去程: 老福山 — 坛子口 — 洪城家电市场 — 龙王庙市场 — 辛家庵 — 金城国际龙鼎茶城 — 制革厂 — 李家巷 — 曹村 — 昌东工业园 — 大沈桥 — 闵村 — 观田 — 罗家集 — 鸡公桥 — 秦家 — 邹家 — 慈田 — 郑家 — 电台 — 武溪 — 库前窖上 — 涂家洲 — 罗舍 — 下罗村 — 竹林 — 幽兰 — 轮渡 (28站)
回程: 轮渡 — 幽兰 — 竹林 — 下罗村 — 罗舍 — 涂家洲 — 库前窖上 — 武溪 — 电台 — 郑家 — 慈田 — 邹家 — 秦家 — 鸡公桥 — 罗家集 — 观田 — 闵村 — 大沈桥 — 昌东工业园 — 曹村 — 李家巷 — 制革厂 — 金城国际龙鼎茶城 — 辛家庵 — 龙王庙市场 — 洪城家电市场 — 坛子口 — 老福山 (28站)
去程: 老福山 — 坛子口 — 洪城家电市场 — 龙王庙市场 — 辛家庵 — 金城国际龙鼎茶城 — 制革厂 — 李家巷 — 曹村 — 昌东工业园 — 大沈桥 — 闵村 — 观田 — 罗家集 — 鸡公桥 — 秦家 — 邹家 — 慈田 — 郑家 — 电台 — 武溪 — 库前窖上 — 涂家洲 — 罗舍 — 下罗村 — 竹林 — 幽兰 — 轮渡 (28站)
回程: 轮渡 — 幽兰 — 竹林 — 下罗村 — 罗舍 — 涂家洲 — 库前窖上 — 武溪 — 电台 — 郑家 — 慈田 — 邹家 — 秦家 — 鸡公桥 — 罗家集 — 观田 — 闵村 — 大沈桥 — 昌东工业园 — 曹村 — 李家巷 — 制革厂 — 金城国际龙鼎茶城 — 辛家庵 — 龙王庙市场 — 洪城家电市场 — 坛子口 — 老福山 (28站)
去程: 老福山 — 坛子口 — 洪城家电市场 — 龙王庙市场 — 辛家庵 — 观田 — 罗家集 — 鸡公桥 — 秦家 — 邹家 — 慈田 — 郑家 — 电台 — 武溪 — 库前窖上 — 涂家洲 — 罗舍 — 上下魏家 — 龚坊 — 新荣 — 档溪 — 渡头 (22站)
回程: 渡头 — 档溪 — 新荣 — 龚坊 — 上下魏家 — 罗舍 — 涂家洲 — 库前窖上 — 武溪 — 电台 — 郑家 — 慈田 — 邹家 — 秦家 — 鸡公桥 — 罗家集 — 观田 — 辛家庵 — 龙王庙市场 — 洪城家电市场 — 坛子口 — 老福山 (22站)
去程: 昌南客运站 — 莲西大道 — 莲塘一中 — 梦里水乡 — 站前西路口 — 莲塘火车站 — 八一乡桥头 — 谢埠 — 板溪村 — 江南材料厂 — 罗家农机站 — 罗家集 — 牌楼秦家 — 邹家 — 慈母万家 — 郑家 — 电台 — 武溪 — 库前窑上 — 涂家洲 — 罗舍 — 纱厂 — 竹林 — 幽兰 — 流坊 — 肖家 — 泾口农贸市场 (27站)
回程: 泾口农贸市场 — 肖家 — 流坊 — 幽兰 — 竹林 — 纱厂 — 罗舍 — 涂家洲 — 库前窑上 — 武溪 — 电台 — 郑家 — 慈母万家 — 邹家 — 牌楼秦家 — 罗家集 — 罗家农机站 — 江南材料厂 — 板溪村 — 谢埠 — 八一乡桥头 — 莲塘火车站 — 站前西路口 — 梦里水乡 — 莲塘一中 — 莲西大道 — 昌南客运站 (27站)
去程: 昌南客运站 — 莲西大道 — 莲塘一中 — 梦里水乡 — 站前西路口 — 莲塘火车站 — 八一乡桥头 — 谢埠 — 板溪村 — 江南材料厂 — 罗家农机站 — 罗家集 — 牌楼秦家 — 邹家 — 慈母万家 — 郑家 — 电台 — 武溪 — 库前窑 — 涂家洲 — 罗舍 — 纱厂 — 竹林 — 幽兰 — 流坊 — 肖家 — 泾口农贸市场 — 泥湾 — 杨口 — 康庄 (30站)
