去程: 香洲总站 — 南坑 — 桃园新村 — 银桦新村 — 新村 — 南村 — 香洲区府 — 仁恒星园 — 安居园 — 新香洲万家 — 上冲 — 明珠北临时站 — 翠微临时站 — 招商花园城南 — 海纳石鸣苑 — 中山亭 — 瀚林苑 — 前山 — 银石雅园 — 兰埔 — 北岭 — 华侨宾馆 — 华润万家 — 拱北 (24站)
回程: 拱北 — 拱北口岸 — 水湾路南 — 华润万家 — 华侨宾馆 — 北岭 — 兰埔 — 圆明新园 — 银石雅园 — 前山 — 瀚林苑 — 中山亭 — 海纳石鸣苑 — 招商花园城南 — 翠微临时站 — 明珠北临时站 — 上冲 — 新香洲万家 — 安居园 — 仁恒星园 — 香洲区府 — 南村 — 新村 — 银桦新村 — 桃园新村 — 南坑 — 香洲总站 (27站)
去程: 凤凰北 — 翠香中 — 香洲总站 — 南坑 — 桃园新村 — 银桦新村 — 新村 — 南村 — 香洲区府 — 仁恒星园 — 安居园 — 新香洲万家 — 上冲 — 翠屏路临时站 — 明珠北临时站 — 翠微临时站 — 海纳石鸣苑 — 中山亭 — 瀚林苑 — 造贝 — 福石 — 中臣花园 — 南屏大桥 — 南屏 — 北山工业区 — 威尔科技园 — 竹仙洞 — 南山 — 湾仔中学 — 鸿景花园 — 湾仔口岸 — 湾仔旅游码头 — 湾仔 (33站)
回程: 湾仔 — 鸿景花园 — 湾仔中学 — 南山 — 竹仙洞 — 威尔科技园 — 北山工业区 — 南屏 — 南屏大桥 — 中臣花园 — 福石 — 前山 — 瀚林苑 — 中山亭 — 海纳石鸣苑 — 翠微临时站 — 明珠北临时站 — 翠屏路 — 上冲 — 新香洲万家 — 安居园 — 仁恒星园 — 香洲区府 — 南村 — 新村 — 银桦新村 — 桃园新村 — 南坑 — 香洲总站 — 紫荆园 — 为农市场 — 凤凰北 (32站)
去程: 香洲总站 — 翠香中 — 邮政大厦 — 百货公司 — 湾仔沙 — 二中 — 滨海楼 — 银桦新村 — 新村 — 南村 — 香洲区府 — 仁恒星园 — 安居园 — 新香洲万家 — 上冲 — 上冲客运中心 — 公交花园 — 长沙圩 — 上冲检查站 (19站)
回程: 上冲检查站 — 恒雅名园 — 翠前小学 — 新香洲万家 — 安居园 — 仁恒星园 — 香洲区府 — 南村 — 新村 — 银桦新村 — 滨海楼 — 二中 — 湾仔沙 — 百货公司 — 邮政大厦 — 翠香中 — 香洲总站 (17站)
去程: 香洲总站 — 翠香中 — 邮政大厦 — 百货公司 — 人民医院 — 二中 — 滨海楼 — 银桦新村 — 新村 — 南村 — 香洲区府 — 仁恒星园 — 安居园 — 新香洲万家 — 恒隆学校 — 健华医院 — 招商花园城 — 海纳石鸣苑 — 中山亭 — 瀚林苑 — 银石雅园南 — 供水总公司 — 合罗山 — 凉粉桥 — 华润万家 (25站)
回程: 华润万家 — 凉粉桥 — 合罗山 — 供水总公司 — 银石雅园南 — 瀚林苑 — 中山亭 — 海纳石鸣苑 — 招商花园城 — 健华医院 — 恒隆学校 — 新香洲万家 — 安居园 — 仁恒星园 — 香洲区府 — 南村 — 新村 — 银桦新村 — 滨海楼 — 二中 — 人民医院 — 湾仔沙 — 百货公司 — 邮政大厦 — 翠香中 — 香洲总站 (26站)
