去程: 长堤 — 新塘医院 — 交管所 — 天和百货 — 新塘公园 — 东华村 — 奔马厂 — 坭紫村 — 江南桥 — 久裕村 — 东江花园 — 大墩 (12站)
回程: 大墩 — 东江花园 — 久裕村 — 江南桥 — 坭紫村 — 奔马厂 — 东华村 — 新塘公园 — 天和百货 — 交管所 — 新塘医院 — 长堤 (12站)
去程: 西洲工业园 — 西洲油库 — 西洲港务管理所 — 圳美超市 — 西洲村 — 雅士乐 — 新塘三中 — 新康花园 — 白江西 — 白江东 — 钢铁市场 — 群星花园 — 广虎站 — 新客隆 — 天和百货 — 新塘公园 — 镇政府 — 新塘中队 — 石新路口 — 瑶田村 — 官湖村 — 东昌厂 — 塘美村 — 二中 — 白石村 — 沙埔镇 — 沙埔广场 — 官道村 — 塘边村 — 琪丰纺织厂 — 三安村 — 沙头村 — 基岗村 — 上境村 — 仙村医院 — 仙村工作站 (36站)
回程: 仙村工作站 — 仙村医院 — 上境村 — 基岗村 — 沙头村 — 三安村 — 琪丰纺织厂 — 塘边村 — 官道村 — 沙埔广场 — 沙埔镇 — 白石村 — 二中 — 塘美村 — 东昌厂 — 官湖村 — 瑶田村 — 石新路口 — 新塘中队 — 镇政府 — 新塘公园 — 天和百货 — 新客隆 — 广虎站 — 群星花园 — 钢铁市场 — 白江东 — 白江西 — 新康花园 — 新塘三中 — 雅士乐 — 西洲村 — 圳美超市 — 西洲港务管理所 — 西洲油库 — 西洲工业园 (36站)
去程: 黄沙头村 — 乌石村 — 新街村 — 石吓村 — 久裕村路口 — 双菱轧钢厂 — 恒基皮具 — 牛仔城办公室 — 牛仔城 — 广新客运站 — 新塘中队 — 镇政府 — 新塘公园 — 天和百货 — 新客隆 — 广虎站 — 群星花园 — 和生百货 — 群星花园 — 钢铁市场 — 白江东 — 白江西 — 新康花园 — 新塘三中 — 雅士乐 — 西洲村 — 新世界花园 — 夏埔村 — 水南村 — 南碱厂 (30站)
回程: 南碱厂 — 水南村 — 夏埔村 — 新世界花园 — 西洲村 — 雅士乐 — 新塘三中 — 新康花园 — 白江西 — 白江东 — 钢铁市场 — 群星花园 — 和生百货 — 群星花园 — 广虎站 — 新客隆 — 天和百货 — 新塘公园 — 镇政府 — 新塘中队 — 广新客运站 — 牛仔城 — 牛仔城办公室 — 恒基皮具 — 双菱轧钢厂 — 久裕村路口 — 石吓村 — 新街村 — 乌石村 — 黄沙头村 (30站)
去程: 久裕市场 — 牛仔城 — 奔马厂 — 鸿利制衣 — 东华村 — 新塘公园 — 发展银行 — 商业中心 — 广荔大厦 — 电信大厦 — 太阳城 — 荔景酒楼 — 星之岛车站 — 亚泰新城 — 新塘火车站 — 上海大众公司 — 长岗村 — 广惠高速 — 永和中队 — 天天百货 — 永和加油站 — 顺龙厂 — 站前路 — 约瑟厂 — 旺旺食品厂 — 益群公司 — 力峰公司 — 科顺公司 — 傲能公司 — 新庄村 — 贤江村 (31站)
回程: 贤江村 — 新庄村 — 傲能公司 — 科顺公司 — 力峰公司 — 益群公司 — 旺旺食品厂 — 约瑟厂 — 站前路 — 顺龙厂 — 永和加油站 — 天天百货 — 永和中队 — 广惠高速 — 长岗村 — 上海大众公司 — 新塘火车站 — 亚泰新城 — 星之岛车站 — 荔景酒楼 — 太阳城 — 电信大厦 — 广荔大厦 — 商业中心 — 发展银行 — 新塘公园 — 东华村 — 鸿利制衣 — 奔马厂 — 牛仔城 — 久裕市场 (31站)