去程: 黄湖公交站 — 黄湖街 — 黄湖镇政府 — 陶家 — 观霞岭 — 孟家坎 — 花园(余杭区) — 白沙(余杭区) — 牛坞弄 — 雅城 — 施家坞 — 祝家湾路口 — 太平站 — 太平街 — 上高 — 下溪头 — 月亮湾 — 山沟沟 (18站)
回程: 山沟沟 — 月亮湾 — 下溪头 — 上高 — 太平街 — 太平站 — 祝家湾路口 — 施家坞 — 雅城 — 牛坞弄 — 白沙(余杭区) — 花园(余杭区) — 孟家坎 — 观霞岭 — 陶家 — 黄湖镇政府 — 黄湖街 — 黄湖公交站 (18站)
去程: 黄湖公交站 — 黄湖街 — 黄湖镇政府 — 观霞岭 — 孟家坎 — 花园(余杭区) — 白沙(余杭区) — 牛坞弄 — 雅城 — 施家坞 — 祝家湾路口 — 太平站 — 祝家湾路口 — 祝家湾小店 — 万石湾 — 田沙里 — 锡坑(柴家塘) (17站)
回程: 锡坑(柴家塘) — 田沙里 — 万石湾 — 祝家湾小店 — 太平站 — 祝家湾路口 — 施家坞 — 雅城 — 牛坞弄 — 白沙(余杭区) — 花园(余杭区) — 孟家坎 — 观霞岭 — 黄湖镇政府 — 黄湖街 — 黄湖公交站 (16站)
去程: 黄湖公交站 — 黄湖街 — 黄湖镇政府 — 陶家 — 观霞岭 — 孟家坎 — 花园(余杭区) — 白沙(余杭区) — 牛坞弄 — 雅城 — 施家坞 — 祝家湾路口 — 太平站 — 太平街 — 太公堂 — 太公堂村(尖山脚) (16站)
回程: 太公堂村(尖山脚) — 太公堂 — 太平街 — 太平站 — 祝家湾路口 — 施家坞 — 雅城 — 牛坞弄 — 白沙(余杭区) — 花园(余杭区) — 孟家坎 — 观霞岭 — 陶家 — 黄湖镇政府 — 黄湖街 — 黄湖公交站 (16站)