南昌公交 119路
去程: 老福山 — 坛子口 — 洪都大道口 — 龙王庙市场 — 辛家庵 — 金城国际龙鼎茶城 — 李家巷 — 观田 — 罗家集 — 牌楼秦家 — 邹家 — 慈母万家 — 郑家 — 电台 — 武溪 — 库前窑上 — 涂家洲 — 罗舍 — 纱厂 — 竹林 — 幽兰 — 东禅寺 (22站)
回程: 东禅寺 — 幽兰 — 竹林 — 纱厂 — 罗舍 — 涂家洲 — 库前窑上 — 武溪 — 电台 — 郑家 — 慈母万家 — 邹家 — 牌楼秦家 — 罗家集 — 观田 — 李家巷 — 金城国际龙鼎茶城 — 辛家庵 — 龙王庙市场 — 洪都大道口 — 坛子口 — 老福山 (22站)
备注信息:
无