衢州公交 216路
去程: 西立交(北) — 衢县人民医院(大南门) — 市二建 — 小西门 — 美俗坊 — 大西门 — 红楼 — 衢县政府 — 人民医院 — 斗潭 — 柯城区政府 — 上埠头 — 电工器材厂 — 棉纺织厂 — 缸套厂 — 第三医院 — 柘川 — 张家 — 郑家 — 龙背 — 荞麦坞 (21站)
回程: 荞麦坞 — 龙背 — 郑家 — 张家 — 柘川 — 第三医院 — 缸套厂 — 棉纺织厂 — 电工器材厂 — 上埠头 — 柯城区政府 — 斗潭 — 人民医院 — 衢县政府 — 红楼 — 大西门 — 美俗坊 — 小西门 — 市二建 — 衢县人民医院(大南门) — 西立交(北) (21站)
备注信息:
无