去程: 老福山 — 坛子口 — 洪城家电市场 — 龙王庙市场 — 辛家庵 — 金城国际龙鼎茶城 — 制革厂 — 李家巷 — 曹村 — 昌东工业园 — 大沈桥 — 闵村 — 观田 — 罗家集 — 鸡公桥 — 秦家 — 邹家 — 慈田 — 郑家 — 电台 — 武溪 — 库前窖上 — 涂家洲 — 罗舍 — 下罗村 — 竹林 — 幽兰 — 轮渡 (28站)
回程: 轮渡 — 幽兰 — 竹林 — 下罗村 — 罗舍 — 涂家洲 — 库前窖上 — 武溪 — 电台 — 郑家 — 慈田 — 邹家 — 秦家 — 鸡公桥 — 罗家集 — 观田 — 闵村 — 大沈桥 — 昌东工业园 — 曹村 — 李家巷 — 制革厂 — 金城国际龙鼎茶城 — 辛家庵 — 龙王庙市场 — 洪城家电市场 — 坛子口 — 老福山 (28站)
去程: 老福山 — 坛子口 — 洪城家电市场 — 龙王庙市场 — 辛家庵 — 金城国际龙鼎茶城 — 制革厂 — 李家巷 — 曹村 — 昌东工业园 — 大沈桥 — 闵村 — 观田 — 罗家集 — 鸡公桥 — 秦家 — 邹家 — 慈田 — 郑家 — 电台 — 武溪 — 库前窖上 — 涂家洲 — 罗舍 — 下罗村 — 竹林 — 幽兰 — 轮渡 (28站)
回程: 轮渡 — 幽兰 — 竹林 — 下罗村 — 罗舍 — 涂家洲 — 库前窖上 — 武溪 — 电台 — 郑家 — 慈田 — 邹家 — 秦家 — 鸡公桥 — 罗家集 — 观田 — 闵村 — 大沈桥 — 昌东工业园 — 曹村 — 李家巷 — 制革厂 — 金城国际龙鼎茶城 — 辛家庵 — 龙王庙市场 — 洪城家电市场 — 坛子口 — 老福山 (28站)
去程: 老福山 — 坛子口 — 洪城家电市场 — 龙王庙市场 — 辛家庵 — 观田 — 罗家集 — 鸡公桥 — 秦家 — 邹家 — 慈田 — 郑家 — 电台 — 武溪 — 库前窖上 — 涂家洲 — 罗舍 — 上下魏家 — 龚坊 — 新荣 — 档溪 — 渡头 (22站)
回程: 渡头 — 档溪 — 新荣 — 龚坊 — 上下魏家 — 罗舍 — 涂家洲 — 库前窖上 — 武溪 — 电台 — 郑家 — 慈田 — 邹家 — 秦家 — 鸡公桥 — 罗家集 — 观田 — 辛家庵 — 龙王庙市场 — 洪城家电市场 — 坛子口 — 老福山 (22站)
去程: 昌南客运站 — 莲西大道 — 莲塘一中 — 梦里水乡 — 站前西路口 — 莲塘火车站 — 八一乡桥头 — 谢埠 — 板溪村 — 江南材料厂 — 罗家农机站 — 罗家集 — 牌楼秦家 — 邹家 — 慈母万家 — 郑家 — 电台 — 武溪 — 库前窑上 — 涂家洲 — 罗舍 — 纱厂 — 竹林 — 幽兰 — 流坊 — 肖家 — 泾口农贸市场 (27站)
回程: 泾口农贸市场 — 肖家 — 流坊 — 幽兰 — 竹林 — 纱厂 — 罗舍 — 涂家洲 — 库前窑上 — 武溪 — 电台 — 郑家 — 慈母万家 — 邹家 — 牌楼秦家 — 罗家集 — 罗家农机站 — 江南材料厂 — 板溪村 — 谢埠 — 八一乡桥头 — 莲塘火车站 — 站前西路口 — 梦里水乡 — 莲塘一中 — 莲西大道 — 昌南客运站 (27站)
去程: 昌南客运站 — 莲西大道 — 莲塘一中 — 梦里水乡 — 站前西路口 — 莲塘火车站 — 八一乡桥头 — 谢埠 — 板溪村 — 江南材料厂 — 罗家农机站 — 罗家集 — 牌楼秦家 — 邹家 — 慈母万家 — 郑家 — 电台 — 武溪 — 库前窑 — 涂家洲 — 罗舍 — 纱厂 — 竹林 — 幽兰 — 流坊 — 肖家 — 泾口农贸市场 — 泥湾 — 杨口 — 康庄 (30站)
回程: 康庄 — 杨口 — 泥湾 — 泾口农贸市场 — 肖家 — 流坊 — 幽兰 — 竹林 — 纱厂 — 罗舍 — 涂家洲 — 库前窑 — 武溪 — 电台 — 郑家 — 慈母万家 — 邹家 — 牌楼秦家 — 罗家集 — 罗家农机站 — 江南材料厂 — 板溪村 — 谢埠 — 八一乡桥头 — 莲塘火车站 — 站前西路口 — 梦里水乡 — 莲塘一中 — 莲西大道 — 昌南客运站 (30站)
去程: 昌南客运站 — 莲西大道 — 莲塘一中 — 梦里水乡 — 站前西路口 — 莲塘火车站 — 八一乡桥头 — 谢埠 — 板溪村 — 江南材料厂 — 罗家农机站 — 罗家集 — 牌楼秦家 — 邹家 — 慈母万家 — 郑家 — 电台 — 武溪 — 库前窑 — 涂家洲 — 罗舍 — 纱厂 — 竹林 — 幽兰 — 流坊 — 肖家 — 泾口农贸市场 — 北山粮站 — 龚家 — 东岗村 — 小莲 (31站)
