珠海公交 56路
去程: 夏湾 — 侨光小学 — 粤华西 — 第二人民医院 — 合罗山 — 供水总公司 — 银石雅园南 — 前山 — 瀚林苑 — 中山亭 — 海纳石鸣苑 — 招商花园城 — 健华医院 — 恒隆学校 — 新香洲万家 — 安居园 — 仁恒星园 — 香洲区府 — 南村 — 公交新村 — 石竹苑 — 柠溪 — 香宁花园 — 警察学校 — 胡湾里 — 二中 — 湾仔沙 — 百货公司 — 乐园路 — 华海路口 — 香洲港 (31站)
回程: 香洲港 — 华海路口 — 翠香东 — 邮政大厦 — 百货公司 — 湾仔沙 — 二中 — 胡湾里 — 警察学校 — 香宁花园 — 柠溪 — 石竹苑 — 公交新村 — 南村 — 香洲区府 — 仁恒星园 — 安居园 — 新香洲万家 — 恒隆学校 — 健华医院 — 招商花园城 — 海纳石鸣苑 — 中山亭 — 瀚林苑 — 前山 — 银石雅园南 — 供水总公司 — 合罗山 — 第二人民医院 — 粤华西 — 侨光小学 — 夏湾 (32站)
备注信息:
每9-11分钟一班