宁波公交站点: A B C D E F G H J K L M N O P Q R S T W X Y Z 0
宁波公交线路: 公运公交 城乡公交 东方巴士 慈溪公交 奉化公交 宁海公交 其它线路 市公交线路 夜间线 余姚公交 北仑公交 大榭公交
去程: 郭巨 — 杨家新村 — 福民村 — 尖山头 — 尖岭村 — 俞家[北仑郭巨] — 岭头村 — 西岸边 — 华峙 — 老碶头 — 四期码头 — 江口村 — 外峙渡口 — 轮仰 — 官庄 — 仰岛湾 — 大岙(北仑郭巨) — 司前新村 — 司前 — 白峰中学 — 白峰镇(供销大厦/白峰成人学校) — 下岭 — 百丈(白峰交警中队) — 屺峙 — 小门 — 海口(北仑柴桥) — 华光厂 — 后所 — 柴桥工业区 — 新江厦(柴桥) — 柴桥医院 — 同盟(329国道) — 烂田汪 — 霞南 — 霞浦派出所 — 山前 — 九峰小区(泰山路) — 君临广场 — 行政中心(东门,北仑) — 开发区医院 — 横河路 — 中河路 — 新大路 — 凤洋二路(明州西路) — 松花江路(明州西路) — 银杏社区 — 公交西站 (47站)
回程: 公交西站 — 银杏社区 — 松花江路(明州西路) — 凤洋二路(明州西路) — 新大路 — 中河路 — 横河路 — 开发区医院 — 行政中心(东门,北仑) — 君临广场 — 九峰小区(泰山路) — 山前 — 霞浦派出所 — 霞南 — 烂田汪 — 同盟(329国道) — 柴桥医院 — 新江厦(柴桥) — 柴桥工业区 — 后所 — 华光厂 — 海口(北仑柴桥) — 小门 — 屺峙 — 百丈(白峰交警中队) — 下岭 — 白峰镇(供销大厦/白峰成人学校) — 白峰中学 — 司前 — 司前新村 — 大岙(北仑郭巨) — 仰岛湾 — 官庄 — 轮仰 — 外峙渡口 — 江口村 — 四期码头 — 老碶头 — 华峙 — 西岸边 — 岭头村 — 俞家[北仑郭巨] — 尖岭村 — 尖山头 — 福民村 — 杨家新村 — 郭巨 (47站)
去程: 汽车东站(中心站,宁波) — 福明街道 — 引发工业小区 — 羊毛衫市场(宁邱路) — 项家村 — 五乡中学(西) — 五乡农贸市场 — 五乡行政中心 — 宝幢 — 宝幢市场 — 育王 — 阿育王寺(育王公墓) — 民乐 — 湖塘 — 徐洋 — 人民路(北仑) — 大碶 — 清水 — 倪家弄(329国道) — 陈华 — 宝新 — 霞浦 — 下张村 — 东山门 — 穿山(临港二路) — 后所 — 华光厂 — 海口(北仑柴桥) — 小门 — 屺峙 — 下岭 — 白峰镇(供销大厦/白峰成人学校) — 司前 — 大岙(北仑郭巨) — 仰岛湾 — 官庄 — 轮仰 — 外峙渡口 — 四期码头 — 老碶头 — 华峙 — 西岸边 — 俞家[北仑郭巨] — 尖岭村 — 尖山头 — 福民村 — 郭巨 (47站)
回程: 郭巨 — 福民村 — 尖山头 — 尖岭村 — 俞家[北仑郭巨] — 西岸边 — 华峙 — 老碶头 — 四期码头 — 外峙渡口 — 轮仰 — 官庄 — 仰岛湾 — 大岙(北仑郭巨) — 司前 — 白峰镇(供销大厦/白峰成人学校) — 下岭 — 屺峙 — 小门 — 海口(北仑柴桥) — 华光厂 — 后所 — 穿山(临港二路) — 东山门 — 霞浦 — 下张村 — 宝新 — 陈华 — 倪家弄(329国道) — 清水 — 大碶 — 人民路(北仑) — 徐洋 — 湖塘 — 民乐 — 阿育王寺(育王公墓) — 育王 — 宝幢市场 — 宝幢 — 五乡行政中心 — 五乡农贸市场 — 五乡中学(西) — 项家村 — 羊毛衫市场(宁邱路) — 引发工业小区 — 福明街道 — 汽车东站(中心站,宁波) (47站)