佛山公交站点: A B C D E F G H J K L M N O P Q R S T W X Y Z 0
佛山公交线路: 禅城线路 南海线路 顺德线路 高明线路 三水线路 镇内线路(南海) 镇内线路(三水) 购物专线(顺德) 佛山城巴线路 广佛城巴线路 佛肇城巴线路 跨市线路 地铁线路
去程: 三水汽车站 — 欧村 — 三水中学 — 伏户 — 云东海广场 — 六社 — 杨梅 — 四社 — 上九 — 长江村 — 上西 — 下南 — 油田 — 宝月路口 — 省二戒所 — 黄塘路口 — 南边市场 — 奉恩村 — 黄花基 — 布一 — 范湖机场 — 五溪 — 范湖市场 — 范湖公园 — 红星 — 南港 — 赤岗 (27站)
回程: 赤岗 — 南港 — 红星 — 范湖公园 — 范湖市场 — 五溪 — 范湖机场 — 布一 — 黄花基 — 奉恩村 — 南边市场 — 黄塘路口 — 省二戒所 — 宝月路口 — 油田 — 下南 — 上西 — 长江村 — 上九 — 四社 — 杨梅 — 六社 — 云东海广场 — 伏户 — 三水中学 — 欧村 — 三水汽车站 (27站)
去程: 三水汽车站 — 欧村 — 三水中学 — 伏户 — 云东海广场 — 六社 — 杨梅 — 四社 — 上九 — 上西 — 下南 — 油田 — 宝月路口 — 省二戒所 — 飞马 — 黄塘路口 — 南边市场 — 奉恩村 — 源潭 — 南岗村 — 蔗元坑村 — 乐平镇政府 — 大旗头村 — 河南村 — 少羊村 — 范湖市场 — 范湖公园 — 三花加油站 — 邓家村口 — 朗园村口 — 虎眠 (31站)
回程: 虎眠 — 朗园村口 — 邓家村口 — 三花加油站 — 范湖公园 — 范湖市场 — 少羊村 — 河南村 — 大旗头村 — 乐平镇政府 — 蔗元坑村 — 南岗村 — 源潭 — 奉恩村 — 南边市场 — 黄塘路口 — 飞马 — 省二戒所 — 宝月路口 — 油田 — 下南 — 上西 — 上九 — 四社 — 杨梅 — 六社 — 云东海广场 — 伏户 — 三水中学 — 欧村 — 三水汽车站 (31站)
去程: 三水火车站 — 文锋西路 — 文锋中路 — 西南市场 — 文峰东路 — 文化公园东 — 三水电信局 — 供电大厦 — 花园酒店 — 明富昌体育馆 — 皇朝酒店 — 三水人民医院 — 口岸车检场 — 丽日坚美 — 三中初中部 — 新三中(工业中专) — 南丰路 — 樟山 — 省二戒所 — 飞马 — 黄塘路口 — 广成铝业 — 博德 — 芦苞工业园 — 多正化工 — 芦苞汽车站 — 成功路 — 潭基 — 街头墟 — 李家村[大塘] — 新岗村 — 大塘镇政府 — 大布沙 — 大塘圩 — 油金桥 — 噉咀 — 文坑 — 禾生坑 — 六和村委会 (39站)
回程: 六和村委会 — 禾生坑 — 文坑 — 噉咀 — 油金桥 — 大塘圩 — 大布沙 — 大塘镇政府 — 新岗村 — 李家村[大塘] — 街头墟 — 潭基 — 成功路 — 芦苞汽车站 — 多正化工 — 芦苞工业园 — 博德 — 广成铝业 — 黄塘路口 — 飞马 — 省二戒所 — 樟山 — 南丰路 — 新三中(工业中专) — 三中初中部 — 丽日坚美 — 口岸车检场 — 三水人民医院 — 皇朝酒店 — 明富昌体育馆 — 花园酒店 — 供电大厦 — 三水电信局 — 文化公园东 — 文峰东路 — 西南市场 — 文锋中路 — 文锋西路 — 三水火车站 (39站)