去程: 海盐站 — 众安桥 — 城南桥 — 玉带桥 — 常绿桥 — 百尺桥 — 人武部 — 城西花坛 — 宜家花城 — 元济中学 — 海兴路 — 君原村 — 君堂 — 升界桥 — 祝家桥 — 石桥 — 长浜桥 — 南星 — 汤家浜 — 大场浜 — 齐家 — 中钱村 — 沈荡工业园 — 申庄港桥 — 横泾 — 董司 — 丰联 — 渡船桥 — 宋金村 — 练浦 — 五丰 — 五丰工业园 — 胜利村 — 王店 (34站)
回程: 王店 — 胜利村 — 五丰工业园 — 五丰 — 练浦 — 宋金村 — 渡船桥 — 丰联 — 董司 — 横泾 — 申庄港桥 — 沈荡工业园 — 中钱村 — 齐家 — 大场浜 — 汤家浜 — 南星 — 长浜桥 — 石桥 — 祝家桥 — 升界桥 — 君堂 — 君原村 — 海兴路 — 元济中学 — 宜家花城 — 城西花坛 — 人武部 — 百尺桥 — 常绿桥 — 玉带桥 — 城南桥 — 众安桥 — 海盐站 (34站)
去程: 沈荡 — 沈荡工业园 — 申庄港桥 — 董司 — 丰联 — 渡船桥 — 宋金村 — 练浦 — 五丰 — 左家木桥 — 利群桥 — 星火四队 — 横港 — 横港开发区 — 长岸 — 赵家浜 — 百步镇 — 三联村 — 农丰村 — 徐家桥 — 星光村 — 狮岭 — 碧云路口 — 由拳路 — 龙祥大酒店 — 硖西一里 — 三里港桥 — 嘉海联合路口 — 皮革城 — 海宁客运中心 (30站)
回程: 海宁客运中心 — 皮革城 — 嘉海联合路口 — 三里港桥 — 硖西一里 — 龙祥大酒店 — 由拳路 — 碧云路口 — 狮岭 — 星光村 — 徐家桥 — 农丰村 — 三联村 — 百步镇 — 赵家浜 — 长岸 — 横港开发区 — 横港 — 星火四队 — 利群桥 — 左家木桥 — 五丰 — 练浦 — 宋金村 — 渡船桥 — 丰联 — 董司 — 申庄港桥 — 沈荡工业园 — 沈荡 (30站)