛 — 水岸丽都 — 小弯岭 — 芦花 — 赵家岙 — 塔岭 — 干施岙 — 电信大楼 — 柴家桥头 — 大展 — 上潘孙 — 上潘孙陈家 — 路下徐 — 松山村 — 茅洋 — 小展 — 北蝉 (39站)
回程: 北蝉 — 小展 — 茅洋 — 松山村 — 路下徐 — 上潘孙陈家 — 上潘孙 — 大展 — 柴家桥头 — 电信大楼 — 干施岙 — 塔岭 — 赵家岙 — 芦花 — 小弯岭 — 水岸丽都 — 花坛 — 平阳浦 — 板桥头 — 海洋生物园区 — 兴业公司 — 中沙头 — 茶湾墩头 — 天打岩(金外滩) — 海珍苑(墩头市场) — 蒲湾二区 — 蒲湾一区 — 汽车站 — (明珠花园) — 交通局 — 沈家门饭店 — 海中洲饭店 — 东河 — 龙眼 — 荷外 — 港都 — 荷东 — 机配市场 — 半升洞 (39站)
去程: 港务码头(钻石楼) — 露亭宾馆 — 第三医院 — 文化广场 — 双拥广场 — 东门车站 — 东门邮政局 — 梅园新村 — 骨伤医院 — 畚金花苑 — 港城公寓(舟山二中) — 檀东颐景园 — 洋岙岭 — 党校 — 黄土岭加油站 — 惠民桥 — 韩家塘 — 矸头山 — 庄家庙 — 舟山气象台 — 翁州小区 — 老碶菜场 — 花园大酒店 — 后半浦 — 金鸡山 — 大城中学 — 沈矸头 — 水库下 — 倪家 — 大展敬老院 — 路下徐 — 上潘孙 — 大展 (33站)
回程: 大展 — 上潘孙 — 路下徐 — 大展敬老院 — 倪家 — 水库下 — 沈矸头 — 大城中学 — 金鸡山 — 后半浦 — 花园大酒店 — 老碶菜场 — 翁州小区 — 舟山气象台 — 庄家庙 — 矸头山 — 韩家塘 — 惠民桥 — 黄土岭加油站 — 党校 — 洋岙岭 — 檀东颐景园 — 港城公寓(舟山二中) — 畚金花苑 — 骨伤医院 — 梅园新村 — 东门邮政局 — 东门车站 — 双拥广场 — 文化广场 — 第三医院 — 露亭宾馆 — 港务码头(钻石楼) (33站)
去程: 娄家 — 客运中心 — 区交警队 — 兴中路 — 西园街 — 孝娘桥 — 环南停车场 — 新露亭公寓 — 金海饭店 — 市教育局 — 丁香桥 — 梅园新村 — 骨伤医院 — 畚金花苑 — 港城公寓 — 檀东颐景园 — 洋岙岭 — 党校 — 三联小学 — 三官堂 — 沙滩 — 大平里 — 魏家 — 毛洋周桥头 — 毛洋周 — 千荷小学 — 弄口 — 舒家水泥路 — 皋泄 — 顾氏医院 — 白泉车站 — 镇政府 — 宝岛路 — 河东桥头陈 — 半路秦 — 河东 — 岙底陈 — 大支 — 碶头山 — 黄家 — 方家 — 陆家 — 北蝉 — 北蝉小学 — 洪家 — 东狱宫 — 小展(东峰) — 茅洋 — 路下徐 — 上潘孙 — 大展 — 螺门 (52站)
回程: 螺门 — 大展 — 上潘孙 — 路下徐 — 茅洋 — 小展(东峰) — 东狱宫 — 洪家 — 北蝉小学 — 北蝉 — 陆家 — 方家 — 黄家 — 碶头山 — 大支 — 岙底陈 — 河东 — 半路秦 — 河东桥头陈 — 宝岛路 — 镇政府 — 白泉车站 — 顾氏医院 — 皋泄 — 舒家水泥路 — 弄口 — 千荷小学 — 毛洋周 — 毛洋周桥头 — 魏家 — 大平里 — 沙滩 — 三官堂 — 三联小学 — 党校 — 洋岙岭 — 檀东颐景园 — 港城公寓 — 畚金花苑 — 骨伤医院 — 梅园新村 — 丁香桥 — 市教育局 — 金海饭店 — 新露亭公寓 — 环南停车场 — 孝娘桥 — 西园街 — 兴中路 — 区交警队 — 客运中心 — 娄家 (52站)