去程: 香洲总站 — 南坑 — 桃园新村 — 银桦新村 — 新村 — 南村 — 香洲区府 — 仁恒星园 — 安居园 — 新香洲万家 — 上冲 — 明珠北临时站 — 翠微临时站 — 招商花园城南 — 前山 — 造贝 — 福石 — 中臣花园 — 南屏大桥 — 南屏街口 — 南泉路口 — 南屏中学 — 屏东六路 — 攀云购物公园 — 兴业公司 — 屏北二路中 — 屏北二路西 — 南屏科技园 (28站)
回程: 南屏科技园 — 屏北二路西 — 屏北二路中 — 兴业公司 — 攀云购物公园 — 科技新村 — 南泰明湾 — 农民新村 — 南屏大桥(公交临时站) — 中臣花园 — 福石 — 荣泰河庭南门 — 漾湖明居西门 — 前山 — 招商花园城南 — 翠微临时站 — 明珠北临时站 — 上冲 — 新香洲万家 — 安居园 — 仁恒星园 — 香洲区府 — 南村 — 新村 — 银桦新村 — 桃园新村 — 南坑 — 香洲总站 (28站)
去程: 华发新城总站 — 奥特美会所 — 华发新城 — 前山 — 瀚林苑 — 中山亭 — 海纳石鸣苑 — 凤山工业城 — 世邦家居世界 — 三台石北 — 仁恒星园 — 红山路南 — 金桦花园 — 名街花园 — 城市广场 — 大镜山 — 党校 — 梅华东 — 华子石西 — 华子石东 — 中大五院 (21站)
回程: 中大五院 — 华子石东 — 华子石西 — 梅华东 — 党校 — 大镜山 — 城市广场 — 名街花园 — 金桦花园 — 红山路南 — 香洲区府 — 仁恒星园 — 三台石北 — 世邦家居世界 — 凤山工业城 — 海纳石鸣苑 — 中山亭 — 瀚林苑 — 前山桥东 — 奥特美会所 — 华发新城总站 (21站)
去程: 嘉园 — 嘉园东 — 招商花园城南 — 招商花园城 — 健华医院 — 恒隆学校 — 新香洲万家 — 安居园 — 仁恒星园 — 香洲区府 — 南村 — 公交新村 — 石竹苑 — 隧道南 — 竹苑 — 白莲洞公园 — 伙工殿大厦 — 建业一路 — 中电大厦 — 水湾北 — 华景花园 — 度假村 — 九洲花园 — 石花东 — 九洲港 (25站)
回程: 九洲港 — 九洲花园 — 度假村 — 华景花园 — 水湾北 — 中电大厦 — 白莲洞公园 — 竹苑 — 隧道南 — 石竹苑 — 公交新村 — 南村 — 香洲区府 — 仁恒星园 — 安居园 — 新香洲万家 — 上冲 — 恒隆学校 — 健华医院 — 招商花园城 — 招商花园城南 — 嘉园东 — 嘉园 (23站)
去程: 上冲总站 — 翠屏路 — 上冲 — 新香洲万家 — 安居园 — 仁恒星园 — 香洲区府 — 南村 — 新村 — 保健院西门 — 警察学校 — 胡湾里 — 二中 — 公积金中心 — 海滨公园 — 九洲城 — 中医院 — 信海大厦 — 海滨南 — 吉大总站 (20站)
回程: 吉大总站 — 海滨南 — 信海大厦 — 园林西 — 吉大 — 九洲城 — 海滨公园 — 公积金中心 — 二中 — 胡湾里 — 警察学校 — 保健院西门 — 新村 — 南村 — 香洲区府 — 仁恒星园 — 安居园 — 新香洲万家 — 上冲 — 翠屏路 — 上冲总站 (21站)
去程: 夏湾 — 侨光小学 — 粤华西 — 第二人民医院 — 合罗山 — 供水总公司 — 银石雅园南 — 前山 — 瀚林苑 — 中山亭 — 海纳石鸣苑 — 招商花园城 — 健华医院 — 恒隆学校 — 新香洲万家 — 安居园 — 仁恒星园 — 香洲区府 — 南村 — 公交新村 — 石竹苑 — 柠溪 — 香宁花园 — 警察学校 — 胡湾里 — 二中 — 湾仔沙 — 百货公司 — 乐园路 — 华海路口 — 香洲港 (31站)
