去程: 双屿客运中心 — 双屿温化生活区 — 双屿 — 营楼村 — 瓯浦垟 — 上桥 — 下桥 — 将军大酒店 — 雪山路 — 雪山公寓 — 妙果寺 — 温州大厦 — 小南门 — 大南门 — 中山公园 — 黎明西路 — 灰桥 — 蒋家桥 — 文化广场 — 华夏银行(下吕浦) — 交行广场 — 火车站 — 火车站广场 — 前网 — 梅宅 — 上田 — 吕家新屯 — 吕家岸村 — 张家桥东 — 下湾 — 龙湾区府 — 永上 — 北山下 — 石浦 — 龙湾博物馆 — 永中二号街 — 仓头下 — 衙前 — 永兴一号街 — 永兴 — 沙园 — 八甲 — 七甲 — 落马桥 — 五甲 — 天柱寺 — 四甲 — 三甲 — 永庄 — 新川 — 建丰 — 司南 — 新河 — 蒲门 — 大禅寺 (55站)
回程: 大禅寺 — 蒲门 — 新河 — 司南 — 建丰 — 新川 — 永庄 — 三甲 — 四甲 — 天柱寺 — 五甲 — 落马桥 — 七甲 — 八甲 — 沙园 — 永兴 — 永兴一号街 — 衙前 — 仓头下 — 永中二号街 — 龙湾博物馆 — 石浦 — 龙湾区府 — 永上 — 北山下 — 下湾 — 张家桥东 — 吕家岸村 — 吕家新屯 — 上田 — 梅宅 — 前网 — 火车站广场 — 火车站 — 交行广场 — 华夏银行(下吕浦) — 文化广场 — 蒋家桥 — 灰桥 — 黎明西路 — 中山公园 — 大南门 — 小南门 — 温州大厦 — 妙果寺 — 雪山公寓 — 雪山路 — 将军大酒店 — 下桥 — 上桥 — 瓯浦垟 — 营楼村 — 双屿 — 双屿温化生活区 — 双屿客运中心 (55站)
去程: 永中始发站 — 仓头下 — 永强中学 — 永中老站 — 工业街 — 寺西 — 棋盘大楼 — 永上居委会 — 越秀中学 — 龙湾区府 — 下湾 — 横浃 — 双河 — 东林 — 河滨 — 雄心工业区 — 浃底 — 山西岙 — 西台岙 — 上京 — 上庄(三郎桥) — 高新园区 — 上垟 — 牡丹 — 张家桥东 — 吕家岸村 — 吕家新屯 — 旺增河 — 华瓯家园 — 市质检局 — 广电中心 — 新城站 — 伯爵山庄 — 中西医院 — 横渎 — 时代广场 — 文化广场 — 双井头 — 附二医 — 党校 — 飞霞桥 (41站)
回程: 飞霞桥 — 党校 — 附二医 — 双井头 — 温师院 — 文化公园 — 横渎 — 中西医院 — 伯爵山庄 — 旺增桥 — 广电中心 — 市质检局 — 华瓯家园 — 旺增河 — 吕家新屯 — 吕家岸村 — 张家桥东 — 牡丹 — 上垟 — 高新园区 — 上庄(三郎桥) — 上京 — 西台岙 — 山西岙 — 浃底 — 雄心工业区 — 河滨 — 东林 — 双河 — 横浃 — 下湾 — 龙湾区府 — 越秀中学 — 永上居委会 — 棋盘大楼 — 寺西 — 工业街 — 永中老站 — 永强中学 — 仓头下 — 永中始发站 (41站)
去程: 三桥下(中央涂) — 帆影公园 — 郭公山 — 江心码头 — 麻行码头 — 水门头 — 安澜亭 — 陡门头 — 东门大厦 — 株柏 — 十八家支路 — 海上天大酒店 — 黎明侨村 — 黎明立交桥 — 温师院 — 桃源居 — 坝接桥 — 上陡门住宅区 — 杨府山 — 山下 — 新城站 — 广电中心 — 市质检局 — 华瓯家园 — 旺增河 — 吕家新屯 — 吕家岸村 — 张家桥东 — 牡丹 — 上垟 — 高新园区 — 上庄(三郎桥) — 上京 — 西台岙 — 山西岙 — 浃底 — 雄心工业区 — 河滨 — 双河 — 东林 — 横浃 — 下湾 — 龙湾区府 — 永上 — 北山下 — 石浦 — 龙湾博物馆 — 渔池 — 沙北 — 机场路口 — 沙南 — 小塘 — 七村 — 六村 — 康一村 — 沙城小学 — 七三村 — 滨海园区管委会 — 滨海电信 — 滨海商业街 — 滨海始发站 (61站)
回程: 滨海始发站 — 滨海商业街 — 滨海电信 — 滨海园区管委会 — 七三村 — 沙城小学 — 康一村 — 六村 — 七村 — 小塘 — 沙南 — 机场路口 — 沙北 — 渔池 — 龙湾博物馆 — 石浦 — 北山下 — 永上 — 龙湾区府 — 下湾 — 横浃 — 东林 — 双河 — 河滨 — 雄心工业区 — 浃底 — 山西岙 — 西台岙 — 上京 — 上庄(三郎桥) — 高新园区 — 上垟 — 牡丹 — 张家桥东 — 永丰桥 — 吕家新屯 — 旺增河 — 华瓯家园 — 市质检局 — 广电中心 — 旺增桥 — 山下 — 杨府山 — 上陡门住宅区 — 坝接桥 — 桃源居 — 蒋家桥 — 黎明立交桥 — 黎明侨村 — 海上天大酒店 — 十八家支路 — 株柏 — 陡门头 — 安澜亭 — 水门头 — 朔门 — 麻行码头 — 江心码头 — 郭公山 — 帆影公园 — 三桥下(中央涂) (61站)