去程: 衢州一中 — 学院 — 亭川 — 德坪坝 — 新驿巷 — 县西街 — 致远广场 — 衣锦坊 — 大南门 — 西立交 — 礼贤街口 — 开山公司 — 双水桥 — 南禅寺 — 世通锦锈花园 — 城南 — 双港口 — 武警支队 — 招商场 — 三衢路(大润发) (20站)
回程: 三衢路(大润发) — 招商场 — 武警支队 — 双港口 — 城南 — 世通锦锈花园 — 南禅寺 — 双水桥 — 开山公司 — 礼贤街口 — 西立交 — 大南门 — 衣锦坊 — 致远广场 — 县西街 — 新驿巷 — 德坪坝 — 亭川 — 学院 — 衢州一中 (20站)
去程: 第三医院 — 缸套厂 — 棉纺厂 — 电工器材厂 — 上埠头 — 柯城区政府 — 斗潭 — 人民医院 — 衢县政府 — 红楼 — 大西门 — 美俗坊 — 小西门 — 市二建 — 衢县人民医院(大南门) — 西立交 — 礼贤街口 — 开山公司 — 双水桥 — 瓷厂 — 城南医院 — 百家塘 — 梅家 — 皂角 (24站)
回程: 皂角 — 梅家 — 百家塘 — 城南医院 — 瓷厂 — 双水桥 — 开山公司 — 礼贤街口 — 西立交 — 衢县人民医院(大南门) — 市二建 — 小西门 — 美俗坊 — 大西门 — 红楼 — 衢县政府 — 人民医院 — 斗潭 — 柯城区政府 — 上埠头 — 电工器材厂 — 棉纺厂 — 缸套厂 — 第三医院 (24站)
去程: 柯城交警大队 — 斗潭 — 人民医院 — 县西街 — 致远广场 — 衣锦坊 — 大南门 — 西立交(北) — 礼贤街口 — 开山公司 — 双水桥 — 南禅寺 — 世通锦绣花园 — 城南 — 百家塘 — 梅家 — 皂角 (17站)
回程: 皂角 — 梅家 — 百家塘 — 城南 — 世通锦绣花园 — 南禅寺 — 双水桥 — 开山公司 — 礼贤街口 — 西立交(北) — 大南门 — 衣锦坊 — 致远广场 — 县西街 — 人民医院 — 斗潭 — 柯城交警大队 (17站)
去程: 柯城交警大队 — 斗潭 — 人民医院 — 县西街 — 致远广场 — 衣锦坊 — 大南门 — 西立交(北) — 礼贤街口 — 开山公司 — 双水桥 — 南禅寺 — 世通锦绣花园 — 城南 — 百家塘 — 梅家 — 皂角 — 八角窑 — 姜家 (19站)
回程: 姜家 — 八角窑 — 皂角 — 梅家 — 百家塘 — 城南 — 世通锦绣花园 — 南禅寺 — 双水桥 — 开山公司 — 礼贤街口 — 西立交(北) — 大南门 — 衣锦坊 — 致远广场 — 县西街 — 人民医院 — 斗潭 — 柯城交警大队 (19站)