回程: 香洲港 — 华海路口 — 翠香东 — 邮政大厦 — 百货公司 — 湾仔沙 — 二中 — 胡湾里 — 警察学校 — 香宁花园 — 柠溪 — 石竹苑 — 公交新村 — 南村 — 香洲区府 — 仁恒星园 — 安居园 — 新香洲万家 — 恒隆学校 — 健华医院 — 招商花园城 — 海纳石鸣苑 — 中山亭 — 瀚林苑 — 前山 — 银石雅园南 — 供水总公司 — 合罗山 — 第二人民医院 — 粤华西 — 侨光小学 — 夏湾 (32站)
去程: 金鼎 — 金鼎医院 — 金鼎市场 — 下栅 — 官塘 — 宝莱特科技 — 国际赛车场 — 经济港 — 南方软件园 — 珍珠乐园 — 海怡湾畔 — 渔村 — 裕华公司 — 唐家市场 — 唐家 — 白埔路口 — 中山大学 — 鸡山 — 银坑 — 银星花园 — 美丽湾 — 契爷岭 — 水拥坑 — 中大五院 — 华子石东 — 华子石西 — 梅华东 — 党校 — 大镜山 — 城市广场 — 兴业中 — 新村 — 南村 — 香洲区府 — 仁恒星园 — 安居园 — 新香洲万家 — 恒隆学校 — 健华医院 — 翠花苑 (40站)
回程: 翠花苑 — 健华医院 — 恒隆学校 — 新香洲万家 — 安居园 — 仁恒星园 — 香洲区府 — 南村 — 新村 — 兴业中 — 城市广场 — 大镜山 — 党校 — 梅华东 — 华子石西 — 华子石东 — 中大五院 — 水拥坑 — 契爷岭 — 美丽湾 — 银星花园 — 银坑 — 鸡山 — 中山大学 — 白埔路口 — 唐家 — 唐家市场 — 裕华公司 — 渔村 — 海怡湾畔 — 珍珠乐园 — 南方软件园 — 经济港 — 国际赛车场 — 宝莱特科技 — 官塘 — 下栅 — 金鼎市场 — 金鼎医院 — 金鼎 (40站)
去程: 香洲总站 — 南坑 — 桃园新村 — 银桦新村 — 新村 — 南村 — 香洲区府 — 仁恒星园 — 安居园 — 新香洲万家 — 上冲 — 明珠北 — 翠微 — 翠景工业区 — 明珠商业广场 — 千鹤广场 — 前山桥东 — 华发新城 — 北山 — 南屏 — 北山工业区 — 威尔科技园 — 竹仙洞 — 南山 — 湾仔中学 — 鸿景花园 — 湾仔口岸 — 湾仔旅游码头 — 南湾南路北 — 银坑村 — 北大希望之星 — 南湾南路南 — 珠海保税区 — 横琴大桥南 — 洋环 — 银鑫花园 — 横琴口岸 — 粗沙环 — 横琴 (39站)
回程: 横琴 — 粗沙环 — 横琴口岸 — 银鑫花园 — 洋环 — 横琴大桥南 — 珠海保税区 — 南湾南路南 — 银坑村 — 南湾南路北 — 湾仔旅游码头 — 湾仔 — 鸿景花园 — 湾仔中学 — 南山 — 竹仙洞 — 威尔科技园 — 北山工业区 — 南屏 — 南屏大桥 — 中臣花园 — 福石 — 造贝 — 二城广场 — 翠景工业区 — 翠微 — 明珠北 — 上冲 — 新香洲万家 — 安居园 — 仁恒星园 — 香洲区府 — 南村 — 新村 — 银桦新村 — 桃园新村 — 南坑 — 香洲总站 (38站)
