去程: 黄湖公交站 — 黄湖街 — 黄湖镇政府 — 陶家 — 观霞岭 — 孟家坎 — 花园(余杭区) — 白沙(余杭区) — 牛坞弄 — 雅城 — 施家坞 — 祝家湾路口 — 太平站 — 太平街 — 上高 — 下溪头 — 月亮湾 — 山沟沟 (18站)
回程: 山沟沟 — 月亮湾 — 下溪头 — 上高 — 太平街 — 太平站 — 祝家湾路口 — 施家坞 — 雅城 — 牛坞弄 — 白沙(余杭区) — 花园(余杭区) — 孟家坎 — 观霞岭 — 陶家 — 黄湖镇政府 — 黄湖街 — 黄湖公交站 (18站)
去程: 黄湖公交站 — 黄湖街 — 黄湖镇政府 — 观霞岭 — 孟家坎 — 花园(余杭区) — 白沙(余杭区) — 牛坞弄 — 雅城 — 施家坞 — 祝家湾路口 — 太平站 — 祝家湾路口 — 祝家湾小店 — 万石湾 — 田沙里 — 锡坑(柴家塘) (17站)
回程: 锡坑(柴家塘) — 田沙里 — 万石湾 — 祝家湾小店 — 太平站 — 祝家湾路口 — 施家坞 — 雅城 — 牛坞弄 — 白沙(余杭区) — 花园(余杭区) — 孟家坎 — 观霞岭 — 黄湖镇政府 — 黄湖街 — 黄湖公交站 (16站)
去程: 黄湖公交站 — 黄湖街 — 黄湖镇政府 — 陶家 — 观霞岭 — 孟家坎 — 花园(余杭区) — 白沙(余杭区) — 牛坞弄 — 雅城 — 施家坞 — 祝家湾路口 — 太平站 — 太平街 — 太公堂 — 太公堂村(尖山脚) (16站)
回程: 太公堂村(尖山脚) — 太公堂 — 太平街 — 太平站 — 祝家湾路口 — 施家坞 — 雅城 — 牛坞弄 — 白沙(余杭区) — 花园(余杭区) — 孟家坎 — 观霞岭 — 陶家 — 黄湖镇政府 — 黄湖街 — 黄湖公交站 (16站)
去程: 瓶窑汽车站 — 瓶窑公管站 — 华源凤城(华源小区) — 余杭区三院 — 华联超市 — 梦溪大桥南 — 梦溪桥北 — 西中路口 — 地质队 — 毛园岭 — 山茅坞 — 翁家村(余杭区) — 石濑村委 — 彭公 — 陈和村 — 张界凉亭 — 西坞村路口 — 塘埠 — 石门(余杭区) — 赐壁 — 四角凉亭 — 东山路口 — 黄湖开发区 — 黄湖公交站 — 黄湖农贸市场 — 王位山村委 — 浪河口 — 独山桥 — 高村(余杭区) — 狭窄弄 — 白沙(余杭区) — 雅城 — 施家坞 — 太平站 (34站)
回程: 太平站 — 施家坞 — 雅城 — 白沙(余杭区) — 狭窄弄 — 高村(余杭区) — 独山桥 — 浪河口 — 王位山村委 — 黄湖农贸市场 — 黄湖公交站 — 黄湖开发区 — 东山路口 — 四角凉亭 — 赐壁 — 石门(余杭区) — 塘埠 — 西坞村路口 — 张界凉亭 — 陈和村 — 彭公 — 石濑村委 — 翁家村(余杭区) — 山茅坞 — 毛园岭 — 地质队 — 西中路口 — 梦溪桥北 — 梦溪大桥南 — 华联超市 — 余杭区三院 — 华源凤城(华源小区) — 瓶窑公管站 — 瓶窑汽车站 (34站)