去程: 昌南客运站 — 莲西大道 — 莲塘一中 — 梦里水乡 — 站前西路口 — 莲塘火车站 — 八一乡桥头 — 谢埠 — 板溪村 — 江南材料厂 — 罗家农机站 — 罗家集 — 牌楼秦家 — 邹家 — 慈母万家 — 郑家 — 电台 — 武溪 — 库前窑上 — 涂家洲 — 罗舍 — 纱厂 — 竹林 — 幽兰 — 流坊 — 肖家 — 泾口农贸市场 (27站)
回程: 泾口农贸市场 — 肖家 — 流坊 — 幽兰 — 竹林 — 纱厂 — 罗舍 — 涂家洲 — 库前窑上 — 武溪 — 电台 — 郑家 — 慈母万家 — 邹家 — 牌楼秦家 — 罗家集 — 罗家农机站 — 江南材料厂 — 板溪村 — 谢埠 — 八一乡桥头 — 莲塘火车站 — 站前西路口 — 梦里水乡 — 莲塘一中 — 莲西大道 — 昌南客运站 (27站)
去程: 昌南客运站 — 莲西大道 — 莲塘一中 — 梦里水乡 — 站前西路口 — 莲塘火车站 — 八一乡桥头 — 谢埠 — 板溪村 — 江南材料厂 — 罗家农机站 — 罗家集 — 牌楼秦家 — 邹家 — 慈母万家 — 郑家 — 电台 — 武溪 — 库前窑 — 涂家洲 — 罗舍 — 纱厂 — 竹林 — 幽兰 — 流坊 — 肖家 — 泾口农贸市场 — 泥湾 — 杨口 — 康庄 (30站)
回程: 康庄 — 杨口 — 泥湾 — 泾口农贸市场 — 肖家 — 流坊 — 幽兰 — 竹林 — 纱厂 — 罗舍 — 涂家洲 — 库前窑 — 武溪 — 电台 — 郑家 — 慈母万家 — 邹家 — 牌楼秦家 — 罗家集 — 罗家农机站 — 江南材料厂 — 板溪村 — 谢埠 — 八一乡桥头 — 莲塘火车站 — 站前西路口 — 梦里水乡 — 莲塘一中 — 莲西大道 — 昌南客运站 (30站)
去程: 昌南客运站 — 莲西大道 — 莲塘一中 — 梦里水乡 — 站前西路口 — 莲塘火车站 — 八一乡桥头 — 谢埠 — 板溪村 — 江南材料厂 — 罗家农机站 — 罗家集 — 牌楼秦家 — 邹家 — 慈母万家 — 郑家 — 电台 — 武溪 — 库前窑 — 涂家洲 — 罗舍 — 纱厂 — 竹林 — 幽兰 — 流坊 — 肖家 — 泾口农贸市场 — 北山粮站 — 龚家 — 东岗村 — 小莲 (31站)
回程: 小莲 — 东岗村 — 龚家 — 北山粮站 — 泾口农贸市场 — 肖家 — 流坊 — 幽兰 — 竹林 — 纱厂 — 罗舍 — 涂家洲 — 库前窑 — 武溪 — 电台 — 郑家 — 慈母万家 — 邹家 — 牌楼秦家 — 罗家集 — 罗家农机站 — 江南材料厂 — 板溪村 — 谢埠 — 八一乡桥头 — 莲塘火车站 — 站前西路口 — 梦里水乡 — 莲塘一中 — 莲西大道 — 昌南客运站 (31站)
去程: 昌南客运站 — 莲西大道 — 莲塘一中 — 梦里水乡 — 站前西路口 — 莲塘火车站 — 八一乡桥头 — 谢埠 — 板溪村 — 江南材料厂 — 罗家农机站 — 罗家集 — 牌楼秦家 — 邹家 — 慈母万家 — 郑家 — 电台 — 武溪 — 库前窑 — 涂家洲 — 罗舍 — 纱厂 — 竹林 — 幽兰 — 流坊 — 肖家 — 泾口农贸市场 — 后大埠山 — 东升路口 — 东阳路口 — 东方村 (31站)
回程: 东方村 — 东阳路口 — 东升路口 — 后大埠山 — 泾口农贸市场 — 肖家 — 流坊 — 幽兰 — 竹林 — 纱厂 — 罗舍 — 涂家洲 — 库前窑 — 武溪 — 电台 — 郑家 — 慈母万家 — 邹家 — 牌楼秦家 — 罗家集 — 罗家农机站 — 江南材料厂 — 板溪村 — 谢埠 — 八一乡桥头 — 莲塘火车站 — 站前西路口 — 梦里水乡 — 莲塘一中 — 莲西大道 — 昌南客运站 (31站)