途径“圳美超市”的公交线路
去程: 西洲工业园 — 西洲油库 — 西洲港务管理所 — 圳美超市 — 西洲村 — 雅士乐 — 新塘三中 — 新康花园 — 白江西 — 白江东 — 钢铁市场 — 群星花园 — 广虎站 — 新客隆 — 天和百货 — 新塘公园 — 镇政府 — 新塘中队 — 石新路口 — 瑶田村 — 官湖村 — 东昌厂 — 塘美村 — 二中 — 白石村 — 沙埔镇 — 沙埔广场 — 官道村 — 塘边村 — 琪丰纺织厂 — 三安村 — 沙头村 — 基岗村 — 上境村 — 仙村医院 — 仙村工作站 (36站)
回程: 仙村工作站 — 仙村医院 — 上境村 — 基岗村 — 沙头村 — 三安村 — 琪丰纺织厂 — 塘边村 — 官道村 — 沙埔广场 — 沙埔镇 — 白石村 — 二中 — 塘美村 — 东昌厂 — 官湖村 — 瑶田村 — 石新路口 — 新塘中队 — 镇政府 — 新塘公园 — 天和百货 — 新客隆 — 广虎站 — 群星花园 — 钢铁市场 — 白江东 — 白江西 — 新康花园 — 新塘三中 — 雅士乐 — 西洲村 — 圳美超市 — 西洲港务管理所 — 西洲油库 — 西洲工业园 (36站)