回程: 康庄 — 杨口 — 泥湾 — 泾口农贸市场 — 肖家 — 流坊 — 幽兰 — 竹林 — 纱厂 — 罗舍 — 涂家洲 — 库前窑 — 武溪 — 电台 — 郑家 — 慈母万家 — 邹家 — 牌楼秦家 — 罗家集 — 罗家农机站 — 江南材料厂 — 板溪村 — 谢埠 — 八一乡桥头 — 莲塘火车站 — 站前西路口 — 梦里水乡 — 莲塘一中 — 莲西大道 — 昌南客运站 (30站)
去程: 昌南客运站 — 莲西大道 — 莲塘一中 — 梦里水乡 — 站前西路口 — 莲塘火车站 — 八一乡桥头 — 谢埠 — 板溪村 — 江南材料厂 — 罗家农机站 — 罗家集 — 牌楼秦家 — 邹家 — 慈母万家 — 郑家 — 电台 — 武溪 — 库前窑 — 涂家洲 — 罗舍 — 纱厂 — 竹林 — 幽兰 — 流坊 — 肖家 — 泾口农贸市场 — 北山粮站 — 龚家 — 东岗村 — 小莲 (31站)
回程: 小莲 — 东岗村 — 龚家 — 北山粮站 — 泾口农贸市场 — 肖家 — 流坊 — 幽兰 — 竹林 — 纱厂 — 罗舍 — 涂家洲 — 库前窑 — 武溪 — 电台 — 郑家 — 慈母万家 — 邹家 — 牌楼秦家 — 罗家集 — 罗家农机站 — 江南材料厂 — 板溪村 — 谢埠 — 八一乡桥头 — 莲塘火车站 — 站前西路口 — 梦里水乡 — 莲塘一中 — 莲西大道 — 昌南客运站 (31站)
去程: 昌南客运站 — 莲西大道 — 莲塘一中 — 梦里水乡 — 站前西路口 — 莲塘火车站 — 八一乡桥头 — 谢埠 — 板溪村 — 江南材料厂 — 罗家农机站 — 罗家集 — 牌楼秦家 — 邹家 — 慈母万家 — 郑家 — 电台 — 武溪 — 库前窑 — 涂家洲 — 罗舍 — 纱厂 — 竹林 — 幽兰 — 流坊 — 肖家 — 泾口农贸市场 — 后大埠山 — 东升路口 — 东阳路口 — 东方村 (31站)
回程: 东方村 — 东阳路口 — 东升路口 — 后大埠山 — 泾口农贸市场 — 肖家 — 流坊 — 幽兰 — 竹林 — 纱厂 — 罗舍 — 涂家洲 — 库前窑 — 武溪 — 电台 — 郑家 — 慈母万家 — 邹家 — 牌楼秦家 — 罗家集 — 罗家农机站 — 江南材料厂 — 板溪村 — 谢埠 — 八一乡桥头 — 莲塘火车站 — 站前西路口 — 梦里水乡 — 莲塘一中 — 莲西大道 — 昌南客运站 (31站)
去程: 八一桥 — 省工商银行 — 抚河桥 — 海关 — 武警总队 — 抚生路口 — 丰和立交 — 二手车大市场 — 长堎 — 县中医院 — 开关厂 — 小平小道 — 陆院东大门 — 世纪加油站 — 曹家桥 — 天发加油站 — 公安施救中心 — 警校 — 下坡路口 — 大北农 — 黄垦 — 望城学校 — 工业大道口 — 生米路口 — 黄溪 — 白马山 — 十九公庄 — 甘家山 — 老石埠 — 石埠缪家 — 新石埠 — 西山中队 — 竹园 — 华东文武学校 — 朱家村路口 — 乌桥村 — 乌桥路口 — 西山牌头 — 西山中学 — 西山万寿宫 — 西山养路队 — 涂家 — 泉珠 — 泉珠瓦厂 — 朱坊 — 官塘村 — 上罗 — 罗山 — 石岗砖瓦厂 — 爱民砖瓦厂 — 库泉村 — 风雨亭 — 石岗 (53站)