去程: 凤凰北 — 邮政大厦 — 百货公司 — 湾仔沙 — 二中 — 滨海楼 — 银桦新村 — 新村 — 南村 — 香洲区府 — 仁恒星园 — 三台石北 — 世邦家居世界 — 前山 — 造贝 — 福石 — 中臣花园 — 南屏大桥 — 南屏街口 — 南泉路口 — 南屏中学 — 公交柏宁 — 南屏水库 — 蓝溪枫景 — 珠光汽车公司 — 广生 — 公交信禾物流 — 翠湾 — 广昌 — 均昌 — 珠海大桥东 — 灯笼路口 — 鹤洲北 — 湖心路口 — 市实验中学 — 艺术学院 — 省科干学院 — 南翔路口 — 红旗招商办 — 心和制衣厂 — 南顺路口 — 联港工业区 — 红灯 — 金银商都 — 金品电器(光宝移动) — 龙丰铜管公司 — 氟特科技 — 大环 — 鸡啼桥东 — 杰腾造船 — 太阳鸟游艇 — 江龙船舶 — 连湾 — 平沙游艇区 — 平沙路口 — 卫东 — 连湾四队 — 大海环二队 — 台农创业园 — 兴发公司 — 西海岸花园 — 五一三广场 — 平沙水厂 — 平沙法庭 — 平沙工会 — 平沙机械厂 — 平沙邮局 — 平沙医院 — 华丰 — 平沙实验小学 — 平沙 (71站)
回程: 平沙 — 平沙实验小学 — 华丰 — 平沙医院 — 平沙邮局 — 平沙机械厂 — 平沙工会 — 平沙法庭 — 平沙水厂 — 五一三广场 — 西海岸花园 — 兴发公司 — 台农创业园 — 大海环二队 — 连湾四队 — 卫东 — 平沙路口 — 平沙游艇区 — 连湾 — 江龙船舶 — 太阳鸟游艇 — 杰腾造船 — 鸡啼桥东 — 大环 — 氟特科技 — 龙丰铜管公司 — 金品电器(光宝移动) — 金银商都 — 红灯 — 联港工业区 — 南顺路口 — 心和制衣厂 — 红旗招商办 — 南翔路口 — 省科干学院 — 艺术学院 — 市实验中学 — 湖心路口 — 鹤洲北 — 灯笼路口 — 珠海大桥东 — 均昌 — 广昌 — 翠湾 — 公交信禾物流 — 广生 — 珠光汽车公司 — 蓝溪枫景 — 南屏水库 — 公交柏宁 — 南屏中学 — 南泉路口 — 南屏街口 — 南屏大桥 — 中臣花园 — 福石 — 前山 — 世邦家居世界 — 三台石北 — 仁恒星园 — 香洲区府 — 南村 — 新村 — 银桦新村 — 滨海楼 — 二中 — 湾仔沙 — 百货公司 — 邮政大厦 — 凤凰北 (70站)
去程: 五山沙龙 — 沙龙新村 — 南山村口 — 五山中心小学 — 荔山村口 — 骏德电业 — 荔山西 — 荔山 — 荔山东 — 荔山砖厂 — 乾务消防队 — 杭萧钢构 — 超群电子 — 乾务南 — 山水恒源 — 东澳村(珠峰大道) — 南旺小区(珠峰大道) — 草蓢 — 伟创力 — 鸡嘴路口 — 新青二路口 — 新青科技园(珠峰大道) — 新青五路 — 里维埃拉南 — 斗门三职校 — 东风南 — 里维埃拉北 — 斗门检察院 — 斗门地税局 — 尖峰桥西 — 鳄鱼岛 — 白藤湖 — 湖中湖花园 — 东方威尼斯 — 德昌盛景 — 万威美地 — 西江月花园 — 白藤二路口 — 白藤头 — 湖心路口 — 灯笼路口 — 珠海大桥东 — 均昌 — 广昌 — 翠湾 — 公交信禾物流 — 广生 — 珠光汽车公司 — 蓝溪枫景 — 南屏水库 — 公交柏宁 — 南屏中学 — 南泉路口 — 南屏街口 — 南屏大桥 — 中臣花园 — 福石 — 前山 — 招商花园城 — 健华医院 — 恒隆学校 — 新香洲万家 — 安居园 — 仁恒星园 — 香洲区府 — 南村 — 新村 — 银桦新村 — 桃园新村 — 南坑 — 香洲总站 (71站)
