去程: 安居小区 — 三衢路口 — 美景花场 — 兴华中学 — 松园小区 — 西立交(北) — 衢县人民医院(大南门) — 市二建 — 小西门 — 美俗坊 — 大西门 — 红楼 — 县政府 — 人民医院 — 斗潭 — 柯城区政府 — 上埠头 — 应家山 — 白渡 — 顺碓边 — 顺家路边 — 蒋家滩 — 万田中学 — 万田乡政府 — 新威饲料厂 — 冯家 — 曼头山 (27站)
回程: 曼头山 — 冯家 — 新威饲料厂 — 万田乡政府 — 万田中学 — 蒋家滩 — 顺家路边 — 顺碓边 — 白渡 — 应家山 — 上埠头 — 柯城区政府 — 斗潭 — 人民医院 — 县政府 — 红楼 — 大西门 — 美俗坊 — 小西门 — 市二建 — 衢县人民医院(大南门) — 西立交(北) — 松园小区 — 兴华中学 — 美景花场 — 三衢路口 — 安居小区 (27站)
去程: 第三医院 — 缸套厂 — 棉纺厂 — 电工器材厂 — 上埠头 — 柯城区政府 — 斗潭 — 人民医院 — 衢县政府 — 红楼 — 大西门 — 美俗坊 — 小西门 — 市二建 — 衢县人民医院(大南门) — 西立交 — 礼贤街口 — 开山公司 — 双水桥 — 瓷厂 — 城南医院 — 百家塘 — 梅家 — 皂角 (24站)
回程: 皂角 — 梅家 — 百家塘 — 城南医院 — 瓷厂 — 双水桥 — 开山公司 — 礼贤街口 — 西立交 — 衢县人民医院(大南门) — 市二建 — 小西门 — 美俗坊 — 大西门 — 红楼 — 衢县政府 — 人民医院 — 斗潭 — 柯城区政府 — 上埠头 — 电工器材厂 — 棉纺厂 — 缸套厂 — 第三医院 (24站)
去程: 长途客运中心 — 市政府 — 安居小区 — 三衢路口 — 美景花场 — 兴华中学 — 松园小区 — 西立交 — 衢县人民医院(大南门) — 市二建 — 小西门 — 美俗坊 — 大西门 — 红楼 — 衢县政府 — 人民医院 — 斗潭 — 柯城区政府 — 上埠头 — 应家山 — 白渡 — 顺碓边 — 蒋家滩 — 炉头 — 王家 — 万田村 — 窑里 — 桥头 (28站)
回程: 桥头 — 窑里 — 万田村 — 王家 — 炉头 — 蒋家滩 — 顺碓边 — 白渡 — 应家山 — 上埠头 — 柯城区政府 — 斗潭 — 人民医院 — 衢县政府 — 红楼 — 大西门 — 美俗坊 — 小西门 — 市二建 — 衢县人民医院(大南门) — 西立交 — 松园小区 — 兴华中学 — 美景花场 — 三衢路口 — 安居小区 — 市政府 — 长途客运中心 (28站)
去程: 西立交(北) — 衢县人民医院(大南门) — 市二建 — 小西门 — 美俗坊 — 大西门 — 红楼 — 衢县政府 — 人民医院 — 斗潭 — 柯城区政府 — 上埠头 — 电工器材厂 — 棉纺织厂 — 缸套厂 — 第三医院 — 柘川 — 张家 — 排门 — 坞石 (20站)
回程: 坞石 — 排门 — 张家 — 柘川 — 第三医院 — 缸套厂 — 棉纺织厂 — 电工器材厂 — 上埠头 — 柯城区政府 — 斗潭 — 人民医院 — 衢县政府 — 红楼 — 大西门 — 美俗坊 — 小西门 — 市二建 — 衢县人民医院(大南门) — 西立交(北) (20站)
去程: 西立交(北) — 衢县人民医院(大南门) — 市二建 — 小西门 — 美俗坊 — 大西门 — 红楼 — 衢县政府 — 人民医院 — 斗潭 — 柯城区政府 — 上埠头 — 电工器材厂 — 棉纺织厂 — 缸套厂 — 第三医院 — 柘川 — 张家 — 郑家 — 龙背 — 荞麦坞 (21站)
回程: 荞麦坞 — 龙背 — 郑家 — 张家 — 柘川 — 第三医院 — 缸套厂 — 棉纺织厂 — 电工器材厂 — 上埠头 — 柯城区政府 — 斗潭 — 人民医院 — 衢县政府 — 红楼 — 大西门 — 美俗坊 — 小西门 — 市二建 — 衢县人民医院(大南门) — 西立交(北) (21站)
去程: 职教中心 — 一中 — 衢州学院 — 亭川 — 电信大楼 — 紫荆小区 — 八角楼 — 衢州中专 — 书院路 — 浮石新村(徐家坞) — 七里 — 王家村 — 高速引道路口 — 下岩头 — 上岩头 — 塔底 — 上埠头 — 沈家管委会 — 振兴中路 — 茶园村 — 樟潭路口 — 16路终点站 — 樟潭 (23站)
回程: 樟潭 — 16路终点站 — 樟潭路口 — 茶园村 — 振兴中路 — 沈家管委会 — 上埠头 — 塔底 — 上岩头 — 下岩头 — 高速引道路口 — 王家村 — 七里 — 浮石新村(徐家坞) — 书院路 — 衢州中专 — 八角楼 — 紫荆小区 — 电信大楼 — 亭川 — 衢州学院 — 一中 — 职教中心 (23站)