回程: 石岗 — 风雨亭 — 库泉村 — 爱民砖瓦厂 — 石岗砖瓦厂 — 罗山 — 上罗 — 官塘村 — 朱坊 — 泉珠瓦厂 — 泉珠 — 涂家 — 西山养路队 — 西山万寿宫 — 西山中学 — 西山牌头 — 乌桥路口 — 乌桥村 — 朱家村路口 — 华东文武学校 — 竹园 — 西山中队 — 新石埠 — 石埠缪家 — 老石埠 — 甘家山 — 十九公庄 — 白马山 — 黄溪 — 生米路口 — 工业大道口 — 望城学校 — 黄垦 — 大北农 — 下坡路口 — 警校 — 公安施救中心 — 天发加油站 — 曹家桥 — 世纪加油站 — 陆院东大门 — 小平小道 — 开关厂 — 县中医院 — 长堎 — 二手车大市场 — 丰和立交 — 抚生路口 — 武警总队 — 海关 — 抚河桥 — 省工商银行 — 八一桥 (53站)
去程: 老福山 — 坛子口 — 洪都大道口 — 龙王庙市场 — 辛家庵 — 金城国际龙鼎茶城 — 李家巷 — 观田 — 罗家集 — 牌楼秦家 — 邹家 — 慈母万家 — 郑家 — 电台 — 武溪 — 库前窑上 — 涂家洲 — 罗舍 — 纱厂 — 竹林 — 幽兰 — 东禅寺 (22站)
回程: 东禅寺 — 幽兰 — 竹林 — 纱厂 — 罗舍 — 涂家洲 — 库前窑上 — 武溪 — 电台 — 郑家 — 慈母万家 — 邹家 — 牌楼秦家 — 罗家集 — 观田 — 李家巷 — 金城国际龙鼎茶城 — 辛家庵 — 龙王庙市场 — 洪都大道口 — 坛子口 — 老福山 (22站)
去程: 老福山 — 坛子口 — 洪都大道口 — 龙王庙市场 — 辛家庵 — 金城国际龙鼎茶城 — 李家巷 — 观田 — 罗家集 — 牌楼秦家 — 邹家 — 慈母万家 — 郑家 — 电台 — 武溪 — 库前窑上 — 涂家洲 — 罗舍 — 纱厂 — 竹林 — 牌坊 (21站)
回程: 牌坊 — 竹林 — 纱厂 — 罗舍 — 涂家洲 — 库前窑上 — 武溪 — 电台 — 郑家 — 慈母万家 — 邹家 — 牌楼秦家 — 罗家集 — 观田 — 李家巷 — 金城国际龙鼎茶城 — 辛家庵 — 龙王庙市场 — 洪都大道口 — 坛子口 — 老福山 (21站)
去程: 老福山 — 坛子口 — 洪都大道口 — 龙王庙市场 — 辛家庵 — 金城国际龙鼎茶城 — 李家巷 — 观田 — 罗家集 — 牌楼秦家 — 邹家 — 慈母万家 — 郑家 — 电台 — 武溪 — 库前窑上 — 涂家洲 — 罗舍 — 纱厂 — 竹林 — 幽兰 — 幽兰中学 — 胡陶 (23站)
回程: 胡陶 — 幽兰中学 — 幽兰 — 竹林 — 纱厂 — 罗舍 — 涂家洲 — 库前窑上 — 武溪 — 电台 — 郑家 — 慈母万家 — 邹家 — 牌楼秦家 — 罗家集 — 观田 — 李家巷 — 金城国际龙鼎茶城 — 辛家庵 — 龙王庙市场 — 洪都大道口 — 坛子口 — 老福山 (23站)
去程: 老福山 — 坛子口 — 洪城家电市场 — 龙王庙市场 — 辛家庵 — 金城国际龙鼎茶城 — 制革厂 — 李家巷 — 曹村 — 昌东工业园 — 大沈桥 — 闵村 — 观田 — 罗家集 — 鸡公桥 — 秦家 — 邹家 — 慈田 — 郑家 — 电台 — 武溪 — 库前窖上 — 涂家洲 — 罗舍 — 下罗村 — 竹林 — 幽兰 (27站)
回程: 幽兰 — 竹林 — 下罗村 — 罗舍 — 涂家洲 — 库前窖上 — 武溪 — 电台 — 郑家 — 慈田 — 邹家 — 秦家 — 鸡公桥 — 罗家集 — 观田 — 闵村 — 大沈桥 — 昌东工业园 — 曹村 — 李家巷 — 制革厂 — 金城国际龙鼎茶城 — 辛家庵 — 龙王庙市场 — 洪城家电市场 — 坛子口 — 老福山 (27站)