回程: 小莲 — 东岗村 — 龚家 — 北山粮站 — 泾口农贸市场 — 肖家 — 流坊 — 幽兰 — 竹林 — 纱厂 — 罗舍 — 涂家洲 — 库前窑 — 武溪 — 电台 — 郑家 — 慈母万家 — 邹家 — 牌楼秦家 — 罗家集 — 罗家农机站 — 江南材料厂 — 板溪村 — 谢埠 — 八一乡桥头 — 莲塘火车站 — 站前西路口 — 梦里水乡 — 莲塘一中 — 莲西大道 — 昌南客运站 (31站)
去程: 昌南客运站 — 莲西大道 — 莲塘一中 — 梦里水乡 — 站前西路口 — 莲塘火车站 — 八一乡桥头 — 谢埠 — 板溪村 — 江南材料厂 — 罗家农机站 — 罗家集 — 牌楼秦家 — 邹家 — 慈母万家 — 郑家 — 电台 — 武溪 — 库前窑 — 涂家洲 — 罗舍 — 纱厂 — 竹林 — 幽兰 — 流坊 — 肖家 — 泾口农贸市场 — 后大埠山 — 东升路口 — 东阳路口 — 东方村 (31站)
回程: 东方村 — 东阳路口 — 东升路口 — 后大埠山 — 泾口农贸市场 — 肖家 — 流坊 — 幽兰 — 竹林 — 纱厂 — 罗舍 — 涂家洲 — 库前窑 — 武溪 — 电台 — 郑家 — 慈母万家 — 邹家 — 牌楼秦家 — 罗家集 — 罗家农机站 — 江南材料厂 — 板溪村 — 谢埠 — 八一乡桥头 — 莲塘火车站 — 站前西路口 — 梦里水乡 — 莲塘一中 — 莲西大道 — 昌南客运站 (31站)
去程: 老福山 — 坛子口 — 洪都大道口 — 龙王庙市场 — 辛家庵 — 金城国际龙鼎茶城 — 李家巷 — 观田 — 罗家集 — 牌楼秦家 — 邹家 — 慈母万家 — 郑家 — 电台 — 武溪 — 库前窑上 — 涂家洲 — 罗舍 — 纱厂 — 竹林 — 幽兰 — 东禅寺 (22站)
回程: 东禅寺 — 幽兰 — 竹林 — 纱厂 — 罗舍 — 涂家洲 — 库前窑上 — 武溪 — 电台 — 郑家 — 慈母万家 — 邹家 — 牌楼秦家 — 罗家集 — 观田 — 李家巷 — 金城国际龙鼎茶城 — 辛家庵 — 龙王庙市场 — 洪都大道口 — 坛子口 — 老福山 (22站)
去程: 老福山 — 坛子口 — 洪都大道口 — 龙王庙市场 — 辛家庵 — 金城国际龙鼎茶城 — 李家巷 — 观田 — 罗家集 — 牌楼秦家 — 邹家 — 慈母万家 — 郑家 — 电台 — 武溪 — 库前窑上 — 涂家洲 — 罗舍 — 纱厂 — 竹林 — 牌坊 (21站)
回程: 牌坊 — 竹林 — 纱厂 — 罗舍 — 涂家洲 — 库前窑上 — 武溪 — 电台 — 郑家 — 慈母万家 — 邹家 — 牌楼秦家 — 罗家集 — 观田 — 李家巷 — 金城国际龙鼎茶城 — 辛家庵 — 龙王庙市场 — 洪都大道口 — 坛子口 — 老福山 (21站)
去程: 老福山 — 坛子口 — 洪都大道口 — 龙王庙市场 — 辛家庵 — 金城国际龙鼎茶城 — 李家巷 — 观田 — 罗家集 — 牌楼秦家 — 邹家 — 慈母万家 — 郑家 — 电台 — 武溪 — 库前窑上 — 涂家洲 — 罗舍 — 纱厂 — 竹林 — 幽兰 — 幽兰中学 — 胡陶 (23站)
回程: 胡陶 — 幽兰中学 — 幽兰 — 竹林 — 纱厂 — 罗舍 — 涂家洲 — 库前窑上 — 武溪 — 电台 — 郑家 — 慈母万家 — 邹家 — 牌楼秦家 — 罗家集 — 观田 — 李家巷 — 金城国际龙鼎茶城 — 辛家庵 — 龙王庙市场 — 洪都大道口 — 坛子口 — 老福山 (23站)
去程: 老福山 — 坛子口 — 洪城家电市场 — 龙王庙市场 — 辛家庵 — 金城国际龙鼎茶城 — 制革厂 — 李家巷 — 曹村 — 昌东工业园 — 大沈桥 — 闵村 — 观田 — 罗家集 — 鸡公桥 — 秦家 — 邹家 — 慈田 — 郑家 — 电台 — 武溪 — 库前窖上 — 涂家洲 — 罗舍 — 下罗村 — 竹林 — 幽兰 (27站)
回程: 幽兰 — 竹林 — 下罗村 — 罗舍 — 涂家洲 — 库前窖上 — 武溪 — 电台 — 郑家 — 慈田 — 邹家 — 秦家 — 鸡公桥 — 罗家集 — 观田 — 闵村 — 大沈桥 — 昌东工业园 — 曹村 — 李家巷 — 制革厂 — 金城国际龙鼎茶城 — 辛家庵 — 龙王庙市场 — 洪城家电市场 — 坛子口 — 老福山 (27站)