去程: 凤凰北 — 华子石西 — 梅华东 — 紫荆园 — 香洲总站 — 南坑 — 桃园新村 — 滨海楼 — 二中 — 公积金中心 — 望海楼 — 海滨公园 — 光大国贸 — 海滨南 — 珠海电台 — 洲仔 — 九洲港 — 九洲花园 — 度假村 — 华景花园 — 南油大酒店 — 水湾头 — 海湾大酒店 — 银海新村 — 粤海东 — 银都 — 新市花园 — 第二人民医院 — 粤华西 — 侨光小学 — 夏湾 (31站)
回程: 夏湾 — 侨光小学 — 粤华西 — 第二人民医院 — 新市花园 — 银都 — 粤海东 — 日华花园 — 情侣南路南 — 水湾头 — 南油大酒店 — 华景花园 — 度假村 — 九洲花园 — 九洲港 — 洲仔 — 珠海电台 — 海滨南 — 海滨公园 — 望海楼 — 公积金中心 — 二中 — 滨海楼 — 桃园新村 — 南坑 — 香洲总站 — 翠香中 — 凤凰北 (28站)
去程: 嘉园 — 嘉园东 — 招商花园城南 — 招商花园城 — 健华医院 — 恒隆学校 — 新香洲万家 — 安居园 — 仁恒星园 — 香洲区府 — 南村 — 公交新村 — 石竹苑 — 隧道南 — 竹苑 — 白莲洞公园 — 伙工殿大厦 — 建业一路 — 中电大厦 — 水湾北 — 华景花园 — 度假村 — 九洲花园 — 石花东 — 九洲港 (25站)
回程: 九洲港 — 九洲花园 — 度假村 — 华景花园 — 水湾北 — 中电大厦 — 白莲洞公园 — 竹苑 — 隧道南 — 石竹苑 — 公交新村 — 南村 — 香洲区府 — 仁恒星园 — 安居园 — 新香洲万家 — 上冲 — 恒隆学校 — 健华医院 — 招商花园城 — 招商花园城南 — 嘉园东 — 嘉园 (23站)
去程: 嘉园 — 嘉园东 — 招商花园城南 — 招商花园城 — 健华医院 — 恒隆学校 — 翠前小学 — 旺角百货 — 富康花园 — 体育中心西 — 梅华中 — 行政服务中心 — 金桦花园 — 名街花园 — 农信大厦 — 兴业中 — 保健院西门 — 香宁花园 — 吉柠北 — 吉大水库 — 四中 — 高级技校 — 通信大厦 — 中医院 — 信海大厦 — 珠海电台 — 洲仔 — 九洲港 — 九洲花园 — 情侣南路北 — 全球通大厦 — 情侣南路中 (32站)
回程: 情侣南路中 — 情侣南路北 — 九洲花园 — 九洲港 — 洲仔 — 珠海电台 — 信海大厦 — 园林西 — 吉大 — 通信大厦 — 高级技校 — 四中 — 吉大水库 — 吉柠北 — 香宁花园 — 保健院西门 — 兴业中 — 名街花园 — 金桦花园 — 行政服务中心 — 梅华中 — 巴士公司 — 富康花园 — 旺角百货 — 翠前小学 — 上冲 — 恒隆学校 — 健华医院 — 招商花园城 — 招商花园城南 — 嘉园东 — 嘉园 (32站)
去程: 九洲港 — 九洲花园 — 度假村 — 华景花园 — 水湾北 — 吉大 — 九洲城 — 海滨公园 — 公积金中心 — 湾仔沙 — 百货公司 — 邮政大厦 — 翠香中 — 香洲总站 — 888街 — 农信大厦 — 名街花园 — 金桦花园 — 行政服务中心 — 梅华中 — 一中 — 勇达大厦 — 交警支队 — 公安村西 — 梅溪牌坊 — 农科奇观 — 东坑新村 — 东坑公园 — 东坑市场 — 东坑 — 凤凰山 — 普陀寺 (32站)
回程: 普陀寺 — 凤凰山 — 东坑 — 东坑市场 — 东坑公园 — 东坑新村 — 农科奇观 — 梅溪牌坊 — 公安村西 — 交警支队 — 勇达大厦 — 一中 — 梅华中 — 行政服务中心 — 金桦花园 — 名街花园 — 农信大厦 — 888街 — 香洲总站 — 翠香中 — 邮政大厦 — 百货公司 — 湾仔沙 — 公积金中心 — 海滨公园 — 九洲城 — 吉大 — 水湾北 — 华景花园 — 度假村 — 九洲花园 — 石花东 — 九洲港 (33站)
去程: 华润万家 — 银都 — 粤海东 — 日华花园 — 情侣南路南 — 庆华国际酒店 — 情侣南路中 — 全球通大厦 — 情侣南路北 — 九洲花园 — 九洲港 — 九洲新村 — 海洲路口 — 海滨泳场 — 珠海渔女 — 侨苑 — 海霞新村 — 名亭公园 — 百货公司 — 邮政大厦 — 凤凰北 — 华子石西 — 梅华东 — 党校 — 大镜山 — 国资委 — 古元美术馆 — 交通大楼 — 梅华中 — 巴士公司 — 富康花园 — 旺角百货 — 葵竹苑 — 特警支队 — 诚丰怡园 — 公安村 — 云顶澜山 (37站)
回程: 云顶澜山 — 公安村 — 诚丰怡园 — 特警支队 — 葵竹苑 — 旺角百货 — 富康花园 — 体育中心西 — 梅华中 — 交通大楼 — 山场西 — 古元美术馆 — 国资委 — 大镜山 — 党校 — 梅华东 — 华子石西 — 凤凰北 — 邮政大厦 — 百货公司 — 湾仔沙广场 — 海霞新村 — 侨苑 — 珠海渔女 — 海滨泳场 — 海洲路口 — 九洲新村 — 九洲港 — 九洲花园 — 情侣南路北 — 全球通大厦 — 情侣南路中 — 庆华国际酒店 — 情侣南路南 — 日华花园 — 观澳平台 — 口岸广场 — 华润万家 (38站)