回程: 香洲总站 — 南坑 — 桃园新村 — 银桦新村 — 新村 — 南村 — 香洲区府 — 仁恒星园 — 安居园 — 新香洲万家 — 上冲 — 恒隆学校 — 健华医院 — 招商花园城 — 前山 — 造贝 — 福石 — 中臣花园 — 南屏大桥 — 南屏街口 — 南泉路口 — 南屏中学 — 公交柏宁 — 南屏水库 — 蓝溪枫景 — 珠光汽车公司 — 广生 — 公交信禾物流 — 翠湾 — 广昌 — 均昌 — 珠海大桥东 — 灯笼路口 — 湖心路口 — 白藤头 — 白藤二路口 — 西江月花园 — 万威美地 — 德昌盛景 — 东方威尼斯 — 湖中湖花园 — 白藤湖 — 鳄鱼岛 — 尖峰桥西 — 斗门地税局 — 斗门检察院 — 里维埃拉北 — 东风南 — 斗门三职校 — 里维埃拉南 — 新青五路 — 新青科技园(珠峰大道) — 新青二路口 — 鸡嘴路口 — 伟创力 — 草蓢 — 南旺小区(珠峰大道) — 东澳村(珠峰大道) — 山水恒源 — 乾务南 — 超群电子 — 杭萧钢构 — 乾务消防队 — 荔山砖厂 — 荔山东 — 荔山 — 荔山西 — 骏德电业 — 荔山村口 — 五山中心小学 — 南山村口 — 沙龙新村 — 五山沙龙 (73站)
去程: 富山工业园 — 珠峰大道西 — 方正 — 虎山村口 — 虎山东 — 泓利织带 — 骏德电业 — 荔山西 — 荔山 — 荔山东 — 荔山砖厂 — 乾务消防队 — 杭萧钢构 — 超群电子 — 乾务南 — 山水恒源 — 东澳村(珠峰大道) — 南旺小区(珠峰大道) — 草蓢 — 伟创力 — 鸡嘴路口 — 新青二路口 — 新青科技园(珠峰大道) — 新青五路 — 里维埃拉南 — 斗门三职校 — 东风南 — 里维埃拉北 — 斗门检察院 — 斗门地税局 — 尖峰桥西 — 鳄鱼岛 — 白藤湖 — 湖中湖花园 — 东方威尼斯 — 德昌盛景 — 万威美地 — 西江月花园 — 白藤二路口 — 白藤头 — 湖心路口 — 灯笼路口 — 珠海大桥东 — 均昌 — 广昌 — 翠湾 — 公交信禾物流 — 广生 — 珠光汽车公司 — 蓝溪枫景 — 南屏水库 — 公交柏宁 — 南屏中学 — 南泉路口 — 南屏街口 — 南屏大桥 — 中臣花园 — 福石 — 前山 — 招商花园城 — 健华医院 — 恒隆学校 — 新香洲万家 — 安居园 — 仁恒星园 — 香洲区府 — 南村 — 新村 — 银桦新村 — 桃园新村 — 南坑 — 香洲总站 (72站)
回程: 香洲总站 — 南坑 — 桃园新村 — 银桦新村 — 新村 — 南村 — 香洲区府 — 仁恒星园 — 安居园 — 新香洲万家 — 上冲 — 恒隆学校 — 健华医院 — 招商花园城 — 前山 — 造贝 — 福石 — 中臣花园 — 南屏大桥 — 南屏街口 — 南泉路口 — 南屏中学 — 公交柏宁 — 南屏水库 — 蓝溪枫景 — 珠光汽车公司 — 广生 — 公交信禾物流 — 翠湾 — 广昌 — 均昌 — 珠海大桥东 — 灯笼路口 — 湖心路口 — 白藤头 — 白藤二路口 — 西江月花园 — 万威美地 — 德昌盛景 — 东方威尼斯 — 湖中湖花园 — 白藤湖 — 鳄鱼岛 — 尖峰桥西 — 斗门地税局 — 斗门检察院 — 里维埃拉北 — 东风南 — 斗门三职校 — 里维埃拉南 — 新青五路 — 新青科技园(珠峰大道) — 新青二路口 — 鸡嘴路口 — 伟创力 — 草蓢 — 南旺小区(珠峰大道) — 东澳村(珠峰大道) — 山水恒源 — 乾务南 — 超群电子 — 杭萧钢构 — 乾务消防队 — 荔山砖厂 — 荔山东 — 荔山 — 荔山西 — 骏德电业 — 泓利织带 — 虎山东 — 虎山村口 — 方正 — 珠峰大道西 — 富山工业园 (74站)